Forum

Strony : 1 2 3 4

#26 23-06-2021 o 19h31

Pomocniczka Sylfów
Floy
...
Wiadomości: 1 257

Jeśli w jakiejś alternatywnej rzeczywistości Beemoov byłby inteligentny to ciekawe byłoby obserwowanie jak Leiftan dosłownie obala Huang Hua. Ta jego postawa obecnie okropnie mnie w drugim odcinku irytuje, ale gdyby potem miałby odmienić się o 180 stopni to jestem na tak. W ogóle to fajnie by było gdyby razem z przemianą w Demona jego charakter drastycznie się zmieniał.
Nawet całkowicie, że Leiftan ma dosłownie dwie osobowości, które łączą się tylko ciałem i wspomnieniami


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Żeby uratować fabułę 2 sezonu Beemoov musiałby napisać go od początku

Offline

#27 23-06-2021 o 22h51

Straż Cienia
Flora
Młoda Rekrutka
Flora
...
Wiadomości: 23

@up
Może nie od od razu obalenie Huang Hua, bo przez to Leiftana znowu by wszyscy wzięli za naczelnego potwora, ale jak najbardziej tej podwójnej osobowości i ona na pewno w nim nadal jest (przynajmniej takie pokładam w nim nadzieje).

The Origins

Ostatnio zmieniony przez Flora (24-06-2021 o 02h16)


https://i.imgur.com/jwAtPKJ.png

Offline

#28 19-07-2021 o 12h31

Straż Obsydianu
Crewedka
Strażniczka na Szkoleniu
Crewedka
...
Wiadomości: 191

Jako, że wątek mocno ucichł, a nowy odcinek w natarciu to podbijam: jak sądzicie, jak długo będziemy czekać na wybuch Leiftana? Czy takowy w ogóle Waszym zdaniem nastąpi, czy może jednak Waszym zdaniem Leif na dobre przyodział pozę opanowanego?


https://ipfs.io/ipfs/QmSs1FHrbPEXTbjhixMRhL7c1B6Gzt8U9Sknz5fCPS1gQm/1.gif

Offline

#29 19-07-2021 o 12h39

Pomocniczka Sylfów
Floy
...
Wiadomości: 1 257

Credewka nie jestem na bieżąco z odcinkami, ale wiem co się mniej więcej dzieje. Aż mnie teraz kusi by najpierw zacząć romansować z Leiftanem, a dopiero później przerzucić się na Nevre, mimo że obaj wkurzają mnie tak samo. Nie wskazywałabym konkretnie odcinka, ale myślę, że wytrzyma w tym stanie maks połowę sezonu, bo ten jego spokój musi go trochę/minimalnie męczyć


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Żeby uratować fabułę 2 sezonu Beemoov musiałby napisać go od początku

Offline

#30 25-07-2021 o 17h18

Straż Absyntu
Aruna
Rekrutka
Aruna
...
Wiadomości: 30

Moim zdaniem wybuch Leifa nastąpi. Kiedy? Może za 3/4 odcinki. Nie sądzę, że będzie to od razu w czekającym na nas odciknku, ale kiedyś będzie i szczerze mówiąc, nawet na to po cichu liczę. Przecież w nim także buzują emocje, nosi na barkach swoją przeszłość, moc no i liczne narzekania na jego osobę. Nie sądzę, że zostanie do końca taki "opanoway". Już nawet raz, przy Lancu się zdenerwował i pokazał kawałek swojej ciemnej strony. I dobrze, to jest część tego kim jest. Nie może wiecznie jej ukrywać.


https://i.gifer.com/Ocow.gif

Offline

#31 26-07-2021 o 02h49

Straż Cienia
unowa
Debiutantka
unowa
...
Wiadomości: 130

To że Leiftan kiedyś wybuchnie jest pewne. Ale ja bym wolała się skupić na tym co go do tego sprowokuje. Szósty odcinek nazywa się zemsta króla gór. A co jeżeli Tenjin będzie próbował zrobić coś Erice. I wtedy Leiftan się wkurzy. Jak dla mnie to dosyć prawdopodobna opcja choć oczywiście nie musi tak być.

