Forum

Strony : 1 2 3 4 5 ... 9

#51 28-04-2021 o 20h34

Straż Cienia
Michaela
Nowa
Michaela
...
Wiadomości: 5

Jak wyżej pisałam, ja na eldzie wydałam może ze 2/3 razy. I wsm były to małe doładowania, więc ja się nawet nie chcę w odzyskiwanie bawić(może to być spowodowane moją aspołecznością, ale cii).
Wydaje mi się, że oddawanie 100% faktycznie mogło się firmie nie opłacać, zwłaszcza teraz, nie wiem jaką mają organizacje. Biorąc pod uwagę, że z tego co się orientuje w regulaminie było napisane, że środki nie ulegają zwrotowi,  to co teraz robią jest raczej marketingiem w stylu "Ale jesteśmy mili, coś wam dajemy", ale jak po reakcjach widać niezbyt im to wychodzi.
Jeśli chcieli to zrobić serio dla opinii, to jak dla mnie 50% doładowania by pasowało, plus wytłumaczenie dlaczego nie całe.
No ale wszystkich się nigdy nie zadowoli, to zależy w dużej mierze od tego, jakie kto ma podejście do wydawania pieniędzy na gry- czy jest to inwestycja, wydanie na długoterminową rozrywkę, czy jak dla mnie chwilowy zastrzyk przyjemności- jak kupienie czekolady  /static/img/forum/smilies/big_smile.png


*Makes fuckboy face*

Offline

#52 28-04-2021 o 20h34

Straż Obsydianu
Vandea
Żołnierka Straży
Vandea
...
Wiadomości: 2 228

@Elentiya, ale ja też nie twierdzę, że to "z dobroci serca", spodziewałam się, że dadzą cokolwiek za doładowanie na samym początku, żeby skusić przynajmniej jakąś część graczy i dlatego wydaje mi się to normalne, a nie absurdalne.


https://i.imgur.com/qqvGbY6.png


https://i.imgur.com/ubMtk9p.jpg


Oro nie sięga do sygnatury, bo ma tylko 150 cm wzrostu

https://i.imgur.com/SotIzBN.png


https://i.imgur.com/EcvLewI.jpeg


https://i.imgur.com/qeSmNZh.png


https://i.imgur.com/itwKtXN.png


https://i.imgur.com/4DpyoaF.jpg

Offline

#53 28-04-2021 o 20h48

Straż Obsydianu
Magdeth
Odpowiedź na Wszystko
Magdeth
...
Wiadomości: 42

Pozwólcie, że trochę sobie popluję i popiszczę, a potem zwyczajnie zamilknę. 

Wszystkie zbierane od początku gry stroje, wszystkie kończone na bieżąco odcinki i eventy, dziesiątki wartościowych jajek chowańców w inwentarzu, prawie 50 000 maany na koncie, ładnych kilka stówek wydanych w banku poszły z dymem, thank you very much.

Jestem trochę zła na siebie, że za bardzo przyzwyczaiłam się do postaci, żeby pożegnać się z Eldaryą na dobre. Ta gra sprawiała mi wiele radości z odkrywania (dziurawej, to dziurawej, ale mimo to momentami absurdalnie zabawnej) fabuły, rantowania na bohaterów, ubieranie postaci (zbieranie szmat to według mnie najlepsza część tego grajdołu, nie ma co ukrywać). Najbardziej chyba szkoda mi uporczywie zbieranych przez lata przedmiotów z eksploracji (z mapek TO- oprócz elementów straży Cienia i Obsydianu, których nie potrzebowałam- brakowało mi tylko 2 rzeczy, z NE też zbliżałam się powoli do wymaksowania lokacji). Jak sobie pomyślę, że będę musiała znowu zbierać te strzępy i kwiatki z podstawowej mapki, to mnie skręca. Ach, no tak, zapomniałam, że żeby zacząć na nowo eksplorować mapki w celu odzyskania tego, co już miałam w garderobie, muszę użerać się z nowym chowańcem (przed 10 marca zostało mi niewiele dni do ewoluowania mojego Regariusa, rest in pepperoni). Z kolei, żeby dostać się jak najszybciej poza podstawową mapkę, trzeba zdobyć poziomy-> bez eliksirów ukończyć większość odcinków z sezonu TO, który przeszłam w całości i nie miałam najmniejszej ochoty do niego wracać : ))). W dodatku po angielsku, co może dla mnie nie jest problemem, ale dla wielu innych już tak, bo chyba po to się zakłada konto na konkretnej wersji, żeby w tym właśnie języku przechodzić historię.

