Forum

Strony : 1 2

#1 13-08-2021 o 14h46

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

   S    P    A   C    E

https://64.media.tumblr.com/3a4edb9ad0617e63d3370bc5391cda1a/a23052a9dac916dc-6c/s400x600/5d5e1ad38a71e76907ce66e215bace11cde53cd9.png

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •


W imię chaosu czy coś.
Link do -> Instagrama
Link do -> dA


Moje




Fanarty




Requesty/Zamówienia




Jak wrócę z wakacji, to wrzucę coś nowego ~

Offline

#2 13-08-2021 o 15h12

Straż Absyntu
Natsuki
Żołnierka Straży
Natsuki
...
Wiadomości: 545

Jejuuu, jakie śliczne! Powiem Ci, że naprawdę widać mocny update. Przedtem i tak było ładnie, ale twarze wyglądają na takie rozmyte, nie wiem, jak to dokładnie nazwać. A teraz... jestem absolutnie ZAKOCHANA w pani o różowych włosach, jest taka omom :3

Wgl to widzę, że też masz słabość do elfów. Nie dziwię się, ja sama jakby się dało to pchałabym je gdzie popadnie. Jakoś te spiczaste uszka tak na mnie działają /static/img/forum/smilies/yikes.png
Pierwszy rysunek z "nowszych" przypomina mi klimatem ilustrację z eldki i powiem Ci, że spokojnie mogłaby za nią służyć. Ma więcej mocy niż to, co zwykle dostajemy.
Wolisz rysować fulle czy raczej portreciki? Ładnie wychodzą Ci proporcje, dlatego pytam <3


Btw, przez Ciebie mam ochotę na biszkopta, thanks ;_;


https://i.imgur.com/Ab3ckNC.png

Offline

#3 13-08-2021 o 15h32

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

@Natsuki, dziękuję za tak miłe słowa <3 Pani z różowymi włosami to moja postać z DnD, Yael Springwhisper, która jest multiklasowym bardem/łotrzykiem.

Starsze rysunki są z 2019 i robiłam je jeszcze w SAIu. Bałam się wtedy mocniejszego cieniowania, a także nie ćwiczyłam tyle rysowania mimiki co obecnie XD

Hah, nie mów tego głośno, bo artyści z teamu Eldki się jeszcze obrażą XD  Pani ze wspomnianego rysunku to moja Strażniczka z Dragon Age Origins, której co jakiś czas robię redraw.

Właśnie ten redraw this again meme




Elfy to mój crack, mogłabym je rysować w kółko XD
W sumie to zależy, bo o ile fulle są bardziej satysfakcjonujące, to niestety zabierają więcej czasu niż sam portret.

Tutaj porównanie mojej anatomii z 2015 i 2021

Offline

#4 13-08-2021 o 16h25

Straż Absyntu
Natsuki
Żołnierka Straży
Natsuki
...
Wiadomości: 545

Właśnie miałam pytać, czy kojarzysz może DA, ale pomyślałam sobie "Gezz, Natsu, nie każdy, kto rysuje elfy musi znać DA", ale się pomyliłam!
Ja osobiście przeszłam wszystkie części kilkukrotnie, seria Dragon Age to zdecydowanie moja ulubiona pod względem fabuły.
W zamieszczonych pracach widać naprawdę ogromny progres, rili. Jakby całkiem ktoś inny rysował. Zazdroszczę przeogromnie, ja sama mam własne uniwersum i marzę, by móc samodzielnie narysować każdą postać i rasę. Niestety, najwidoczniej matka natura uznała, że jedna umiejętność artystyczna mi wystarczy i bez przesady, jeszcze za dobra w tym będę i co wtedy? /static/img/forum/smilies/tongue.png

Dalijska elfka widzę? /static/img/forum/smilies/wink.png  Ja największy sentyment mam do elfki miejskiej, ach, aż łezka w oku się kręci. Chyba odpalę sobie w najbliższym czasie Origins. Bądź co bądź, najlepsza część.

btw skoro lubisz fantasy i elfy to w moim opku na eldce takie są, mówię Ci. Takie fajne, elfowe i wgl. Ale to ciii...