Ostatnio zmieniony przez unowa (26-07-2021 o 02h49)


=^..^=

Offline

#32 28-07-2021 o 20h13

Straż Cienia
Flora
Młoda Rekrutka
Flora
...
Wiadomości: 23

Oh boyyyyy jakże się zawiodłam na naszym daemonie. Na tyle dziewczęta moje, że zastanawiam się nad zmianą ws'a, nawet jeśli kocham Leiftana całym sercem i duszą. Dlaczego? Tłumaczę w tym oto spoilerze v

Odcinek 6 NE

Ostatnio zmieniony przez Flora (29-07-2021 o 18h14)


https://i.imgur.com/jwAtPKJ.png

Offline

#33 28-07-2021 o 23h47

Straż Cienia
unowa
Debiutantka
unowa
...
Wiadomości: 130

Flora napisał

Oh boyyyyy jakże się zawiodłam na naszym daemonie. Na tyle dziewczęta moje, że zastanawiam się nad zmianą ws'a, nawet jeśli kocham Leiftana całym sercem i duszą. Dlaczego? Tłumaczę w tym oto spoilerze v

Odcinek 6


Osobiście nie zgadzam się. Tak Leiftan nie brał udziału w tej bitwie. Ale nawet sam Nevra mówił że jak tylko będą mieli okazję to mają wejść na ten statek I właśnie to Leiftan zrobił. Mówienie że gdyby Leiftan pomógł to Edgar by przeżył to stwierdzenie Wzięte z kapelusza. Ponieważ zupełnie nic w grze na to nie wskazuje.


=^..^=

Offline

#34 29-07-2021 o 15h31

Straż Cienia
Lacrima
Żołnierka Straży
Lacrima
...
Wiadomości: 516

Pozwolę poruszyć sobie pewien temat, nad którym myślałam już wcześniej, jednak po szóstym odcinku ponownie do mnie wrócił. Piszę to z perspektywy osoby, która nie wybrała Leiftana na WS'a w Nowej Erze. Fabularnie mam go ustawionego jako byłego, chociaż wątpię, że ma to większe znaczenie, w końcu w TO kochał nas niezależnie od ścieżki i wiele wskazuje na to, że nadal coś do nas czuje.

Spoilery z 6-go odcinka

Ostatnio zmieniony przez Lacrima (29-07-2021 o 15h33)


https://giffiles.alphacoders.com/168/168776.gif

Offline

#35 29-07-2021 o 18h06

Straż Cienia
Flora
Młoda Rekrutka
Flora
...
Wiadomości: 23

unowa napisał

Flora napisał

Oh boyyyyy jakże się zawiodłam na naszym daemonie. Na tyle dziewczęta moje, że zastanawiam się nad zmianą ws'a, nawet jeśli kocham Leiftana całym sercem i duszą. Dlaczego? Tłumaczę w tym oto spoilerze v

Odcinek 6


Osobiście nie zgadzam się. Tak Leiftan nie brał udziału w tej bitwie. Ale nawet sam Nevra mówił że jak tylko będą mieli okazję to mają wejść na ten statek I właśnie to Leiftan zrobił. Mówienie że gdyby Leiftan pomógł to Edgar by przeżył to stwierdzenie Wzięte z kapelusza. Ponieważ zupełnie nic w grze na to nie wskazuje.


Gra nie raz nam wskazywała, że Leiftan z całej ferajny przebywającej na Genkaku jest najsilniejszy. Co to zmienia? Już piszę.