Ale hej! Pozytyw całej sytuacji jest taki, że w końcu ostatecznie zdecydowałam się na kolorystykę mojej “nowej” postaci. Ograniczę się do maksymalnie trzech-czterech kolorów (miałam ochotę na bardziej szalony kolor peruki, ale jeszcze by mi go zabrali po sezonie *wink*), co by nie musieć szaleć w butiku na przyszłych eventach i nie czuć presji doładowaniowej- a nuż znowu znikną wszystkie nasze kolekcjonowane przez lata przedmioty : ))))). Kiedy nie mam już kilku tysięcy rzeczy, które mogłam nosić/sprzedać, szmatki za antyczne monetki tylko podkreśliły pustkę w domu moim. Dzięki, bimuf, po przejściu od nowa TO i dogonieniu historii z NE starczyło na waciki. Okej, trochę dramatyzuję, zabrakło mi tylko na prawie wszystkie rękawiczki- przyznaję, że trochę mnie poniosło i nie zorganizowałam lepiej budżetu (w porejestracyjnym ferworze zakupów rzuciłam się na pierdoły jak dzik w żołędzie i kupiłam kilka chowańców tylko po to, żeby po chwili stwierdzić, że mam dosyć ich kolekcjonowania, bo nie ma co się angażować). 

Moją czarę goryczy przelał moment rejestracji. Próbuję wpisać swój stary nick (jeśli ktoś mnie pamięta z forum, to Assire melduje się w piekiełku), a tu wyskakuje mi powiadomienie, że, uwaga, uwaga, “Twój pseudonim jest nieodpowiedni”. Nie mam pojęcia, co tu się zadziało i co jest takiego “nieodpowiedniego” w tej nazwie, bo to imię wzięte od postaci drugoplanowej z Wiedźmina XD, no ręce mi wtedy opadły (nie mam na to przekonującego wytłumaczenia, bo co, bo ma “ass” w nazwie? dajcie spokój). Bardzo lubiłam tamten, byłam strasznie do niego przywiązana i nawet to mi zabrali :’ ). Jeszcze sobie przy tym całym bagnie nicku nowego szukaj, tak więc Assire zastąpiła Magdeth, na większą kreatywność nie było mnie stać ¯\_(ツ)_/¯. Może kiedyś zmienię na coś fajniejszego, ale w sumie trochę mam to gdzieś, nie czuję przywiązania do tego brand new konta. Co zabawne, założyłam sobie drugie na serwerze niemieckim i tam Assire weszło bez problemu :’). Idk, może ktoś już zajął nick na polskiej wersji, ale wtedy raczej wyświetlałby się inny komunikat?

Życzę wszystkim strażniczkom wytrwałości i lecę od nowa ciułać maanę z minigierek. Akurat na moje szczęście otrzymałam już rekomprensatę za doładowania, ale bida że ho ho. Po dodaniu marnej ilości maany, którą zebrałam przed reakcją supportu, wyszło mi coś około 4000. Po przejściu trzeciego odcinka zostało mi nieco ponad 2800. No i ok. 1700 ZM, które do momentu eventu do niczego się nie przydadzą. Z jednej strony mam nauczkę, żeby nie pakować pieniędzy w gry online (w dodatku, co się oszukiwać, firmy, która nieraz już popisywała się i urządzała graczom festiwal opluwania), z drugiej nie będę się zarzekać, że nigdy, przenigdy nie zrobię już doładowania, bo trochę już siebie znam i możliwe, że kiedyś tam się w końcu pewnie ugnę, jak mi pomachają ładnymi łachami. W sumie jeśli przez kilka wydarzeń w banku działałaby zasada “bonus za pierwsze dowolne doładowanie” (jak zawsze było na SyFie, jeśli dobrze pamiętam, ale może się coś zmieniło), to bym się skusiła, w końcu 6 ziko to nie 24, które zazwyczaj pakowałam.

Ostatnio zmieniony przez Magdeth (28-04-2021 o 20h52)

Offline

#54 28-04-2021 o 21h04

Straż Cienia
As7hoCsx73
Żołnierka Straży
As7hoCsx73
...
Wiadomości: 469

@Vandea

Ja to widzę tak, że beemoov wyskoczył z chowańcem za doładowanie w momencie, kiedy rzucili rekompensatę, dla wielu osób niewystraczającą i milczą w sprawie odzyskiwania poprzednich doładowań. Ludzie chcą najpierw odzyskać swoje stare doładowania, w jakiś sposób skontaktować się i dowiedzieć czegoś, a firma milczy, a czasem nawet zbywa użytkowników. I rzuca informację, że no macie chowańca, ale za doładowanie. Ta sytuacja w moim odczuciu jest trochę absurdalna, mają problem z komunikacją i pomocą dla graczy, którzy spędzili wiele godzin na grze i wydawali na nią pieniądze, ale jednocześnie chcą wyciągnąć z nich jeszcze więcej. Więc szczerze nie dziwię się, że niektórzy są tym oburzeni.

