Forum

Strony : 1 ... 54 55 56 57 58 ... 85

#1376 09-07-2021 o 18h35

Straż Absyntu
Liraeth
Żołnierka Straży
Liraeth
...
Wiadomości: 596

Stylizacja ma duży potencjał. Zdecydowanie potrafisz operować złotem, ta czerwień w stylce wypada równie super, ale nie mogę tego samego powiedzieć o tych pastelowych wstawkach. Peleryna i wstęga wyglądają totalnie od czapy jeżeli mam się kierować samą kolorystyką. Gdybyś zachowała wszystko w czerwieni i złocie to byłoby dużo lepiej. Ładnie zbudowałaś górną część stroju - bardzo dostojnie i bogato. Podoba mi się, że wplotłaś okrągłe bransolety, bo rzadko je widzę u kogokolwiek. Dół tyle co widzę to wygląda równie dobrze co góra, choć tam więcej się pobawiłaś. Twarz może mnie nie oczarowuje sama w sobie, ale do tej stylizacji pasuje jak ulał. Tak naprawdę te pastele są największym minusem, dlatego zostawiam 7/10, bez nich byłaby maksymalna ocena.

Ostatnio zmieniony przez Liraeth (09-07-2021 o 19h05)

Offline

#1377 09-07-2021 o 19h10

Straż Cienia
LexanitaFoxx
Pokonała Kurę
LexanitaFoxx
...
Wiadomości: 823

Bardzo podoba mi się senny klimat Twojej stylizacji. Wygląda jak dobra wróżka, która przychodzi we śnie. Tło pasuje do elementów atmosfery, a fryzura wygląda jakby była idealnie zrobiona pod te ozdoby na głowie. Podoba mi się efekt pół widocznych skrzydeł. Biała suknia, skóra i włosy współgrają ze sobą i tworzą praktycznie jedną całość. Makijaż również mi się podoba, jest kolorowy, ale nie przyciąga całej uwagi. Ciekawie wykorzystałaś wianek ze skrzydłami motyla nakładając go w ten sposób, że nie widać kwiatów, a jedynie skrzydła. Stylizacja ogólnie bardzo mi się podoba i nie mogę powiedzieć o niej złego słowa.

Daję 10/10, ponieważ ten strój sprawia, że mam ochotę ciągle na niego patrzeć.

@down, mam wtyczkę na przeglądarce i u mnie chowaniec wygląda tak xD :

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez LexanitaFoxx (09-07-2021 o 19h41)


Zapraszam na swojego discorda :Kawiarnia
https://imgur.com/3rZMS2B.gif

https://imgur.com/SsQNG5I.gif

https://i.imgur.com/B8ss1qN.gif

https://i.imgur.com/rPjjzgj.gif

Offline

#1378 09-07-2021 o 19h25

Straż Absyntu
Igris
Pokonała Kurę
Igris
...
Wiadomości: 775



Och i ach bardzo lubię taką kolorystykę <3
Atmosferki tworzą cudowny klimat "sennego majaku" to chyba te gwiazdki nasuwają u mnie takie skojarzenia.
Ten astralny łuk świetnie się wpasowuje. Niestety nie mogę tego powiedzieć o lampie... nio po prostu wolałabym żeby jej tam nie było.
Sam strój jest dość prosty, bo odsuwając na bok bajkową atmosferkę mamy raptem sukienkę i kilka dodatków.
Taka prostota nie jest zła. Czuć lekkość w tej stylizacji.
Wymieniłabym jednak dodatki na głowie albo dodała coś jeszcze by ich obecność tam nie była taka przypadkowa.
postawiłabym też króliczka na ziemi, co go tak uskrzydliło?

