Forum

Strony : 1 ... 3 4 5

#101 20-02-2022 o 22h15

Straż Absyntu
Erileas
Stażystka
Erileas
...
Wiadomości: 47

Jak ja się cieszę, że to Ochman został wybrany... Jego występ najbardziej mi się spodobał, więc oczywiście mocno trzymałam kciuki.

Nie jestem wielką fanką Eurowizji i raczej bardzo nie przeżywam występów, ale w tym roku będę ich niecierpliwie oczekiwała /static/img/forum/smilies/tongue.png



going ahead doesn't mean you're going to get there first

https://i.ibb.co/7W5nSNL/sygnaturka.png

Offline

#102 13-05-2022 o 00h29

Straż Absyntu
Eve
Pokonała Kurę
Eve
...
Wiadomości: 745

Hejka, co myślicie o finałowych propozycjach?

Osobiście moimi ulubieńcami są Polska, Norwegia, Ukraina, Estonia i Finlandia


możesz mi mówić Evka
https://i.imgur.com/ZgvcFZc.png

Offline

#103 13-05-2022 o 10h02

Straż Cienia
Sylphe
Pokonała Kurę
Sylphe
...
Wiadomości: 886

Wczoraj oglądałam część drugiego półfinału oraz część utworów przesłuchałam na yt i trochę się pozmieniało z mojego poprzedniego wpisu :)

Sylphe napisał

moim top 3 są zdecydowanie Estonia, Norwegia i Włochy (chociaż widzę, że nie wszystkie kraje jeszcze wybrały, ale wątpię że coś się zmieni).

Aktualnie moim top 5 (poza Polską, Ochmanowi jak najbardziej kibicuję) są Estonia, Szwecja, Holandia, Ukraina i Włochy.

Jeśli chodzi o występ Polski: przede wszystkim dobrze, że dopracowali scenę. Tancerki również ładnie  wyglądały, od razu skojarzyły mi się ze słowiańskimi Północnicami czy z duchami z Dziadów cz. II xd Te trzęsienia kamerami uważam za zbędne, ale nie ma ich dużo, więc mam nadzieję, że nie zaburzy to ogólnemu odbiorowi utworu.

Piosenka Holandii to miód na moje uszy, żadne efekty specjalne nie są potrzebne, ten minimalizm jest dla mnie wystarczający.

Przy piosence Ukrainy mam mieszane uczucia przy każdej sekundzie, od zachwytu po tzw. wtf, ale właśnie dlatego ląduje w mojej topce - intryguje mnie ten utwór.

Estonia za to zachwyciła mnie świeżością i nowością, nie kojarzę żeby typowo westernowy utwór trafił na Eurowizję (jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić xd). Głos wokalisty również mi się bardzo spodobał. Cały czas mi w głowie siedzi "I hope, I hope, I hope" xD

Włochy w mojej topce są głównie ze względu na sentyment do Mahmooda i jego poprzedniego utworu z 2018r. Nie jestem pewna czy Brividi odniesie taki sukces jak Soldi, ale mam nadzieję, że zajmie całkiem niezłe miejsce ^^.

No i Szwecja - wczorajszy występ mnie zachwycił do tego stopnia, że wymieniłam swojego poprzedniego faworyta Norwegię, właśnie na Szwecję. Też liczę, że zajmie wysokie miejsce, piosenka właśnie wylądowała na mojej playliście na Spotify ;p