Offline

#55 28-04-2021 o 21h29

Straż Absyntu
Essi
Młoda Rekrutka
Essi
...
Wiadomości: 25

Uwielbiam czytać forum dlatego bardzo się cieszę, że powróciło <3

Aktualnie czekam aż naprawią sytuację z odzyskiwaniem doładowań, bo mam dokładnie to samo co inni czyli komunikat, że mój kod jest nieodpowiedni. Mam nadzieję, że zdążą przed 9 maja, bo specjalnie zostawiłam sobie trochę antycznych monet na wykupienie rzeczy, których teraz nie mogę. Jeśli ktoś wie co można jeszcze spróbować zrobić oprócz wysłania maila do supportu to proszę o wiadomość /static/img/forum/smilies/wink.png

Z pozytywów .. głównie ogarnięcie szafy

Offline

#56 28-04-2021 o 21h39

Straż Absyntu
Mooky
Pomocniczka Sylfów
Mooky
...
Wiadomości: 1 075

@up
Co do prezentów za doładowania to co się dziwicie? Stracili na miesiąc dochody, więc w jakichś sposób chcą zachęcić osoby do zakupów maany czy zm, to chyba dość logiczne, brak tego nie przyspieszy odpowiadania na maile itp. a przynajmniej osoby chcące doładować skorzystają na tym.

Sama rekompensata jest mocna krzywdząca dla osób, które grały stale, ciągle doładowywały swoje konto, jednak dla osób, które wchodziły np. tylko na eventy, jest to super sposób na zagranie w TO, zakupienie mnóstwa ubrań i chowańców, także współczuje mocno bo jak zwykle najgorzej mają najwierniejsi gracze.

Zastanawia mnie bardzo sposób rozliczeń starych doładowań przez nich, boooo rozumiem, że nie chcą oddawać 100%, ale chociaż z 50% by się przydało, a tutaj osoba, która wydawała non stop pieniądze jest ogromnie poszkodowana.

Co do samego pożaru to mam trochę wrażenie, że było to na rękę naszym pszczółką, ponieważ każdy miał nazbierane maany na praktycznie całą nową ere, więc ludzie nie mieliby potrzeby doładowań, a tutaj zostawiają nas z 1k maany, ledwo działającym targiem i życzą powodzenia.


https://i.imgur.com/6LHaXJC.png

Offline

#57 28-04-2021 o 21h40

Straż Obsydianu
Vandea
Żołnierka Straży
Vandea
...
Wiadomości: 2 228

@As7hoCsx73, doskonale rozumiem frustrację tych osób i w sumie sprawa przedstawiona w tym świetne nabiera nieco innego sensu, bo jeżeli o to chodzi to faktycznie PR leży i kwiczy.


https://i.imgur.com/qqvGbY6.png


https://i.imgur.com/ubMtk9p.jpg


Oro nie sięga do sygnatury, bo ma tylko 150 cm wzrostu

https://i.imgur.com/SotIzBN.png


https://i.imgur.com/EcvLewI.jpeg


https://i.imgur.com/qeSmNZh.png


https://i.imgur.com/itwKtXN.png


https://i.imgur.com/4DpyoaF.jpg

Offline

#58 28-04-2021 o 21h43

Straż Absyntu
Lunara
Nowa
Lunara
...
Wiadomości: 5

Również witam wszystkich tu zgromadzonych! Mimo wszystko fajnie wrócić na stare śmieci.
Wasze komentarze na temat zaistniałej sytuacji podnoszą mnie na duchu, bo również należę do osób, które prędzej zapuszczą korzonki niż dostaną odpowiedź od bimufa na temat poprzednich doładowań. Na początku jeszcze miałam nadzieję, że może odzyskam poprzednie stroje i moje ZM, ale na ten moment hardo się zdziwię jak dostanę chociażby odpowiedź automatyczną XD


https://68.media.tumblr.com/d22d180c74fcea6a24f35588ef05d132/tumblr_oct2mwgxff1s86jvvo1_250.gif  https://68.media.tumblr.com/e8537ce6696939eaeec46b998ab64cce/tumblr_oct2mwgxff1s86jvvo2_250.gif

Offline

#59 28-04-2021 o 21h44

Straż Cienia
Miff
Młoda Rekrutka
Miff
...
Wiadomości: 11

Wszystko już jak widzę zostało powiedziane, ale jeszcze dodam od siebie tyle, że standardowo brakuje mi normalnego "przepraszamy, zawaliliśmy sprawę" c:
To jest kolejny raz kiedy ta firma nie widzi w swojej postawie żadnej nieprawidłowości.