Jeżu, ale ta Pani w czerwonych kucykach to mnie zachwyca, naprawdę. Przecudowna po prostu. I czy ja dobrze widzę, że jest trochę plus size?  Czy to tak przez strój wygląda? Bo jeśli tak, to masz u mnie +100, kocham tego typu rysunki, stanowczo we współczesnych czasach brakuje pewnej różnorodności. No bo ileż można oglądać narysowane klepsydry...
Weny życzę, będę zaglądać od czasu do czasu!<3

Ostatnio zmieniony przez Natsuki (13-08-2021 o 16h27)


https://i.imgur.com/Ab3ckNC.png

Offline

#5 13-08-2021 o 17h08

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Hah, tutaj większości ludzi choćby kojarzy DA, nie ma coś się wstydzić. Gry od Bioware są bliskie mojemu serduszku, może powinnam wrócić do fanartów z tej serii.
Elfka jest z magiem z wieży, niestety nie można bez modów zrobić maga elfa z daliskiego prologu, a była to moja pierwsza strażniczka, gdy grałam jeszcze kompletnie vanilla.

Mogę ci powiedzieć tylko, że rysowanie to skill, którego się nabywa poprzez wytrwałość i ćwiczenie. Przez ostatni rok zrobiłam duży postęp dzięki regularnemu rysowaniu, a także dobrych rad kochanej Shemei. Nie załamuj się i nie porównuj do innych artystów, to sztuka to forma ekspresji i każdy ma przed sobą trochę inną ścieżkę.

Progress na przestrzeni lat




Miło, że ci się podoba. Niestety nie jest plus size, to kwestia stroju - sukienki o takim kroju poszerzają sylwetkę, ale też nie widzę w tym nic złego.
Myślę, że fajnie też robić nieco grubsze i mocniejsze łydki. Stanowczo zbyt wiele ludzi zostaje przy takich anime chudziutkich nóżkach, które podchodzą prawie pod efekt jakichś zaburzeń odżywiania :C

Tutaj szkic, aby pokazać jak wygląda jej sylwetka



Pewnie jeszcze będę się bawić z różnymi typami figur, ale większość moich rysunków to obecnie requesty i większość OC to bardzo szczupłe i konwencjonalnie atrakcyjne osoby XD

Ostatnio zmieniony przez Thori (13-08-2021 o 17h37)

Offline

#6 13-08-2021 o 17h37

Straż Cienia
Shemei
Pomocniczka Sylfów
Shemei
...
Wiadomości: 1 061

Odkąd wstałam, próbuję zrobić sensowny odpis w swoim wątku a tu mój radar wyczuł jakieś słodzenie na mnie, co to ma być >:I
Cieszę się bardzo, że postanowiłaś zrobić swój wątek od nowa i mam nadzieję, że tym razem będzie tu więcej prac, więcej postów i wszystkiego, bo jakby nie patrzeć taki wątek pozwala później zauważyć jaki postęp nastąpił w trakcie artystycznej podróży. Te porównania które tu zaczęłaś już wrzucać są tylko dowodem na to co właśnie napisałam, dużo pewniej czujesz się z kolorami i cieniowaniem na pierwszy rzut oka a tylko czekać co będzie dalej c:

Offline

#7 13-08-2021 o 18h02

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

W tym wątku mówimy tylko miłe rzeczy o Shemei XD Też cię kocham UwU


Ten wątek potrzebował świeżego startu i na pewno posiedzi tu dłużej niż poprzedni. Musiałam znaleźć balans pomiędzy rysowaniem dla siebie oraz innych ludzi.
Dzięki Szem za miłe słowa, przecież wiesz jak bardzo mi pomogłaś przez ostatnie miesiące hah <3


Adopt, którego zrobiłam jakiś czas temu




Dziękuję za wszystkie komentarze ^^

Offline

#8 15-08-2021 o 12h38

Straż Cienia
Dezerter
Stażystka
Dezerter
...
Wiadomości: 56

elfy zawsze na propsie, też je bardzo lubię rysować, więc tym bardziej przyjemnie patrzy się na Twoje arty!! w ogóle progress jaki zrobiłaś w ostatnim czasie jest mind-blowing, serio!! cieniowanie i dobór kolorów zdecydowanie zrobiły ogromny krok w przód, jestem pod wrażeniem, że aż tak można się poprawić w takim czasie. a co to dopiero będzie za rok czy dwa?
podoba mi się strasznie ten styl rysunków, z art summary 20k z października, bardzo pasuje do Twojej kreski, ale ofc te bardziej paintingowe prace też naprawdę są świetne, nadal nie mogę wyjść z podziwiu nad tym jak bardzo się poprawiłaś:0
aaa idk, życzę dużo czasu, chęci i motywacji, szczególnie do tworzenia takich uroczych postaci jak ta z adoptu!!


