Forum

Strony : 1 2 3 4 ... 9

#26 15-05-2021 o 03h07

Straż Absyntu
Faren
Przyjaciółka Chowańców
Faren
...
Wiadomości: 3 264

Julianne zawsze istnieje automatyczne tłumaczenie strony. Ja tak robię na francuskim koncie i idzie przeżyć.


świętowałam urodziny Miiko zanim to było modne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

Offline

#27 15-05-2021 o 18h18

Straż Absyntu
Ariri
Pomocniczka Jednorożca
Ariri
...
Wiadomości: 322

Ja po ich wypowiedzi interpretuję to tak, że teraz nie są w stanie zaoferować nam tłumaczenia TO, ale chyba nie wspominali, że nigdy to nie nastąpi. Tak czy inaczej przypuszczam, że możemy na to czekać a czekać. Z tłumaczeń dla nich większym priorytetem są aktualnie wychodzące odcinki, później strona (chociaż jej tłumaczenie jakoś szybko nie postępuje), a gdzieś tam na szarym końcu będzie TO. Chociaż byłoby miło, gdyby zdecydowali się przetłumaczyć stare odcinki. Jeśli strona nie przestanie istnieć w ciągu roku, zapewne zjawi się wiele nowych graczy, którzy mogą się zainteresować TO, ale będą bardziej skłonni przechodzić je w języku polskim.

Ostatnio zmieniony przez Ariri (15-05-2021 o 18h20)


https://i.ibb.co/tQQ1XZV/Imagine-Dragons-x-JID-Enemy-from-the-series-Arcane-League-5.gif https://i.ibb.co/Rv9LxMr/Imagine-Dragons-x-JID-Enemy-from-the-series-Arcane-League-4.gif

Offline

#28 15-05-2021 o 20h13

Straż Obsydianu
Arha
Strażniczka na Szkoleniu
Arha
...
Wiadomości: 232

@Ariri z tego co mi się o uszy i wzrok obiło, to stwierdzili, że tłumaczenia TO nie planują... Czyli jeśli je dostaniemy (w co wątpię), to tak za jakieś 5 lat...


Gram w Genshina, piszę RP. Jak ktoś coś, to zapraszam /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Trzaskajo mi biodra! Bo mogo! xD

Jak się komuś nudzi to zapraszam!

Offline

#29 16-05-2021 o 15h01

Straż Obsydianu
Crewedka
Strażniczka na Szkoleniu
Crewedka
...
Wiadomości: 191

@up Dokładnie tak, ktoś tam pytał na fb, to otrzymał wyraźną informację, że TO tłumaczone nie będzie, bo teraz ekipa jest skoncentrowana wyłącznie na tworzeniu NE.


https://ipfs.io/ipfs/QmSs1FHrbPEXTbjhixMRhL7c1B6Gzt8U9Sknz5fCPS1gQm/1.gif

Offline

#30 16-05-2021 o 17h28

Straż Obsydianu
Cata
Żołnierka Straży
Cata
...
Wiadomości: 473

Wiecie co mi się marzy? Żeby była opcja sprawdzenia, ile nam jeszcze zostało do końca odcinka. Teraz mamy uproszczony system maany, gdzie w sumie wychodzi podobnie wszystkim. Albo mogliby to dać w procentach. Bo robię te odcinki z TO i w sumie, gdyby nie solucja wiki to bym nie wiedziała, ile mniej więcej do końca. A niekiedy strasznie mi się dłuży.

Offline

#31 16-05-2021 o 17h42

Pomocniczka Sylfów
Floy
...
Wiadomości: 1 257

@up
Byłoby to do zrealizowania gdyby nie lenistwo twórców. Gdzieś obok taki licznik mógłby zawisnąć, a jak komuś by przeszkadzał to najlepiej by od razu dodać opcję by go wyłączyć. Prawda, że odcinki czasem okropnie się dłużą, a teraz przez opisy NE do pożerania manny jeszcze bardziej. Solucja nie pomaga jeśli między jednym zadaniem a drugim tracimy około 500 manny na gadanie postaci na korytarzu


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Żeby uratować fabułę 2 sezonu Beemoov musiałby napisać go od początku

Offline

#32 22-05-2021 o 11h36

Straż Absyntu
Linnana
Debiutantka
Linnana
...
Wiadomości: 102

Tak w nawiązaniu do postu @Tsukisi pod wątkiem dotyczącym eventu Wielkanocnego.