Chowaniec? Okej, ale on powinien być dla wszystkich za to, że w ogóle ponownie się zalogowaliśmy xD

Ilość guzików jest takim minimum z minimum tego co powinniśmy dostać, a przedstawienie tej sumy jako super rekompensaty jest po prostu śmieszne xD Tego na dobrą sprawą nie można nawet nazwać rekompensatą, a zwróceniem należności. Smutne, że nasze konta wycenili tylko na guziki, a zapominają o godzinach poświęconych na dopieszczenie i wychuchanie sobie takiego konta jakie większość z nas straciła :v

W każdym razie cieszę się że forum ruszyło ^u^ To jest chyba jeden z nielicznych plusów tej gry c:

Ostatnio zmieniony przez Miff (28-04-2021 o 21h50)


https://i.imgur.com/pHB31SS.png

Offline

#60 28-04-2021 o 21h54

Straż Obsydianu
Arha
Strażniczka na Szkoleniu
Arha
...
Wiadomości: 218

@Vandea PR to coś, co w całej tej sytuacji stoi najgorzej... Naprawdę. Rzeczy, którymi szczyci się bugmuff w całej tej sytuacji:
*Dajemy wam 1000 maany i 100 zm! (jak wszyscy wiemy 1k maany to rzecz całkowicie podstawowa przy rejestracji)
*Dostaniecie super chowańca żyrafę! (cała społeczność dostała go podczas eventu walentynkowego za aktywność... graczy płacących w głównej mierze)
*Pierwsze 4 odcinki TO możecie zagrać ZA DARMO! (To już było od wejście NE)
*Pierwszy iodcinek NE jest za darmo! (Był od początku)

Poza tym:
Wszelkie informacje musieliśmy jako gracze wyłuskiwać z odpowiedzi w pierdyliardzie różnych miejsc. A to ktoś komuś odpisał, a to Chino coś tam napisała, żeby później to prostować, a to znów komuś odpisali na komentarz... A takich obwieszczeń jak na lekarstwo. Szczególnie takich tłumaczących wszystko dokładnie
Jak wyglądają te zwroty z doładowań? Jak jest to liczone? Nikt nie wie i nikt się nie dowie. Równie dobrze mogę tam nawalać losowe cyferki wedle widzi mi się...
Ten chowek za doładowanie to też dla mnie jakaś abominacja... Ludzie potracili konta, nie wiedzą czy i kiedy odzyskają doładowania, a dostają: "Ale patrzcie! Możecie wrzucić jeszcze więcej kasy!"

I nie... naprawdę: NIE. W ten sposób, wypinając się na ludzi, którzy płacili od początku, nie odrobią strat... Ja sama byłam ogromną zwolenniczką płacenia, bo bugmuff zarabiać musi, bo dzięki temu mają za co grę robić, bo niech mi tylko dają coś, za co ja będę mogła zapłacić! Dla mnie mogliby rzucać co chwilę nowe szmaty za ZM do butiku i biegałabym do banku! Tylko właśnie... dają... nie najpierw wszystko zabiorą, a później walną mi w twarz: "To teraz sobie możesz płacić drugi raz za coś, za co już zapłaciłaś! Będzie fajnie"... No nie będzie.


Rudy jest nieugięty! Wie wszystko! Widzi wszystko! Je wszystko!
Nie bądź jak Rudy... Albo... strzeż się kitku!

Trzaskajo mi biodra! Bo mogo! xD

Offline

#61 29-04-2021 o 10h34

Nowa
ARIEN
...
Wiadomości: 2

Witaj Forum!

...
Co tu dużo pisać...
Jestem wściekła a wręcz Bimuv powinien dostać lanie od graczy.
Moje 78000 maany bye..
Moje praktycznie wszystkie ilustracje, moje ciuchy z ewentów, moje chowańce... Moja wydana kasa na doładowania!!!
Jeszcze nie mogę się zalogować na to konto na aplikacji!
Przecież to śmieszne.
1000maany?!
4odc do tyłu i tylko 1000maany????
Powinni dać z 10000 aby nadgonić do 4 odc wyjazdu!

Chamstwo sięgnęło dna gdy dostałam od Bimuv wiadomość i prośba o wsparcie pieniężne na pocztę.
Chyba zgłupieliście..
Dałam już wcześniej prawie 3000zł..
I wszystko poszło w D...
Jeszcze nie mam targu bo muszę zrobić TO.
Właśnie.. kto ma zamiar przejść TO po ang by mieć targ??
To jeszcze odszkodowanie i rekompensata to jeden wielki żart.
Nie ma nawet strojów jak Fallen Angel itp..
No po prostu łzy przez śmiech.