Odcinek 6 NE


Co mogę więcej powiedzieć? Zdanie podtrzymuje, zepsuli mi świetną postać, jedyne na co mam nadzieje to tego samego romantyka co w TO. Dlatego też go nie zmienię, aby zobaczyć jaki będzie dalszy przebieg wydarzeń, u jego boku. Oby odwdzięczył mi się swoją opiekuńczością i troską :')
 
~!~!~!~

Lacrima napisał

Pozwolę poruszyć sobie pewien temat, nad którym myślałam już wcześniej, jednak po szóstym odcinku ponownie do mnie wrócił. Piszę to z perspektywy osoby, która nie wybrała Leiftana na WS'a w Nowej Erze. Fabularnie mam go ustawionego jako byłego, chociaż wątpię, że ma to większe znaczenie, w końcu w TO kochał nas niezależnie od ścieżki i wiele wskazuje na to, że nadal coś do nas czuje.

Spoilery z 6-go odcinka



Wiesz co? Powiem ci, że mnie nieźle zmiotłaś tym pytaniem! Wydaje mi się jednak, że Beemoov nie pociągnie tego wątku, a to naprawdę wielka szkoda.
Gdyby chcieli mogli by dodać dzięki temu tak ciekawe akcje...
Jednak jak pisałam już kiedyś, kiedyś mam nadzieję, że coś w nim pęknie i może coś zostało z naszego starego Leifa?

Odcinek 18 i 19 TO



PS. Przez ciebie będę myślała już tylko o tym ;D

NIE PISZ POSTA POD SWOIM POSTEM! UŻYJ OPCJI "EDYTUJ". OBA POSTY ZOSTAŁY SKLEJONE - LEXI

Ostatnio zmieniony przez Flora (30-07-2021 o 16h42)


https://i.imgur.com/jwAtPKJ.png

Offline

#36 29-07-2021 o 19h05

Pomocniczka Sylfów
Floy
...
Wiadomości: 1 257

Może i nie jestem na bieżąco z odcinkami i mogę czegoś nie wiedzieć, ale tak czytam i się dziwię czemu was to dziwi co się stało.
Skoro wciąż jest ciągnięty wątek wycofanego, wyciszonego i uduchowionego Leiftana to jasne, że nadal "boi" się walki i będzie jej unikać. Z jego punku widzenia na pewno był tam zbędny i bezużyteczny dlatego wylądował na statku


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Żeby uratować fabułę 2 sezonu Beemoov musiałby napisać go od początku

Offline

#37 30-07-2021 o 01h51

Straż Obsydianu
Ewwie
Stażystka
Ewwie
...
Wiadomości: 46

Zastanawiałam się gdzie o tym napisać, ale tutaj chyba będzie najlepiej...

Przeszłam prawie 6 odcinek i Matka Boska Leiftanowska też mnie załamuje, chociaż szczerze powiedziawszy teraz dużo mniej mnie denerwuje niż w Origins. Wiem, że dużo osób jego mania na punkcie Gardzi jarała... to we mnie wzbudzał tylko panikę i chęć ucieczki z krzykiem

No ale po tym odcinku wpadłam na pewną teorię:
Czy to nie dziwne, że Gardzia tak szybko opanowała moce?
Czemu Gardzia robi 'czary-mary' gdy jest pod wpływem emocji lub 'poprosi' w myślach?
Czy ktoś widział żeby w tym sezonie Leiftan użył jakiś mocy? No właśnie...

trochę spoilerów z 6 odcinka



Otóż uważam, że Gardzia nie ma żadnych mocy... (albo nie są tak zaczepiste jak widzieliśmy) ... to Leiftan nimi steruje.

Czyta w emocjach (czy też myślach) i jak czuje że ona czuje zagrożenie to jej 'wysyła' pomoc. Nie muszą być obok siebie. Ich więź jest taka super xD

Czemu on to robi? Nie wiem... może chcę wynagrodzić dziewczynie cierpień i dlatego ją kreuję na superbohaterkę, a on ukrywa się żeby mu nikt nie przeszkadzał.


Może bredzę... ale to dla mnie najlogiczniejsze rozwiązanie, chociaż i tak Leiftana fanem nie jestem...