—— ————   I   W A L K   T H R O U G H   T H E  V A L L E Y   O F   T H E    S H A D O W   O F  D E A T H                                                        SURELY     GOODNESS     AND     MERCY     WILL     FOLLOW    ME                                                             A N D   I    F E A R   N O   E V I L   B E C A U S E    I' M    B L I N D    T O   I T   A L L   ———— ——
https://i.imgur.com/IeBCLNh.gif https://i.imgur.com/id9fx5o.gif

Offline

#9 17-08-2021 o 13h53

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

o, wow, Dez, jak miło cię tu widzieć @-@ Elfy rulz

Bardzo się cieszę, że różnicę widać gołym okiem XD
Jednak regularne rysowanie ( co za nowatorski koncept!), a do tego ćwiczenia, tutoriale cieniowania oraz używanie refek przynoszą efekty i ma się lepsze pojęcie odnośnie tego co próbuje się osiągnąć. Jeszcze długa przede mną droga w kwestii samorozwoju, ale jest bliżej niż było wcześniej.
Do lata 2020 roku byłam jedynie połowicznie zaangażowana w rysowanie, od czasu do czasu coś rysując większego, ale nigdy nie byłam zadowolona z efektów, więc rysowanie szło w odstawkę. Dopiero wtedy dotarła do mnie zdrowia wiadomość, że nie nie muszę wszystkiego pokazywać co zrobię XD
Założenie szkicownika było pewnym przełomem. Na YT jest mnóstwo filmików, gdzie artyści pokazują właśnie swoje szkicowniki. Szczególnie zainspirował mnie filmik Prickly Alpaka How To Fill Your Sketchbook. Myślę, że to dało mi podstawy do zdrowszego podejścia do moich rysunków i nie przejmowania się, aż tak bardzo niedoskonałościami. By the way, polecam jej kanał, gold comedy.


Praca o której mówisz, to mój pierwszy rysunek na Inktober 2020 ^^ Avatar Legenda Aanga mniej więcej wtedy wrócił ponownie do łask, więc tagi i algorytmy były bardzo łaskawe jeśli chodzi o fanarty z Avatara.
Powiem ci, że z tego wynikła nawet szalona rzecz. Napisała do mnie jedna dziewczyna, prosząc o pozwolenie na użycie tego rysunku jako tatuażu, nawet zaproponowała mi pieniądze @_@  Zgodziłam się i nawet po dwóch miesiącach wysłała mi zdjęcie tatuażu @o@ Także gdzieś w USA jest dziewczyna, która popyla sobie z moją pracą na swoim ramieniu ;_;

Pracę zrobiłam przy pomocy pisaków, cienkopisów micron i długopisu z białym wkładem na kartce do akwareli (i tak przesiąkła). Tradycyjne rysowanie jest w wielu aspektach dużo bardziej ograniczające, bo pisaki kosztują jakieś milion złotych, ale wynikają z tego też spoko rzeczy.
Pewnie wrzucę niedługo więcej prac w takim stylu, skoro Inktober zbliża się wielkimi krokami i chciałabym ukończyć jakiś XD

Starocie z Inktobera 2020




Dziękuję bardzo za miłe komentarze, bardzo dużo dla mnie znaczą ^^

Ostatnio zmieniony przez Thori (17-08-2021 o 19h04)

Offline

#10 23-08-2021 o 22h03

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Wracam, wracam, nie bijcie.
Byłam trochę na wyjeździe i dopiero wróciłam. Pewnie do końca tygodnia dużo nie zrobię, ale przynajmniej dokończyłam tego requesta ^^


Request




Ogólnie mam słabość do mody lolitek i już nawet nie pamiętam, kiedy się tak dobrze bawiłam przy rysowaniu i projektowaniu ubrania.