Jedyne co mi przychodzi do głowy jak czytam słowo Bimuv to to:

https://m.youtube.com/watch?v=zjedLeVGcfE

Offline

#62 29-04-2021 o 10h43

Straż Cienia
Silva
Nowa
Silva
...
Wiadomości: 5

Dzień dobry wszystkim po naszym wielkim powrocie. Przede wszystkim pragnę podziękować moderatorkom za pracę w przywróceniu forum, a także ludziom którzy wrócili i tworzą znów naszą społeczność. Tęskniłam nawet jeśli wy mnie nie znaliście, a ja was tak.

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że ochłonęłam zanim zaczęłam to pisać. Przeczytałam bowiem cały ten wątek by zobaczyć czy tylko ja nie otrzymałam żadnej odpowiedzi poza automatyczną (gdzie oczywiście zwrócili się do mnie Itsaosa czy jakoś tak zamiast Silva, like what?) i tak sobie z tym wiszę od 12 kwietnia, a moich zwrotów ani widu ani słychu.
Podliczyłam sobie ile mniej więcej miałabym monet i maany za wszystkie doładowania. Docierając do cudownej liczby ponad 20k monet i ponad 50k maany stwierdziłam, że jeśli dostanę jakieś 1k monet i 1k maany to naprawdę poważnie rozważę rzucenie tej gry w kąt i zajęcie się czymś wartościowym jak np. gra o młodym i kochanym przez świat czarodzieju na H i P, w której to praktycznie wszystko robię za darmo, a doładowania to moja forma uznania dla twórców, a nie sposób by przejść szybciej grę albo by w ogóle móc coś zrobić jak tutaj.

Chowaniec za doładowanie. Przyznaję się bez bicia, że jestem jedną z tych osób z syndromem sztokholmskim (żarcik), które kupiły tego królika. Wydałam całe 6 zł i momentami żałuję bardzo, że zrobiłam to zanim to w ogóle przemyślałam.

Co idzie dalej, a tak.... antyczne monety i ich ilość. Jak pierwszy raz zobaczyłam te 350k to oplułam sobie monitor ze śmiechu bo policzyłam od razu ile np. jajek i ilustracji mogę za to kupić, a potem odjęłam jeszcze od tej kwoty ilość potrzebną na przejście The Origins i policzyłam od nowa i znów parsknęłam gromkim śmiechem. Poważnie, aż moja mama przychodziła pytać co mi jest, że tak kisnę przed monitorem do jakiejś wiadomości.

Kolekcja. Miałam wszystkie chowańce od momentu jak zaczęłam grać, brakowało mi raptem Lovigisa. JEDEN CHOWANIEC i miałam już w 70% uzupełnioną bibliotekę. Straciłam to wszystko oraz godziny planowania co i kiedy wykluć by na eventy mieć kogo wysłać na poszukiwania. Utracone na zawsze.
Ilustracje. Przechodziłam całe TO z Nevrą, ale miałam też zrobione kilka wolnych replayi po ilustracje z innymi, więc również miałam tego całą masę i także poszło się kochać.
Tysiące ubrań, dodatków i innych pierdół w moim dawnych zielonym kolorze. MOJE STROJE ZA DOŁADOWANIA.... oddycham, oddycham, wracając do nich to jeśli do 9 maja nie dostanę rekompensaty to mogę się pożegnać ze strojami za które ZAPŁACIŁAM JUŻ RAZ i teraz NIE MAM DO NICH DOSTĘPU. Coś jest tu mocno nie halo i chyba wszyscy to widzą bez problemu.

Już nie będę wspominać o tym jak wygląda ich PR i JAKAKOLWIEK komunikacja z graczami bo bym na nowo zapłonęła słusznym gniewem, a nie po to zaczęłam się odzywać na forum by zaraz dostać bana.

Jedynymi i to bardzo mikroskopijnymi plusami tego pożaru jest to, że 1)mogłam zmienić zupełnie kolory swojej garderoby 2) że moje siostry zaczęły grać w Eldzię więc w końcu mam z kim omawiać odcinki i to jak cudowny jest Nevra /static/img/forum/smilies/smile.png . A tak poza tym to cóż....

TLDR;  mam ochotę rzucić tę grę, nie dostałam doładowań, moja kolekcja przestała istnieć i plusy w życiu nie zrównoważą minusów tego co się stało. Goodluck in bussiness Bimuf, będziecie tego naprawdę potrzebować.