Ostatnio zmieniony przez Ewwie (30-07-2021 o 02h04)


https://c.tenor.com/iKpFVjNnaWwAAAAC/trickster-valentine-dbd-valentine.gif

Offline

#38 30-07-2021 o 19h04

Straż Cienia
unowa
Debiutantka
unowa
...
Wiadomości: 130

Flora
Szczerze trochę nie rozumiem stwierdzenia Gra nie raz nam wskazywała, że Leiftan z całej ferajny przebywającej na Genkaku jest najsilniejszy. bo przypominam sobie tylko jeden moment w którym Nevra coś takiego powiedział. Nie mówię że nic takiego nie było może coś przegapiłam... Właściwie to wątpię że Leiftan jest z nich wszystkich najsilniejszy. Przecież w TO oddał część swojej siły życiowej Erice przez co się osłabił. Więc nie sądzę że jest z nich wszystkich najsilniejszy.


=^..^=

Offline

#39 30-07-2021 o 19h30

Pomocniczka Sylfów
Floy
...
Wiadomości: 1 257

Flora jak wspomniała już unowa Leiftan część swojej siły oddał. Na razie chyba nie dostaliśmy informacji, że magicznie siedząc w krysztale się wszystko wyrównało, ale nie mówię, że nie. I jednak Leiftan siedział siedem lat w krysztale, gdy przez może sześć Lance nieustannie trenował/był na misjach itp. więc myślę, że siły między nim a Leiftanem jest co najmniej prawie równa, a Nevra po prostu tak powiedział


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Żeby uratować fabułę 2 sezonu Beemoov musiałby napisać go od początku

Offline

#40 31-07-2021 o 19h42

Straż Cienia
unowa
Debiutantka
unowa
...
Wiadomości: 130

Przepraszam że zmieniam temat ale chciałabym trochę porozmawiać o tym co napisała Ewwie.

Nawet jeżeli teoria że Leiftan to powerbank Eriki jest prawdziwa. Myślę że Erika ma już swoje moce przynajmniej częściowo. Uważam tak ponieważ na ilustracji z odcinka trzeciego Leiftan wydaje się zaskoczony co nie miałoby sensu gdyby to on wywołał iskierki w dłoniach Eriki. Oczywiście mógłby udawać ale po co miałby to robić skoro Erika wyczuwa jego emocje.


=^..^=

Offline

#41 02-08-2021 o 15h56

Straż Absyntu
Aruna
Rekrutka
Aruna
...
Wiadomości: 30

Osobiście nie sądzę, że to Leiftan kieruje mocami Gardzi. On uśmiecha się do niej raczej chcąc okazać w jakiś sposób wsparcie może zachętę do dalszych działań. W TO widzieliśmy jak sam przekazuje jej część swoich mocy i to zapewne też dało jej mocnego kopa do działania dlatego, że Gadzia miała w przodkach ludzi i aengeli i zapewne ta jej część aengela nie była zbyt wielka i dała dopiero o sobie znać kiedy dostała dodatkowego kopa mocy.

Przechodząc do tego jak Leiftan zachował się w 6 odcinku to też czuję trochę żal, jednak nie jest on zbyt duży.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


https://i.gifer.com/Ocow.gif

Offline

#42 02-08-2021 o 16h14

Straż Obsydianu
Shairan
Szefowa Straży
Shairan
...
Wiadomości: 1 648

Ja tu tak gościnnie, bo co jakiś czas wpadam sobie poczytać, co piszecie. Moją szczególną uwagę zwrócił post @Lacrima. Mam bardzo podobne rozkminy w tej kwestii.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Co do mocy - uważam, że Gardienne jak najbardziej używa swoich mocy, a spotkanie

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



https://zapodaj.net/images/d9196e9874001.png

Offline

#43 03-08-2021 o 01h19

Straż Cienia
unowa
Debiutantka
unowa
...
Wiadomości: 130

Jeżeli chodzi o tą miłość Leiftana do Eriki. Mam nadzieję że w przyszłych odcinkach jeżeli nie będziemy mieli Leiftana na WS. To on i Erika będą traktować się jak przyszywane rodzeństwo. No pomyślcie nad tym ile niezręcznych momentów można by było uniknąć. Daliby jeszcze Leiftanowi dialog typu nadal cię kocham ale w inny sposób i sprawa rozwiązana.