Offline

#11 26-09-2021 o 23h46

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Przyznam już na samym wstępie, że niewiele rysowałam przez wrzesień. Miałam sporo stresu i zobowiązań aż do ostatniego tygodnia, a niewielką ochotę na rysowanie T.T

Wstawiam WIP żeby nie było pusto. To moja Szara Strażniczka z Dragon Age Origins. Stwierdziłam, że zasługuje na porządny concept art, ale trochę utknęłam z powodu braku chęci.
Może skończę ją do końca września.

OC WIP

Offline

#12 04-10-2021 o 23h37

Straż Cienia
Shemei
Pomocniczka Sylfów
Shemei
...
Wiadomości: 1 061

Wrzesień się skończył, nie widzę skończonej strażniczki >:U
Z drugiej strony może to i lepiej, stawianie sobie wymagań "skończę to do wtedy i wtedy" może być jednocześnie dobre i złe - czasami motywuje do pracy a czasami sprawia, że praca idzie znacznie gorzej. Zwłaszcza jeśli spojrzysz na design świeżym okiem po jakimś czasie i stwierdzisz, że wymaga wielu poprawek i zmian by wyglądał lepiej. Jak na razie postać wygląda całkiem nieźle, trochę detali i sprawdzenia innych możliwości i będziesz wiedzieć czego chcesz.
Rysuj wtedy kiedy chcesz a nie na czas c:

Offline

#13 25-10-2021 o 23h22

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

@Szem, don't judge me XD

Byłam ostatnio trochę wypalona. Jeśli cokolwiek rysowałam, to tylko do szkicownika i raczej proste szkice.

Może ten concept art kiedyś skończę, ale póki co, to zebrałam się i narysowałam rysunek z challenga od @jaizure na Instagramie.
Próbuję trochę innych sposobów cieniowania.

Draw it in your style

Ostatnio zmieniony przez Thori (26-10-2021 o 13h09)

Offline

#14 02-11-2021 o 00h49

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Czas to konstrukt. Czuję, że powoli wracam do formy i próbuję coś skrobać na tablecie.

To design mojej najnowszej PC do grania w DnD, Tiefling Rakshasa Druid. Tak, większość tieflingów ma rogi, kopyta etc, ale są też inne opcje OwO

W projekcie i kolorach pomagała mi cudowna Szem, na którą zawsze można liczyć w kwestii doradztwa kolorów <3

Design - OC Damayanti

Ostatnio zmieniony przez Thori (03-11-2021 o 09h52)

Offline

#15 03-11-2021 o 09h52

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Sama jestem zaskoczona, że udało mi się coś skończyć w tak krótkim czasie ;O

Wstawiam ikonkę mojej nowej OC, bo przecież musiałam coś wstawić na DnD Beyond XD


OC Damayanti



Mam takie poczucie, że tą pracą "odblokowałam" nowy poziom umiejętności - też zaczęłam się bawić możliwością programu graficznego. Clip to naprawdę spoko rzecz i przestawienie się z niego z SAIa było dużym krokiem.

Offline

#16 12-11-2021 o 11h02

Straż Obsydianu
Anatea
Pokonała Dahu
Anatea
...
Wiadomości: 2 459

Fantastycznie wygląda taka paleta kolorystyczna /static/img/forum/smilies/smile.png
W ogóle OC'ka nabrała głębi w tym wydaniu. Zadbałaś o wszystko, detale, tło, efekt.
Z przyjemnością się na to patrzy.

No i oczywiście DnD for the win ^^

Offline

#17 21-11-2021 o 12h59

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

@Anatea, dziękuję ci bardzo /static/img/forum/smilies/smile.png Szem jest bardzo dobrym doradcą w kwestii kolorów. Dobrze jest mieć kogoś kto może dać feedback odnośnie pracy, bo czasami oczy są tak zmęczone, że nie widzi się oczywistych rozwiązań ^^

Ze zmian i rozwoju, to próbuję się bardziej starać jeśli chodzi o tło, które dotychczas prawie totalnie olewałam XD
Jeśli macie jakieś wskazówki, to chętnie przyjmę.


