Forum

Strony : 1 2

#26 29-08-2022 o 10h13

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Dalej siedzę w historycznych klimatach w ramach komiszy z bohaterkami książki, tym razem z rudą i nieco pulchną Tamsin.

Komisz



Po tym mi się zebrało na siły i już mam jakieś 70% następnej pracy, więc pewnie też niedługo dodam.

Offline

#27 08-09-2022 o 12h10

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Skończyłam kolejne dwa zamówienia. Na insta zamieszczam również timelapse z procesu, jeśli ktoś byłby zainteresowany ^^

Komisze




Fajnie mi się rysowało, chociaż po tych portretach mam ochotę narysować coś totalnie w innym klimacie. Może jakaś mocno dynamiczna poza? Sama jeszcze nie wiem ^^"

Offline

#28 19-09-2022 o 12h43

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Nowy adopcik wreszcie wjechał na mojego DA, czeka na znalezienie nowego domu ^^


Violet Blossom

Offline

#29 14-10-2022 o 14h33

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Monthly update XD
Siedzę po uszy w komiszach i adoptach, bo święta idą.


komisz





Adopciki





Do zoba w listopadzie czy coś

Offline

#30 09-01-2023 o 12h18

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Jakiś nowy updacik w nowym roku :>

Pod koniec listopada i grudnia dosyć mocno zwolniłam z pracą, a przynajmniej z tym co kończyłam. Rysuję teraz głównie postaci z Legendy Pięciu Kręgów, pseudojapońskiego fantasy świata i obskoczyłam chyba wszystkie możliwe edycje systemów X'D
I tak powstała Kitsune Hiyori, magiczka z klanu lisa, która uwielbia pisać romansowe fanficzki, a do tego też postać współgracza, Takumi z klanu modliszki. Dwójka jest w zaaranżowanym narzeczeństwie przez swoje klany, więc jestem ciekawa jak potoczy się dalej gra ^^

Hiyori



Takumi





I chociaż mam zamknięte komisze, to wyjątkowo przyjęłam zlecenie od stałego klienta z jego postacią do Legendy Pięciu kręgów.
Postanowiłam trochę zaszaleć i wyszłam ze swojej strefy komfortu, bo rzadko robię jakiekolwiek ilustracje XD Coś nowego i rozwijającego I guess.

Komisz Festiwal



Podziękowania dla @Shem, która nauczyła mnie robienia map gradientów <3


I na sam koniec podsumowanie roku z artami.

Podsumowanie roku




Do zoba, mam WiPy kilku adoptów, a także szkiców z Legendy, więc pewnie to się pojawi. Szczęśliwego Nowego Roku ^^

Ostatnio zmieniony przez Thori (10-01-2023 o 12h31)

Offline

#31 07-02-2023 o 16h53

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Update na luty - sesja przygniata, mało czasu na rysowanie, ale coś trzeba skończyć.

Przedwczoraj wrzuciłam nowe adopty i wszystkie znalazły już dom ^^ Jestem zadowolona z tego jak wyszły i staram się być bardziej staranna jeśli chodzi o detale.


Adopciki do RPG



Pracuję nad kilkoma innymi designami, a także redesignej mojej wiekowej OC, która zasługuje na glow up XD

Offline

#32 31-03-2023 o 17h24

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Sam koniec marca, ale żeby nie było, że nic nie wrzuciłam XD

Dalej jadę z adoptami, mam wrażenie, że poczyniłam pewne postępy względem kolorowania i renderingu twarzy.

Dalej walczę ze skończeniem innych projektów X_X

Adopciki do RPG 2

Offline

#33 11-04-2023 o 11h26

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Wrzucam więcej adopcików, projekty zajmują mi więcej czasu niż bym chciała X_X

Dwa z nich już znalazły właścicieli

Adopty 3



Fun fact, chyba po raz pierwszy przy tym rysowałam faceta z brodą X'D

Offline

#34 05-05-2023 o 11h24

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Majówka wjechała mocno, jestem zadowolona, bo udało mi się skończyć trochę więcej osobistych projektów.

Pracuję też nad redrawami rysunków starszych OC z nowym rodzajem cieniowania i trochę eksperymentuje ze stylem.

Adopty



Dokończyłam wreszcie refrence sheet dla postaci z L5R, Takumiego. Nie powiem, było to duże wyzwanie, szczególnie w kwestii anatomii i detali jak choćby tatuaż X'D Cały czas też próbuję dopracować cieniowanie, aby wyglądało jak najlepiej OwO Jak macie jakieś porady, to chętnie przyjmę, szczególnie w kwestii zróżnicowania cieniowania czy coś

Takumi




Do zobaczenia za jakiś czas, może szybciej niż przypuszczam XD

Offline

#35 09-07-2023 o 13h31

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Dawno tu nic nie wrzucałam, ale też mało raczej rysowałam

Adopty



Komisz




Cariss, homebrew z bogini DnD




No to do zoba~

Ostatnio zmieniony przez Thori (23-07-2023 o 11h21)

Offline

#36 24-10-2023 o 21h46

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Trzy miesiące, trochę się nazbierało~

Zrobiłam mały rebranding - zmieniłam swój social mediowy nick, więc nowsze prace są już podpisane nowszą wersją


Kitsune Hiyori, moja postać z Legendy Pięciu Kręgów. Mocno się zmieniła wraz z moim stylem od ostatniego rysunku i jestem całkiem zadowolona z tego jak aktualnie wygląda UwU

Kitsune Hiyori



Redraw mojej postaci z DnD, Yael Springwhisper. Poniżej dołączyłam starą wersję rysunku z 2020 roku, tak dla porównania XD

Yael Springwhisper



Kolejny art postaci z Legendy Pięciu Kręgów, Moshi Mitsuha z klanu Skolopendry. Jest bardzo urocza, a do tego matkuje całej grupie, ale potrafi miotać ogniem, gdy jest to konieczne ;P

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



I najnowsza praca, stylizowana karta tarota z moim najnowszym NPC z gry DnD, Astrea Falco. Zdecydowałam się wybrać Słońce ze wszystkich kart, bo Astrea jest bardzo optymistyczną i energiczną osóbką /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Astrea Falco




Wrzucam w sumie tak dla siebie tutaj, nie wiem w sumie czy ktokolwiek to widzi idk XD

Za jakiś czas znowu odżyję

Ostatnio zmieniony przez Thori (24-10-2023 o 21h48)

Offline

Strony : 1 2