Tsukisia napisał

@Linnana, niee, oni na koniec eventu się "zorientują", że dali zbyt duży próg, w związku z tym w ramach rekompensaty wszystkie serwery dostaną kota. Wysmarują przy tym post o tym, jacy to są wspaniali i jak bardzo słuchają narzekań graczy
Och tak bardzo to, to taka standardowa zagrywka Beemoovu. W sumie od dawna można było to zauważyć, ale Pszczoły wręcz uwielbiają chwalić się tym mitycznym słuchaniem graczy. Tylko że no nie do końca tak jest i wkurza mnie to od lat. XD

Pamiętam jak lata temu na SF pojawił się Walentynkowy event ze cosplayami WS-ów. Warunek był prosty: trzeba mieć WSZYSTKIE ilustracje, by dostać strój. Brakuje choćby jednej = płać (i to naprawdę DUŻO). Oczywiście był bunt, więc Beemoov złagodził zasady i za X ilustracji dostawało się jakiś element, ale do pełnego stroju dalej trzeba było mieć komplet (lub płacić tysiące PA/$ za JEDNĄ rzecz). Zasady dalej były mega wyśrubowane, a event nie do zrobienia dla większości graczy, no ale przecież posłuchali graczy, jest lepiej, co nie? XD

Inny przykład - system PA na SyFowym Uniwerku. Nie wiem czy pamiętacie, ale na początku dostawaliśmy zawrotne 10 PA dziennie, ale po fali protestów wybłagaliśmy nędzne 20 PA. No i super, Beemoov słucha graczy. Szkoda tylko, że na całym systemie straciliśmy. XD

Ach, no i ten cały zadatek. Pamiętacie chyba, że na początku w całości przepadał? Zwrot połowy znowu wybłagany, Beemoov słucha graczy, my w ostatecznym rozrachunku znowu jesteśmy stratni.

Ja tu węszę spisek i uważam, że Beemoov od początku chciał nam dać 20 PA, od początku miała być połowa zwrotu zadatku tylko wiadomo, że gracze się wściekną, bo przed zmianami było lepiej. Wprowadzamy więc coś ABSURDALNIE niekorzystnego, graczę się buntują, więc "słuchamy" graczy, wprowadzamy to co pierwotnie planowaliśmy. Jest gorzej niż było, ale gracze się cieszą, że dali chociaż tyle, Beemoov zmienił co chciał i jeszcze bezczelnie pokazał, że liczy się z naszym zdaniem, no win-win. Chociaż może ich przeceniam, nie ma tu zimnych kalkulacji tylko lecą na żywioł, będzie co będzie. XD

Ja nie offtopuję, ja oczekuję, że Pszczoły przestaną traktować nas jak głupków, bo to serio jest trochę uwłaczające. Z jednej strony sceny erotyczne i reklamowanie się jako gra dla starszych, z drugiej traktowanie nas jak dzieci. No jak wytłumaczyli opóźnienie eventu? PRZESUWAMY BO BRAKUJE NAM CZEKOLADEK. Serio wystarczyłoby powiedzieć: Nie wyrobiliśmy się, event będzie jutro, przepraszamy za utrudnienia, whatever. No właśnie "przepraszamy", czy serio tak trudno to napisać? XD Przsunięcie eventu mniej mnie obeszło niż brak tego słowa. Nie chcę tu zgrywać jakiejś urażonej damy, ostatecznie nic wielkiego się nie stało, no ale come on, bądź co bądź jesteśmy klientami, klienta wypada szanować, a od dawna mam wrażenie, że Beemoov traktuje nas jak rozwydrzone dzieciaki. Jeśli jednak offtopuję to przepraszam i proponuję wątek w którym możemy pomarudzić na Pszczoły, popularność gwarantowana :')


https://66.media.tumblr.com/9bc1537d2658a68679be747b616b2dd2/tumblr_nhj78x0qPf1svgma2o1_500.gif