=^..^=

Offline

#44 04-08-2021 o 14h44

Straż Obsydianu
Ewwie
Stażystka
Ewwie
...
Wiadomości: 46

Może po raz pierwszy też był zaskoczony, bo nie wiedział, że tak się da

A co do tej dziewczynki, to mam nadzieję, że wyjaśnią kim ona jest...

@unowa Ja nie chcę być jego siostrą, w ogóle nie chcę mieć z nim nic wspólnego, ale gra sama nam narzuciła jakieś chore przeznaczenie, połączenie duszy itp. xD
Niech to będzie opcjonalne, bo w Origins to wpychali nam go do gardła


https://c.tenor.com/iKpFVjNnaWwAAAAC/trickster-valentine-dbd-valentine.gif

Offline

#45 04-08-2021 o 16h43

Straż Cienia
unowa
Debiutantka
unowa
...
Wiadomości: 130

Ewwie Zgadzam się z tym że Leiftan był dość mocno wpychany w końcówce TO. Ale to nie jest jakaś jego unikalna cecha. W eldary bardzo często jest tak że nawet jeżeli nienawidzisz jakieś postaci to i tak musisz się z nią przyjaźnić. Co prawda u Leiftana było to troszeczkę większe ale nawet w przypadku Ezarela  Valkyona i Nevry też tak było więc no.


=^..^=

Offline

#46 10-08-2021 o 01h22

Straż Cienia
unowa
Debiutantka
unowa
...
Wiadomości: 130

Przepraszam że piszę 2 razy pod rząd ale trochę tutaj pustawo.

W takim razie chciałabym podjąć temat końcówki TO. A dokładniej momentu w którym Leiftan mówi że została mu jeszcze jedna rzecz przed dołączeniem do Eriki w krysztale. Czy wie ktoś o co mu tam chodziło? Bo nie pamiętam momentu w którym to było wyjaśnione.


=^..^=

Offline

#47 10-08-2021 o 01h39

Straż Obsydianu
Cata
Żołnierka Straży
Cata
...
Wiadomości: 473

@unowa - Kurde, nie pamiętam, ale może chodziło o coś z jego chowańcem, albo jakąś bliską mu osobą? Ogólnie w HPiIŚ był wątek, gdzie Harry przed opuszczeniem domu Dursley'ów chodził po pomieszczeniach żeby powspominać - coś jak ostatnie pożegnanie. Może Leiftan chciał zrobić identycznie? Taki szybki 'road trip' po miejscach z którymi wiążą się miłe wspomnienia?

Offline

#48 10-08-2021 o 02h23

Straż Cienia
unowa
Debiutantka
unowa
...
Wiadomości: 130

Cata To by miało w sumie sens. Patrząc na to że Leiftan był bardzo przywiązany do swojego chowańca. W końcu Amaya zdecydowała się poczekać na niego 7 lat. (Co swoją drogą jest dosyć smutne.) Ale jeżeli chodzi o tą scenę to coś czego wcześniej nie zauważyłam to to że. Leiftan wydaje się wiedzieć że on i Erika jeszcze się zobaczą nawet nam o tym mówi. Co jest trochę dziwne bo nie miał prawa o tym wiedzieć. (Choć niekoniecznie musiał o tym wiedzieć mógł mieć przeczucie czy coś... Albo w ogóle o to nie chodziło i Leiftan miał na myśli spotkanie się z Eriką po śmierci albo w innym wcieleniu czy co tam oni wierzą.)