Oceniam na 8/10

Ostatnio zmieniony przez Igris (09-07-2021 o 19h35)


https://i.imgur.com/ZX0MXSz.png

Offline

#1379 10-07-2021 o 10h31

Straż Obsydianu
Yisynore
Strażniczka na Szkoleniu
Yisynore
...
Wiadomości: 164

po pierwsze, zacznę może od tego, że bardzo podoba mi się stylizacja ogólnie i to, jakie wywołuje skojarzenia. twoja gardienne przywodzi mi na myśl strażniczkę jakiejś mistycznej jaskini, może takiej w której odbywały się jakieś rytuały? super vibe. jestem pod wrażeniem tego, jak świetnie dobrałaś warstwy sukienek i jak świetnie ze sobą leżą, zarówno pod względem kolorystycznym jak i kompozycyjnym. połączenie butów też uważam za fajne, bo dzięki temu, że dodałaś te żółte buty, ciężki, złoty element na szyi jest dobrze równoważony. włosy uważam za świetny wybór, to grube ubięcie włosów genialnie pasuje. jedyne co mi tak średnio leży to ta włócznia, na której jest dużo srebrnego, a na gardzi nie ma chyba ani jednego srebrnego elementu. zamieniłabym ją na jakąś złotą.
9.5/10

Ostatnio zmieniony przez Yisynore (10-07-2021 o 10h45)


https://64.media.tumblr.com/7e40f3852ef1fe68826f3da3a6baef75/0e65300130eb1907-d7/s400x600/5c1833a445e4cb5de3a148c58452b9d582e6dd57.gifv

Offline

#1380 10-07-2021 o 17h18

Straż Absyntu
gzbtch
Młoda Rekrutka
gzbtch
...
Wiadomości: 17

Duży plus to stworzenie wrażenia wiru wokół ciebie z tych wszystkich elementów!
Rzuciło mi się to jako pierwsze, gdy weszłam na twój profil.
Potem jednak - spojrzałam na całość i wydaje mi się, że próbowałaś połączyć dwie stylizacje.
Pomijając białe elementy garderoby - widzę zarys fajnej czerwono-złotej stylki. Chociaż to za sprawą białych ubrań i mgły tworzy się ten wir, nie pasuję mi on do całości ani trochę.
Odcienie bieli mocno się wyróżniają na tle reszty stylki (nie mówiąc już o tym, że biel niejedno ma imię w tej grze). Może też inaczej by to wyglądało, gdyby część białego rękawa nie była widoczna na czerwieni?
W każdym razie, bardzo nie podoba mi się takie połączenie.
Jednym z najgorszych elementów jest chyba ta rozwiana sukienko-peleryna Biała, więc nie aż tak widoczna, ale zakończona złotem, które wygląda jakby pojawiło się tam od tak, od czapy.

Twarz fajna, + za użycie tych oczu!

Daje 6/10 za całokształt, chociaż naprawdę czuję się, jakbym oceniała dwie nałożone na siebie stylizacje - część wzięta z jednej, część z drugiej i połączone. Nie wygląd to dobrze.

Ostatnio zmieniony przez gzbtch (10-07-2021 o 17h30)

Offline

#1381 10-07-2021 o 17h42

Straż Obsydianu
Myrida
Pokonała Dahu
Myrida
...
Wiadomości: 2 960

Stylizacja bardzo charmonijna, nie mam się do czego przyczepić. Może nie jest szokująca, ale za to dobrze przemyślana, delikatna i elegancka. Każdy, dosłownie każdy element współgra z resztą. Podoba mi się to jak wykorzystałaś naszyjnik i dobrałaś tło. Ten rozwiany szal/spódnica daje bardzo ładny efekt i sprawia że granice między postacią a otoczeniem jest bardziej zamazana
10/10



///Edit:Down. Zamysł z książkami i całej stylki był taki: Studiowanie magii w zaciszu pokoju. Gdybym miała więcej książek to by pewnie było bardziej widoczne. Może powinnam przenieść się do biblioteki?

Ostatnio zmieniony przez Myrida (10-07-2021 o 18h13)


Patrzcie i podziwiajcie kocią mnie autorstwa @Anatea https://i.ibb.co/ygNQv3x/m8-1.png