Offline

#33 22-05-2021 o 23h39

Straż Obsydianu
Arha
Strażniczka na Szkoleniu
Arha
...
Wiadomości: 232

@Linnana zgadzam się z całością... Niestety, ale już podczas tego zamieszania z zadatkiem padły u nas takie teorie, że pewnie planowali zrobić tak, a nie inaczej... I oj tak... To, że nie potrafią przeprosić, napisać jasno NA STRONIE GRY, że przyszłe wydarzenia będą wyglądały tak, a nie inaczej, co będzie dostępne itd., podczas gdy na pw potrafili rozsyłać jakie to ciężkie czasy i zachęcają do doładowań (i ile to oni dali, bo przecież odcinki darmowe, choć były), to śmiech przez łzy... Czym dłużej myślę o tym wszystkim, dezinformacja, śmieszne rekompensaty, zagrania poniżej wszelkiej krytyki, tym bardziej jestem zła i jest mi po ludzku przykro, że firma, która powinna traktować mnie z szacunkiem, jako klienta, zwyczajnie stara się jak może zniechęcić mnie do płacenia... Bo żeby płacić, trzeba mieć za co... Trzeba dostać coś, za co warto zapłacić, a ja nie miałam szczególnie wysokich wymagań. Ba! Nawet teraz jest mi zwyczajnie dziwnie z faktem, że nie pognałam do banku po strój. Kij tam, że jest brzydki, normalnie zwyczajnie bym szarpała, bo kolekcja musiała się zgadzać... Najpierw zostawiłabym hajs, później zm i więcej hajsu na rekolory. Widzę w tym jednak coraz mniej sensu.
Moje oczekiwania co do Eldki zwyczajnie topnieją z dnia na dzień i gdyby nie te moje mordki, które tu poznałam, nawet sentyment by mnie tu nie ściągnął na dłużej niż 5 minut... A tak gram i ciężko mi zdecydować co tu robić dalej.


Gram w Genshina, piszę RP. Jak ktoś coś, to zapraszam /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Trzaskajo mi biodra! Bo mogo! xD

Jak się komuś nudzi to zapraszam!

Offline

#34 22-05-2021 o 23h45

Straż Obsydianu
Cata
Żołnierka Straży
Cata
...
Wiadomości: 473

@Up W sumie, teraz się zastanawiam, czy warto oczekiwać jakiejś zmiany NA LEPSZE? Ja rozumiem, ciężkie czasy, pandemia etc. ale chyba(WŁAŚNIE) przez to powinni bardziej dbać o klienta, że te cieżkie czasy nie były tak hm... uciążliwe? Przecież gdyby po pożarze dali nam super event czy nawet tą rekompensatę w postaci Maany którą straciliśmy (mówię tu o samym 50 za logowanie) to gracze spojrzeliby przychylniej. Zapewne większość na ich "prośbę" pognałaby do banku robić doładowania, bo czuliby że to ma sens.

Offline

#35 23-05-2021 o 00h03

Straż Obsydianu
Arha
Strażniczka na Szkoleniu
Arha
...
Wiadomości: 232

@Cata ja naprawdę od lat nie pojmuję tego jak działa ta firma. Ja naprawdę "ręcoma i nogoma" podpisywałam się pod bronieniem firmy i tego, że zarobić musi. Robiłam doładowania za każdym razem jak wychodzili z jakąś fajną inicjatywą. Jak robili te mini eventy na kwarantannie, były wtedy te bonusy za doładowanie itd. Broniłam samej idei płatnych strojów, pride month, zmiany systemu maany i wielu innych rzeczy. Przez lata chciałam tylko, żeby mi po prostu dawali coś, za co będę mogła płacić, bo traktowałam Eldkę jak hobby, a zbieranie szmat, kolekcjonowanie chowańców i innych pikseli było dla mnie jak dla innych kupowanie modeli czy innych znaczków. Ot lubiłam mieć wszystko w swoich kolorach. Problem jednak w tym, że czym dalej w las i czym więcej człowiek nad tym myśli, tym bardziej czuje się po prostu oszukany, olany i zmieszany z błotem. To co się podziało ostatnio... Od lat płacę, płaciłam za wiele ubrań, chowańców, ilustracji... po to, żeby okazało się, że za rekompensatę nie jestem w stanie sobie tego odkupić, a teraz mogę z łatwością dorwać to, za co płaciłam realnymi pieniędzmi, na targu czy mapie... Mogę dorwać to, co kupiłam za AM, rezygnując z innych rzeczy, których odkupić czy dorwać już nie będę mogła... To jest taki paradoks...