=^..^=

Offline

#49 10-08-2021 o 19h53

Straż Obsydianu
Crewedka
Strażniczka na Szkoleniu
Crewedka
...
Wiadomości: 191

Grając po raz pierwszy w ostatni odcinek miałam wrażenie, że to Leiftan zamierza tak jakby poświęcić się "bardziej, niż Gardienne, dlatego zakładałam nawet, że dojdzie do czegoś takiego, jak "odrzucenie" Gardzi przez kryształ w nowym sezonie jako opening. A tu jednak zaskoczenie. Grałam w Origins ponownie, za antyczne, przeszłam całe w trzy dni (co, od razu powiem, daje nieco inne spojrzenie na historię zarówno Gardzi, jak i Leiftana, jak się nie miało takich przerw, jak podczas normalnej gry) i nadal nie jestem w stanie powiedzieć o co mogło tak naprawdę chodzić Leiftanowi podczas "przepuszczania" Gardzi przodem. Trochę miałam wrażenie, jak gdyby on przygotował jej bezpieczniejsze miejsce, trochę, jakby to on maczał palce w zespoleniu i odrodzeniu kryształu a następnie w uwolnieniu ich dwójki - ale o co tak na 100% procent w tym chodziło? Nie wiadomo. Wątek porzucony przez twórców tak samo, jak wątek tego, jak ogromną troską Leiftan otaczał dzieciaki, co się stało z jego rodzicami a później opiekunami, albo chociażby to ile ma lat ¯\_(ツ)_/¯

Przeszłam w końcu najnowszy odcinek New Era i muszę przyznać, że jestem głęboko rozczarowana tym, jak twórcy traktują Leiftana. Nie wiem, czy oni specjalnie teraz zepchnęli go na dalsze (mocno dalsze) tory, by potem "wskoczył" do gry, czy jednak faktycznie został przez twórców porzucony. Nadal żywię nadzieję, że skoro ekipa zdecydowała się wprowadzić wspomniane wcześniej połączenie między Leiftanem a główną bohaterką, to jednak możemy liczyć na to, że Leif będzie jeszcze na pierwszym planie, zwłaszcza, że moce Gardzi faktycznie w tym sezonie mocno śmierdzą mi Mary Sue. O ile również uważam, że używa obecnie swoich mocy, to jednak nie mam wątpliwości co do tego, że te moce wynikają nie z wyjątkowości Gardienne, a z "transfuzji" jaką przeprowadził Leiftan.


https://ipfs.io/ipfs/QmSs1FHrbPEXTbjhixMRhL7c1B6Gzt8U9Sknz5fCPS1gQm/1.gif

Offline

#50 11-08-2021 o 14h54

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Strażniczka na Szkoleniu
VampireCarmila
...
Wiadomości: 228

Tak szczerze powiedziawszy jako osoba która go nie ma na WS-a to muszę przyznać ,że beemoov totalnie nie umie w postać Leiftana ,albo sam nie wie jak poprowadzić ten wątek.
W TO można było powiedzieć ,że było go za dużo bo był on wpychany ludziom którzy nie mieli go na WS-a i dało się zobaczyć po komentarzach ,że z tajemniczego i uroczego faceta beemoov zrobiło z niego creepa mającego obsesję na punkcie naszego Garnka.
W drugim sezonie wygląda to jakby beemoov patrząc na pierwszy stwierdził ,że "tam było go za dużo to tutaj ograniczymy te postać".
No tylko problem w tym ,że go tutaj w ogóle nie ma, jak nie za dużo tak w drugą stronę, przeskakiwanie ze skrajności w skrajność.
Niestety jeśli beemoov nagle stwierdzi ,że zacznie on się pojawiać tak nagle przez cały odcinek to znowu wyjdzie to jakoś nienaturalnie skoro był zlewany przez poprzednie odcinki.
Nie wiem co oni tam planują,ale jest to po prostu na chwilę obecną słabe i wręcz przykre ,że fabularnie gościa jest szkoda bo nawet nie zaproponowali mu ciepłych ubrań czy innych rzeczy,a osoby mające go jako WS-a nie mogą mówić tu o jakiejkolwiek relacji oprócz nazywania go byłym.

Offline

Strony : 1 2 3 4