Forum

Strony : 1 ... 3 4 5

#101 20-02-2022 o 22h15

Straż Absyntu
Erileas
Stażystka
Erileas
...
Wiadomości: 47

Jak ja się cieszę, że to Ochman został wybrany... Jego występ najbardziej mi się spodobał, więc oczywiście mocno trzymałam kciuki.

Nie jestem wielką fanką Eurowizji i raczej bardzo nie przeżywam występów, ale w tym roku będę ich niecierpliwie oczekiwała /static/img/forum/smilies/tongue.pnggoing ahead doesn't mean you're going to get there first

https://i.ibb.co/7W5nSNL/sygnaturka.png

Offline

#102 13-05-2022 o 00h29

Straż Absyntu
Eve
Pokonała Kurę
Eve
...
Wiadomości: 723

Hejka, co myślicie o finałowych propozycjach?

Osobiście moimi ulubieńcami są Polska, Norwegia, Ukraina, Estonia i Finlandia


możesz mi mówić Evka

Offline

#103 13-05-2022 o 10h02

Straż Cienia
Sylphe
Pokonała Kurę
Sylphe
...
Wiadomości: 884

Wczoraj oglądałam część drugiego półfinału oraz część utworów przesłuchałam na yt i trochę się pozmieniało z mojego poprzedniego wpisu :)

Sylphe napisał

moim top 3 są zdecydowanie Estonia, Norwegia i Włochy (chociaż widzę, że nie wszystkie kraje jeszcze wybrały, ale wątpię że coś się zmieni).

Aktualnie moim top 5 (poza Polską, Ochmanowi jak najbardziej kibicuję) są Estonia, Szwecja, Holandia, Ukraina i Włochy.

Jeśli chodzi o występ Polski: przede wszystkim dobrze, że dopracowali scenę. Tancerki również ładnie  wyglądały, od razu skojarzyły mi się ze słowiańskimi Północnicami czy z duchami z Dziadów cz. II xd Te trzęsienia kamerami uważam za zbędne, ale nie ma ich dużo, więc mam nadzieję, że nie zaburzy to ogólnemu odbiorowi utworu.

Piosenka Holandii to miód na moje uszy, żadne efekty specjalne nie są potrzebne, ten minimalizm jest dla mnie wystarczający.

Przy piosence Ukrainy mam mieszane uczucia przy każdej sekundzie, od zachwytu po tzw. wtf, ale właśnie dlatego ląduje w mojej topce - intryguje mnie ten utwór.

Estonia za to zachwyciła mnie świeżością i nowością, nie kojarzę żeby typowo westernowy utwór trafił na Eurowizję (jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić xd). Głos wokalisty również mi się bardzo spodobał. Cały czas mi w głowie siedzi "I hope, I hope, I hope" xD

Włochy w mojej topce są głównie ze względu na sentyment do Mahmooda i jego poprzedniego utworu z 2018r. Nie jestem pewna czy Brividi odniesie taki sukces jak Soldi, ale mam nadzieję, że zajmie całkiem niezłe miejsce ^^.

No i Szwecja - wczorajszy występ mnie zachwycił do tego stopnia, że wymieniłam swojego poprzedniego faworyta Norwegię, właśnie na Szwecję. Też liczę, że zajmie wysokie miejsce, piosenka właśnie wylądowała na mojej playliście na Spotify ;p


https://i.imgur.com/Tv57Pfd.png

Offline

#104 13-05-2022 o 17h13

Straż Obsydianu
Mystification
Pokonała Dahu
Mystification
...
Wiadomości: 2 396

Pierwszy półfinał mnie mało co interesował, wiadomo, brak Polski i przede wszystkim brak czasu na oglądanie. wczoraj pierwsze 8 piosenek słuchałam tynkując sobie w pełnym skupieniu tort w drugim pokoju. Będę szczerza- słuchanie tego śpiewania doprowadziło do tego że chciałam tort wywalić. Wyłączyłam i od razu lepiej się tynkowało xD
Co gorsza, w większości tych piosenek słyszałam zwyczajny plagiat.
A hitem jest Szwecja XD ta piosenka jest tak marną przeróbką Gagi że uszy mi więdną od tego podobieństwa. w innych nutach słychać za to Miley. Zero oryginalności.
Co Serbia robi w finale to tez takie yyyy
Z całym szacunkiem do fanów The Rasmus- lubię ich, wychowałam się na ich piosenkach po części- ale ta piosenka jest słaba i nie nadaje się na finał, ale od samego początku wiedziałam że przejdzie dalej, no bo to w końcu The Rasmus.
Ogólnie czuję się jakby dopiero co była Eurowizja 2021, a ta jest taka bez polotu. Prowadzący coś średnio ogarniają czasem xd
a no i ogromnie się cieszę, że nie przeszedł dalej Izrael. Typ strasznie gwiazdzorzył, no i się doigrał /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Online

Strony : 1 ... 3 4 5