Tak rozwijając temat, bo w sumie przejście do sedna chyba nie wyszło: Firma wciąż nam coś odbiera. Zabrali klasyfikację, okroili targ, okrajają wciąż eventy, obniżając ich jakość, zabrali zgromadzoną maanę i zm. A i sam pierwszy sezon Eldki miał być dłuższy podobno... Mimo to wciąż narzekają, że ludzie nie chcą płacić, że im się to nie opłaca wszystko, że nie rentowne, że zła atmosfera... Ciężko mi dostrzec w tym logikę.

Ostatnio zmieniony przez Arha (23-05-2021 o 00h20)


Gram w Genshina, piszę RP. Jak ktoś coś, to zapraszam /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Trzaskajo mi biodra! Bo mogo! xD

Jak się komuś nudzi to zapraszam!

Offline

#36 23-05-2021 o 13h28

Straż Obsydianu
Ashkore
Odpowiedź na Wszystko
Ashkore
...
Wiadomości: 42

Mam propozycję, co by mogli zrobić, żeby uczynić te grę lepszą i zachęcić nas do wydania ZM.
Kupno większej ilości slotów na targu do np. 5.
Płaciłabym xD


Oprócz tego, niech oddają historię targu, złodzieje. Bez niej zawsze musze się zastanawiać co sprzedałam i za ile.

Ostatnio zmieniony przez Ashkore (23-05-2021 o 13h29)


https://i.imgur.com/fs3f5oO.png

Offline

#37 23-05-2021 o 14h02

Straż Obsydianu
Arha
Strażniczka na Szkoleniu
Arha
...
Wiadomości: 232

@Ashkore oni mają takich rzeczy od groma... od potków do evolucji chowańców, podnoszenie im rangi, szczęścia itp, po sloty na targu. Kto nie chciałby wykoksić sobie ulubionego z wyglądu stworka, albo zwyczajnie biegusiem uzupełnić biblioteki? A mieli i więcej bo powtórki takiego Spring Feary ludzie za ZM szarpaliby jak Reksio szynkę jeszcze te kilka miesięcy temu :')


Gram w Genshina, piszę RP. Jak ktoś coś, to zapraszam /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Trzaskajo mi biodra! Bo mogo! xD

Jak się komuś nudzi to zapraszam!

Offline

#38 23-05-2021 o 14h14

Straż Obsydianu
Ashkore
Odpowiedź na Wszystko
Ashkore
...
Wiadomości: 42

No tak, to prawda xD
Ale Beemoov myśli, że zarobi więcej, kiedy będzie ucinać kontent, zamiast się ciągle rozwijać i dodawać nowe opcje xD Ta gra nie ma przyszłości.


https://i.imgur.com/fs3f5oO.png

Offline

#39 24-05-2021 o 14h44

Straż Obsydianu
Magdeth
Debiutantka
Magdeth
...
Wiadomości: 88

Może kiedyś było to już poruszane przed pożarem, ale wiecie co? Strych strychem, ale byłoby super, gdybyśmy mogły mieć w szafie przy każdym przedmiocie taki mały przycisk wielkości tego młoteczka do licytacji, który mógłby zablokować możliwość jego sprzedaży na targu, żeby było przejrzyściej w zakładce "Moje przedmioty". Rzeczy za antyczne monety nie sprzedam, więc spokój z nimi, ale wjechał ten nieszczęsny event z mapką (żeby nie było, mapka to spoko sprawa, ale byłoby miło, gdybym wcześniej wiedziała o tym, że będę mogła dostać itemy za darmo :')), jak znam życie, to przez następne wydarzenia akcja się powtórzy i przy wystawianiu znowu trzeba będzie przekopywać się przez dziesiątki stron, czy to śmieci, których i tak nie opylę, czy chciejek, z którymi nie zamierzam się rozstać. Blokadę oczywiście można by było zdjąć ponownym kliknięciem, jeśli coś nam się odwidzi.