https://i.imgur.com/Tv57Pfd.png

Offline

#104 13-05-2022 o 17h13

Straż Obsydianu
Mystification
Pokonała Dahu
Mystification
...
Wiadomości: 2 494

Pierwszy półfinał mnie mało co interesował, wiadomo, brak Polski i przede wszystkim brak czasu na oglądanie. wczoraj pierwsze 8 piosenek słuchałam tynkując sobie w pełnym skupieniu tort w drugim pokoju. Będę szczerza- słuchanie tego śpiewania doprowadziło do tego że chciałam tort wywalić. Wyłączyłam i od razu lepiej się tynkowało xD
Co gorsza, w większości tych piosenek słyszałam zwyczajny plagiat.
A hitem jest Szwecja XD ta piosenka jest tak marną przeróbką Gagi że uszy mi więdną od tego podobieństwa. w innych nutach słychać za to Miley. Zero oryginalności.
Co Serbia robi w finale to tez takie yyyy
Z całym szacunkiem do fanów The Rasmus- lubię ich, wychowałam się na ich piosenkach po części- ale ta piosenka jest słaba i nie nadaje się na finał, ale od samego początku wiedziałam że przejdzie dalej, no bo to w końcu The Rasmus.
Ogólnie czuję się jakby dopiero co była Eurowizja 2021, a ta jest taka bez polotu. Prowadzący coś średnio ogarniają czasem xd
a no i ogromnie się cieszę, że nie przeszedł dalej Izrael. Typ strasznie gwiazdzorzył, no i się doigrał /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#105 26-02-2023 o 17h28

Straż Obsydianu
Mystification
Pokonała Dahu
Mystification
...
Wiadomości: 2 494

Dzisiaj preselekcję, odświeżam więc wątek eurowizyjny!

Jakie są wasze typy z polskich kandydatów? Ja jak rok temu idę za tłumem i mocno liczę, że preselekcje wygra Jann.
Nie rozumiem tam natomiast obecności Hyży, Urabańskiej i piosenki o pośladkach- to już wgl nieporozumienie.
Widziałam, że dużo osób liczyło na Alicję, mi jej piosenka sprzed 3 lat totalnie się nie podobała, teraz niestety według mnie też marnuje swój głos, który ma piękny. Sama piosenka jest niestety turbo mdła.
Nie sprawdzałam jeszcze co się dzieje za granicą, na razie czekam na polskie wyniki


edit kekw
i jedzie typiara która ma mdłą piosenkę. Wiedziałam że będzie szopka ale że aż taka. Moja przygoda z tegoroczną eurowizją chyba kończy się w tym momencie bo wszystko mi opadło XD

Ostatnio zmieniony przez Mystification (26-02-2023 o 21h30)

Offline

#106 27-02-2023 o 23h31

Straż Cienia
Sylphe
Pokonała Kurę
Sylphe
...
Wiadomości: 886

A zaśpiewam sobie klasycznie „jak do tego doszło nie wiem”
Nie No ogólnie to XDDDDD Aż się sobie nadal dziwię, że to napiszę, ale chcę Rafała z powrotem /static/img/forum/smilies/lol.png

Moim faworytem był Jann, z resztą nie tylko moim, patrząc po miażdżącej ilości wysłanych smsów na niego, no ale to tvp tu nie liczy się talent, jeśli założysz skórzane spodnie z łańcuchem /static/img/forum/smilies/hmm.png
Widzę też, że Edzia odlatuje z miesiąca na miesiąc w inną galaktykę, ale nie ma to jak odcinanie kuponów od bycia „ekspertem” od Eurowizji, bo zajęło się drugie miejsce z trzydzieści lat temu.

A Blanka z ubioru z live to mi przypomina niedopracowane kopiuj/wklej ubioru Ariany Grande, do tego czcionka napisu „Solo” z plakatu kojarzy mi się z tą od „Solo” Jennie z Blackpink. Piosenka w ogóle taka niby jest, ale jakby jej nie ma, a do tego dziewczyna nie potrafi śpiewać na żywo. Nie ma się co łudzić, że przejdziemy dalej, ale niech chociaż w miarę ładnie zaśpiewa, bo na preselekcjach to niestety nie brzmiało to najlepiej.
Liczę za to, że kariera Janna teraz to dopiero skoczy do góry, trzymam za niego kciuki, bardzo mi się podoba jego eurowizyjna piosenka i słucham jej cały czas ^^.

Ostatnio zmieniony przez Sylphe (27-02-2023 o 23h38)


https://i.imgur.com/Tv57Pfd.png

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5