Ostatnio zmieniony przez Silva (29-04-2021 o 10h46)


https://i.imgur.com/vZs9rJm.gif

Offline

#63 29-04-2021 o 13h16

Straż Absyntu
VillJess
Nowa
VillJess
...
Wiadomości: 6

@ARIEN

Stroje jak Fallen Angel, fight on Friday, Egg's keeper itd. dochodzą do sklepu dopiero po odzyskaniu doładowań /static/img/forum/smilies/big_smile.png


https://64.media.tumblr.com/8fed6e7ae3abd9f47d2dc03dfb1410fb/6a3c6bdeebc87aa8-04/s540x810/f01f9d5b72892d92965555aa7e656ddd62caa357.gifv

Offline

#64 29-04-2021 o 13h37

Straż Absyntu
Justice
Nowa
Justice
...
Wiadomości: 1

Szczerze, ta sytuacja to jakiś żart. Miałam nazbierane 20 k maany z targu, bo posprzedawałam itemy z eventów. Teraz straciłam wszystko. I nie wydałam na grę ani złotówki - ale poświęciłam swój czas. Niby robią zwroty pieniędzy, ale mojego czasu nie oddadzą.

Offline

#65 29-04-2021 o 13h53

Straż Cienia
Luna
Nowa
Luna
...
Wiadomości: 1

Była maana, nima maany. Dziękuje za jałmużnę, szkoda, że to nawet nie 1/4 tego, co miałam  /static/img/forum/smilies/cool.png  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#66 29-04-2021 o 14h02

Straż Absyntu
Faren
Przyjaciółka Chowańców
Faren
...
Wiadomości: 3 261

Aż nie wiem co napisać, przeczytałam wszystkie posty w tym wątku jadąc sobie pociągiem i nie wiem czy bardziej chciało mi się płakać czy śmiać. A może płakać ze śmiechu? Aktualnie myśląc o Eldaryi dostaję większych stanów lękowych niż powinnam, a mam ku temu jeszcze inne powody. Na samą myśl, że od 2014 prowadząc konto na francuskim serwerze i 2016 prowadząc konto tutaj, broniąc ich i wspierając pieniężnie, źle się czuję. Jakby wyprana z godności. Stała się tragedia, spłonęły serwery, wypadki się zdarzają. Nie wyobrażam sobie jednak by inne firmy zajmujące się grami tak zaniedbały swój własny dorobek i wszystko trzymało w jednym miejscu, bez backupu. Beemove jest przykładem jak tego nie robić.

Eldarya jest ich najmniej kochanym dzieckiem i aż się dziwie, że zachciało im się to kontynuować jako A New Era. Skoro im tak bardzo ta gra przeszkadzała, bo gracze zamiast kupować maanę w banku, zarabiała na targu w bardziej lub mniej legalny sposób, mogli ją skończyć jak ten ich cały Henri's Secret i zająć się wciskaniem Moonlight Lovers.

Tak jak większość, ja też czekam na jakąkolwiek wiadomość o moim zwrocie i jestem ciekawa czy mi to w jakikolwiek rozpatrzą, bo wysłałam im masę maili, otrzymałam tylko jeden bilet, a ja byłam graczem płacącym na obu serwerach! Jeśli nie rozpatrzą w żaden sposób mojej prośby, pokaże im że ich punkt w regulaminie o niezwracaniu pieniędzy można w łatwy sposób podważyć (praca w recepcji hotelowej uczy księgowości i bankowości ;>).

Co by tu dłużej się rozpisywać, zmiany jeśli jakieś są to już tylko na gorsze. Zamiana dodatkowej maany przy odcinkach Origins na tą śmieszną nową walutę to już nawet nie jest plucie w twarz tylko pozbawienie nas jakiejkolwiek możliwości cieszenia się tą grą.
Eldarya stała się dla mnie takim symulatorem życia w Polsce. Płacący są wyśmiewani, a ci co nie płacili cieszą się benefitami. Nawet moderacja i VIPy z francuskiego serwera zostały obdarte z ich świetlików. Każdy pikselek nagle dla mnie przestał mieć jakiekolwiek znaczenie. Nawet nie cieszy mnie już posiadanie ich merchu w postaci artbooka czy pluszowego Valureta.

Z jedynej rzeczy jakiej się cieszę to powrotu forum. Tutaj chce podziękować moderatorkom każdej i z osobna za ich ciężką pracę, by wyglądało to schludnie i przejrzyście. Podziwiam, bo już chyba dawno bym to wszystko zostawiła.
Chociaż bardzo mi żal, że stare posty przepadły. Czasami wracałam sobie do starego zarchiwizowanego dawno wątku i czytałam te wszystkie fanaberie jakie wypisywałam. xD Cóż... Może skoro ta gra mi zbrzydła to chociaż zwiększę swoją aktywność na forum. Zobaczymy.

RIP mój pandziołku z czteroletnim stażem. [*] RIP kolekcjo chowańców. [*] RIP uczciwie zarobione prawie 210K maany, bez żadnych doładowań czy szemranych interesów.

Na pewno już więcej w Beemove nie zainwestuje ani złotówki, euro czy funta.