https://zapodaj.net/images/16aa66c7badc1.jpg

Offline

#40 08-06-2021 o 15h12

Straż Cienia
Eldunari
Nowa
Eldunari
...
Wiadomości: 5

A ja chętnie zobaczyłabym w banku możliwość doładowania antycznych monet. Bo niestety - tak jak się zresztą spodziewałam - nie starczyło mi na wszystkie przedmioty, które posiadałam przed pożarem. /static/img/forum/smilies/sad.png
No ale tak to jest, kiedy się gra od początku istnienia gry... Nie wiem, kto tak "mądrze" liczył, że te marne kilka tysięcy, które nam podarowali, może wystarczyć w przypadku takich graczy jak ja.
Jeśli już więc naprawdę nie ma szans, żeby podarować nam ciut więcej (a jest okazja - zbliżają się wakacje  /static/img/forum/smilies/cool.png ), to mogliby chociaż umożliwić dokupienie waluty.

Ostatnio zmieniony przez Eldunari (08-06-2021 o 15h13)

Offline

#41 08-06-2021 o 15h41

Straż Obsydianu
Lelahn
Rekrutka
Lelahn
...
Wiadomości: 31

Z tego co wiem to przy doładowaniu monet/maany dorzucali antyczne monetki. Chyba, że już to wyłączyli.

Offline

#42 08-06-2021 o 15h51

Straż Lśniąca
Lexi
The Crimson Witch
Lexi
...
Wiadomości: 622

@Lelahn, ta możliwość trwała do 9 maja tylko. Po 9 maja już nie można nabyć antycznych monet przez bank.


https://cdn.discordapp.com/attachments/479207850493607960/868521614478807071/Lexi.gif

Offline

#43 08-06-2021 o 16h34

Straż Cienia
Eldunari
Nowa
Eldunari
...
Wiadomości: 5

@Lexi, a czy moderatorzy nie mają możliwości wpłynięcia na zmianę decyzji?  /static/img/forum/smilies/smile.png Osobiście w natłoku tych wszystkich informacji + życie osobiste przegapiłam to... Myślę, że byłoby więcej chętnych.  /static/img/forum/smilies/smile.png
Skoro przedłużyli antyczny butik w nieskończoność, to ofertę bankową też by mogli.  /static/img/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Eldunari (08-06-2021 o 16h35)

Offline

#44 08-06-2021 o 16h40

Straż Cienia
Bumi
Odpowiedź na Wszystko
Bumi
...
Wiadomości: 42

Ja to bardzo bym chciała, żeby naprawili wygląd garderoby, żeby łatwiej i przyjemniej przeglądać przedmioty i żeby zapisane stroje się ładnie wyświetlały. Nie wiem, mnie bardzo irytuje przeglądanie przedmiotów, bo to jest okropnie niewygodne.  To jest w miarę realistyczne marzenie, ponieważ nawet nie myślę o tym, że zechcieliby zatrudnić kogoś lepszego do pisania scenariuszy i dialogów. xD Albo że nagle ktoś pracujący tam pomyślałby, że można to lepiej pisać.


https://cs-luzownia.pl/uploads/monthly_2020_06/13250.gif.eff125c57bc5cc3597e8f86df19c48b5.gif

Offline

#45 08-06-2021 o 16h53

Straż Obsydianu
Arha
Strażniczka na Szkoleniu
Arha
...
Wiadomości: 232

@Eldunari raczej wątpię, żeby bugmuff zrobiło cokolwiek takiego. WSZYSTKIE startowe promocje skończyły się 9 maja. Nie dostaje się już AM przy rejestracji, odcinki kosztują normalnie, nie dostaje się AM przy zakupach w banku, żarło w butiku również wróciło do normy. To była promka na rozruch po pożarze i tyle.