W ramach ćwiczeń też zrobiłam sobie nowe tło na Deviatarta. Rysowanie chmur jest trudniejsze niż przypuszczałam :'D

Tło na Deviantarta




Ten miesiąc mam dosyć intensywny, ale możliwe, że jeszcze coś tu wrzucę.

Ostatnio zmieniony przez Thori (21-11-2021 o 13h00)

Offline

#18 31-12-2021 o 17h04

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Ostatnie miesiące nie były zbyt sprzyjające na jakiekolwiek ekspresje artystyczne. Dużo zaczęłam, mało skończyłam, ale wrzucam ostatni grudniowy art, a do tego podsumowanie roku.


Art dla mojej postaci z Legendy pięciu kręgów




Artsummary 2021





Do zobaczenia w styczniu UwU

Ostatnio zmieniony przez Thori (12-02-2022 o 13h02)

Offline

#19 12-02-2022 o 15h32

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Jest już luty, sądziłam, że bardziej się zbiorę z rysowaniem, ale byłam tak zajęta różnymi sprawami, że rysowanie zjechało u mnie z jakiejkolwiek listy priorytetów.

Porobiłam trochę szkiców, ale nie skończyłam prawie niczego w porządny sposób, więc wstawiam skromnie XD

Art z L5K



Pracuję nad paroma rzeczami, ale nie wiem kiedy wrzucę. Sesja mnie zjadła na dobre.

Offline

#20 18-04-2022 o 00h03

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Kolejna długa przerwa :< Mam bardzo dużo WIPów i pomysłów na pracę, ale trudno mi cokolwiek skończyć.
Przynajmniej w szkicowniku robię rzeczy bardziej regularnie, ale głównie to ćwiczę teraz męską anatomię.
Mam wrażenie, że zrobiłam większy postęp jeśli chodzi o kolorystykę i paiting, a to wszystko dzięki cudownym radom, równie cudownej Shemei <3


Udało mi się dokończyć i wystawić designy adoptów. Szczerze, wkręciłam się w to mocno, tworzenie pomysłów na postaci jest bardzo przyjemne i muszę się powstrzymywać, aby ich nie zachować dla siebie XD

Adopty



Może się zmotywuję do kończenia rysunków szybciej



Edit 1

Zmotywowałam się i po tych dwóch miesiącach udało mi się skończyć ikonkę dla mojej postaci z DnD, Firbolg Barbarzyńca.
Próbuję walczyć z prokrastynacją i perfekcjonizmem.

Ikonka dla mojej postaci z DnD

Ostatnio zmieniony przez Thori (18-04-2022 o 01h23)

Offline

#21 18-05-2022 o 20h37

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Wrzucam kolejną skończoną pracę - znowu Cajsa. Próbuję ćwiczyć więcej różnorodnych sylwetek i umięśnione babki wyglądają świetnie <3

Cajsa the Haunted




Wracam pracować nad kolejnymi WIPami XD

Offline

#22 17-07-2022 o 11h50

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Dwumiesięczna przerwa, ale trochę więcej narysowałam przez ten czas ^^"
Zaczęłam robić komisze, wrzucam efekty pracy /static/img/forum/smilies/big_smile.png


Komisze dla klientów




moja OC




Niedługo pewnie pokończę więcej rzeczy, bo sesja studencka się skończyła ^^

Offline

#23 02-08-2022 o 15h58

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Nowy miesiąc, nowy update. Sądziłam, że uda mi się go dokończyć szybciej, ale stan zdrowia mi dowalił ^^"


Soren, pół elf Zaklinacz ze smoczą krwią

Ostatnio zmieniony przez Thori (02-08-2022 o 18h29)

Offline

#24 08-08-2022 o 16h43

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Niespodziewany udpate, dokończyłam adopty, które kisiłam od jakiegoś czasu UwU


Adopty dnd

Offline

#25 15-08-2022 o 15h05

Straż Obsydianu
Thori
Pomocniczka Jednorożca
Thori
...
Wiadomości: 357

Wreszcie skończony komisz dla mojej przyjaciółki z postacią z jej książki.
Myślę, że wyszłam trochę ze swojej strefy komfortu z tym artem ^^



Komisz

Offline

Strony : 1 2