świętowałam urodziny Miiko zanim to było modne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

Offline

#67 29-04-2021 o 19h56

Straż Obsydianu
Vandea
Żołnierka Straży
Vandea
...
Wiadomości: 2 228

@Arha, ja naprawdę rozumiem rozgryczenie i frustrację jaką czuje zdecydowana większość użytkowniczek, nie próuję usprawiedliwiać ani tłumaczyć firmy. Po prostu z początku nieco się zdziwiłam tym najazdem na chowańca za doładowanie, ale @As7hoCsx73, nieco mi tę sprawę rozjaśniła i w pełni się z nią zgadzam. Absolutnie też nie krytykuję i nie neguję postawy osób, które zaparły się, że teraz doładowań robić nie będą.


https://i.imgur.com/qqvGbY6.png


https://i.imgur.com/ubMtk9p.jpg


Oro nie sięga do sygnatury, bo ma tylko 150 cm wzrostu

https://i.imgur.com/SotIzBN.png


https://i.imgur.com/EcvLewI.jpeg


https://i.imgur.com/qeSmNZh.png


https://i.imgur.com/itwKtXN.png


https://i.imgur.com/4DpyoaF.jpg

Offline

#68 29-04-2021 o 20h45

Straż Obsydianu
Cata
Pomocniczka Jednorożca
Cata
...
Wiadomości: 370

Rozumiem wściekłość, bo też ją czuję. Teraz sobie powylewam żale.
Ogólnie zabrali mi wszystko, co sprawiało mi radość :
* Zbieranie maany - Od kiedy jest wszystko za AM, nie ma już eksluzywnych ciuchów ani itemów. Nie ma na czym zarabiać. A to była dla mnie wielka frajda stawiać sobie progi i do nich dobijać.
* Zbieranie chowańców - pamiętam, że mogłam przesiedzieć cały dzień na targu i sprawdzać czy czasem nie ma nowych chowków, których nie posiadam. Teraz wszystkie są za AM, więc już nie ma frajdy. Jedynie klucie pozostało, ale co z tego, jeśli w bibliotece i tak mam wszystkie jako "wyklute i dorosłe"? A sprzedać ich nie mogę.
* Sprzedaż itemów - Nie ma już czego sprzedawać, bo jest ten piźnięty butik.
.
.
Ogólnie czy tylko mi się wydaje, że ten butik to jest ten "sławetny" FLASH? Tyle że nie podzielony, a cały?

Offline

#69 29-04-2021 o 20h56

Nowa
ARIEN
...
Wiadomości: 2

@VillJess chyba żartujesz?!?!

Jak mi to "cudownej najszlachetniejsze bimuvo" powiedziało że mam im udowodnić, że robiłam doładowania a ja napisałam, że mam z banku mogę screeny to Ci mi odp, że szanowna firma nie przyjmie bo muszę mieć screeny ze strony eldaryi z zakładki "doładowania" jak kupowałam maane czy złote monety bo tamto może być naciągane?????

Offline

#70 29-04-2021 o 21h12

Straż Obsydianu
Arha
Strażniczka na Szkoleniu
Arha
...
Wiadomości: 218

@ARIEN z całym szacunkiem, ale  ,....... Normalnie wysyłasz im screen z banku i dane. U mnie podziałało. Więc no... ja nie wiem z kim ty pisałaś...

//zła cenzura! - post edytowany przez moderatora


Rudy jest nieugięty! Wie wszystko! Widzi wszystko! Je wszystko!
Nie bądź jak Rudy... Albo... strzeż się kitku!

Trzaskajo mi biodra! Bo mogo! xD

Offline

#71 29-04-2021 o 21h13

Straż Lśniąca
Lexi
The Crimson Witch
Lexi
...
Wiadomości: 423

@ARIEN, żeby zgłosić płatność kartą należy w mailu podać m.in. datę jednej z transakcji, kwotę, email, stary i nowy login oraz 4 ostatnie cyfry karty, z której dokonywano płatności (lub screeny jak pisała @Arha)
Nikt nie prosi o screeny z zakładki doładowania - to przecież byłoby bezsensu i niemiarodajne, skoro to łatwo podrobić. PROSZĘ NIE ROZSIEWAJ NIEPRAWDZIWYCH INFORMACJI!


https://cdn.discordapp.com/attachments/479207850493607960/868521614478807071/Lexi.gif