Gram w Genshina, piszę RP. Jak ktoś coś, to zapraszam /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Trzaskajo mi biodra! Bo mogo! xD

Jak się komuś nudzi to zapraszam!

Offline

#46 08-06-2021 o 17h02

Straż Lśniąca
Lexi
The Crimson Witch
Lexi
...
Wiadomości: 622

@Eldunari, pytałyśmy o to administracji zaraz po dziewiątym maja, jednakże nie ma już takiej możliwości. Promocja nie wróci.


https://cdn.discordapp.com/attachments/479207850493607960/868521614478807071/Lexi.gif

Offline

#47 08-06-2021 o 18h03

Straż Cienia
Eldunari
Nowa
Eldunari
...
Wiadomości: 5

@Arha @Lexi - ale lipa  /static/img/forum/smilies/neutral.png  /static/img/forum/smilies/sad.png A właśnie teraz jak są wakacje można by było porządnie to wykorzystać...

Offline

#48 08-06-2021 o 18h22

Straż Obsydianu
Elentiya
Pomocniczka Jednorożca
Elentiya
...
Wiadomości: 300

@Up

Teoretycznie wakacji jeszcze nie ma, a poza tym nie ma żadnej gwarancji, że jutro butiku nie zamkną. Napisali, że zostanie otwarty dopóki nie ogarną wszystkich zwrotów. Nie wiemy na jakim etapie teraz się zatrzymali. Wątpię, żeby butik był otwarty przez wakacje. Mam przeczucie, że do końca czerwca mogą się z tym już uwinąć.


https://i.giphy.com/media/lH2kOVYTNZnXqymU7u/200.gif

Offline

#49 13-06-2021 o 16h03

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Strażniczka na Szkoleniu
VampireCarmila
...
Wiadomości: 229

Ogólnie beemoov się ostatnio uaktywnił na Instagramie i wpadło kilka informacji.

No to może po pierwsze informacja na temat 5 odcinka i nowa mapka:

5 odcinek



Nowa mapka



No i tutaj informacja odnośnie eventu muzycznego:

Event muzyczny




No i co do moich oczekiwań.
Event w SF startuje w ten poniedziałek więc podejrzewam ,że w Eldce wleci niedługo po.
Oczekiwań nie mam wysokich bo tak w zasadzie chyba żadnych nie ma xd.
Po prostu zobaczę co wrzucą ,ale na nic się nie nastawiam.

Co do mapki i odcinka- mapka jest ładna i w zasadzie tyle , jakiegoś wow mega też nie mam na nią patrząc ,a odnoszę wrażenie ,że i tak jest nieco pusto na niej.
Bardziej to ciekawa jestem rzeczy które będą się na niej znajdować.
Z kolei odcinka nie mogę się już doczekać, trochę maany nazbierałam i raczej starczy mi bez problemu, mam nadzieję tylko ,że naszej Koori będzie można powiedzieć lekkie pa,pa.




EDIT!: Odcinek 5 tuż tuż i przy okazji zdjęcie byłego Koori któremu już  na start źle z oczu patrzy ,ale design ma całkiem niezły.

Odcinek 5

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (13-06-2021 o 16h07)

Offline

#50 13-06-2021 o 16h22

Straż Obsydianu
Arha
Strażniczka na Szkoleniu
Arha
...
Wiadomości: 232

Klata całkiem, całkiem, tylko cesarkę mu ktoś robił w złym miejscu i chyba piłą łańcuchową, ale twarz to mu skrzywdzili xD Facet ma aparycję szczura xD


Gram w Genshina, piszę RP. Jak ktoś coś, to zapraszam /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Trzaskajo mi biodra! Bo mogo! xD

Jak się komuś nudzi to zapraszam!

Offline

Strony : 1 2 3 4 ... 9