Offline

#72 29-04-2021 o 21h23

Straż Cienia
Tasara
Nowa
Tasara
...
Wiadomości: 3

Spoko, spoko. Bimuf już nie raz udowodnił jak lubi pluć na swoich graczy :') Wszystko, co jest napisane wyżej: podpisuję się. Frustracja, nerwy, złość. A w końcu śmiech z bezsilności, jeszcze większy po tym co odwalił support.
Nie wiem czy wiecie, ale na początku w butiku za AM były rzeczy, które nie powinny się tam znaleźć i nie było tych, które powinny tam być i tak oto kupiłam (głupia ja!) Blobby i jego damską Blobbette, bo przecież głupia zapomniałam jak się Blobbiathana tworzy. No i 6k w tyłeczek. Następnie, dosłownie po godzinie czy dwóch dodali Blobbiathana za...2k. No padłam ze śmiechu, więc napisałam, że skoro dodali, to niech zabierają mi te rybki i oddadzą AM. Przecież to nie moja wina, że wsadzają i zabierają rzeczy z tego butiku, bo nie przemyśleli jak najwięcej zarobić ;)
Co dostałam w odpowiedzi: WAL SIĘ. Tak w skrócie. A na serio? Odpisali, cytuję "nie dajemy rekompensaty za antyczny butik". I tyle w temacie...
Tak więc środkowy palec tej firmie i tyle. Bardzo wielu graczy mam nadzieję nauczy się, że nie ma co ich wspierać :')
Już nie wspomnę, że jestem tutaj od początku tej wersji i wszystko, co zbierałam, teraz jest powszechne i każdy to ma. Jednakowa rekompensata dla wszystkich pozwoliła starym graczom odzyskać małą część tego, co mieli. Nowym graczom (bez urazy, to nie wasza wina, też bym z takiej okazji skorzystała) natomiast trafiła się kura, która zniosła złote jajo, bo dostali wszystko, na co mogli polować jedynie na targu. Sprawiedliwość..heh.
Żółć wylana. A co z pozytywów?
Zrobiłam ponownie TO i...większość przeklikałam, ale bardzo miło było wrócić do tych "niewinnych" miłostek z WSem. Aż się łezka w oku kręciła, niestety jeszcze bardziej znienawidziłam ANE za to, jak bardzo zniszczyła postaci i fabułę ;/
Dobra, ale miały być też pozytywy...

...

...

Ech, no to chyba tyle ^^' Wybaczcie Pszczoły, ale no nie ma ich więcej.
I ta żałosna ilość maany, co wystarczyła mi tylko na dojście do pojedynków pod Wiśnią w ANE...A miałam już uzbieraną niewielką, ale wystarczającą sumę na 4 odcinek. Tak więc no...
Łączę się z Wami wszystkimi w bólu i ściskam Was serdecznie. Bądźmy dzielne i zobaczmy, z czego jeszcze przyjdzie nam się pośmiać w żałości.

Offline

#73 29-04-2021 o 21h24

Straż Obsydianu
Arha
Strażniczka na Szkoleniu
Arha
...
Wiadomości: 218

@Cata mnie też już na samym początku przeszło przez myśl, że ten butik pojawił się zbyt szybko... Tyle dni niby nic nie wiedzieli, niby była nadzieja na odzyskiwanie danych. A tu nagle, w kilka dni napisali kod, który wprowadził działający, ogromny butik... podczas gdy poprzednio mieli kłopot z wprowadzeniem pojedynczego itemu, żeby nie kolidował z innymi eventami? No... nie klei mi się to i jak dla mnie to ten butik był planowany, ale zwyczajnie dorzucili nową walutę, którą zastąpili ZM.

Zgadzam się też całkowicie z tym, ze te rzeczy nie maja teraz za grosz wartości. To już... nie te nasze, ciułane, polowane po nocach czy z drżącą łapką...

Za niecenzuralne słowo przepraszam moderację, ale no nie znoszę jak ktoś co wbije, to musi siać zamęt i głupoty :')


Rudy jest nieugięty! Wie wszystko! Widzi wszystko! Je wszystko!
Nie bądź jak Rudy... Albo... strzeż się kitku!

Trzaskajo mi biodra! Bo mogo! xD

Offline

#74 29-04-2021 o 21h32

Straż Obsydianu
Cata
Pomocniczka Jednorożca
Cata
...
Wiadomości: 370

@UP Oj tak... Pamiętam jak siedziało się grubo po północy na targu, bo wtedy najlepsze okazje były.
Ogólnie to nie mogę się dopatrzeć pozytywów - nie będzie już tej frajdy ze zbierania unikatów, bo ich po prostu już nie ma XD Na jajka też polować nie ma co, bo wszystko w butiku. W sumie szkoda mi wszystkich starych graczy (siebie też żałuje) bo tyle kasy, ile wypierdziałyśmy na doładowania, żeby mieć te ciuchy, chowańce etc. teraz są za free.
Tak, mam ból tyłka.

Offline

#75 29-04-2021 o 21h37

Straż Lśniąca
Siljie
The Fair Lady
Siljie
...
Wiadomości: 174

Ja mam poczucie niesprawiedliwości dotyczące świetlików - musiałam na nie zapracować i wykazać się, a wrzucili je do butiku za jakieś grosze. Jak w pysk. Wy się cieszycie, ja nie x'D

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 9