Offline

#1382 10-07-2021 o 17h52

Straż Obsydianu
Yisynore
Strażniczka na Szkoleniu
Yisynore
...
Wiadomości: 164

zacznę od tego, że podoba mi się kolorystyka na którą się zdecydowałaś. czerń i turkus wyglądają w twoim wykonaniu świetnie. twoja gardienne wygląda jak prawdziwa fantastyczna istota, kojarzy mi się z nagą. świetny dobór magicznych elementów na dłoniach i w atmosferze, naprawdę wygląda to spójnie i nie ma się do czego przyczepić. bardzo podoba mi się twoje wykorzystanie tej bluzki w tak eksponujący ją sposób, ja nigdy nie miałam na to pomysłu, a tobie wyszło to świetnie dlatego szacuneczek. z tymi spodniami wygląda super. cały wachlarz peleryn od razu muszę powiedzieć, że jest epicki, wygląda bajecznie. pomysł z użyciem latającej książki razem z książką trzymaną już w ręce jest ciekawy, chociaż nie do końca wiem, co o tym myśleć, uważam, że kreatywność jest na plus.
jedyne do czego bym się przyczepiła to żeby dać garnkowi buty, które wyglądają jak buty, bo teraz wygląda jakby była w skarpetkach. i może dorzucić coś jeszce na głowe, ramiona albo na szyje? żeby na górze działo się nie aż tak mało jak w porównaniu do dołu. ^^
9/10

//@up: zamysł super, ja na początku myślałam, że to może taka trochę animacja na własną rękę, że masz książkę, a potem ona się unosi haha. myślę, że zacisze pokoju świetnie się sprawdza do nauki!

//@down: dół nie jest częścią z przypadku but okay *insert crying emoji*

Ostatnio zmieniony przez Yisynore (11-07-2021 o 13h40)


https://64.media.tumblr.com/7e40f3852ef1fe68826f3da3a6baef75/0e65300130eb1907-d7/s400x600/5c1833a445e4cb5de3a148c58452b9d582e6dd57.gifv

Offline

#1383 11-07-2021 o 11h49

Straż Absyntu
Igris
Pokonała Kurę
Igris
...
Wiadomości: 775



Podoba mi się góra jej stylizacji tak do pasa. Nio może ten kapelusik tak nie do końca mi leży przez brązowe wykończenie. Ale sama jego obecność tam mi się spodobała, mało się go widuje a jest  ładny.
Twarz i włoski też są urokliwe.
Niestety to co dzieje się na dole kompletnie do mnie nie przemawia. Te elementy ani do siebie nie pasują ani nie są jednego odcienia. Ba nawet klimatycznie są od siebie zupełnie różne.
Dół jest szeroki i ściąga najwięcej uwagi a niestety jest częścią z przypadku co mi nie przypadło do gustu.
Ocenię 5/10

Ostatnio zmieniony przez Igris (11-07-2021 o 13h07)


https://i.imgur.com/ZX0MXSz.png

Offline

#1384 11-07-2021 o 11h50

Straż Obsydianu
Myrida
Pokonała Dahu
Myrida
...
Wiadomości: 2 960

Śliczne połączenie różu i fioletu. Perfekcyjne nałożenie warstw, ciekawa kompozycja i pomysł, śliczna buzia. Bardzo mi się podoba. Kolejna piękna stylizacja, której bym nie zmieniła.
Jedyny minus to tło. Tak urocza i zwiewna stylizacja marnuje się w bibliotece. Światła na pułkach mają poświatę pasującą do kreacji, ale są zbyt małe by zrobiç większy efekt, a druga zacieniona strona nijak nie pasuje.


Ocena 9,5/10

Ostatnio zmieniony przez Myrida (11-07-2021 o 13h27)


Patrzcie i podziwiajcie kocią mnie autorstwa @Anatea https://i.ibb.co/ygNQv3x/m8-1.png

Offline

#1385 11-07-2021 o 13h38

Pomocniczka Sylfów
Floy
...
Wiadomości: 1 257

Przeczytałam jaki jest zamysł na tą stylizację i okay nawet rozumiem. Już wcześniej jak cię tu zobaczyłam myślałam, ale po co książka, nie pasuje mi ona tu. Zastanawiam się czy nie za dużo tych warstw na rękach Gardzi i czy ubranie nie jest ciężkie. Gdy zobaczyłam wodę pod Garnkiem nie rozumiałam totalnie czemu tam jest, ale teraz to widzę. Bo te atmosfery w kontekście nauki magii bardzo spójnie się łączą. Cała stylizacja to nauka magii wody z książki w zaciszu pokoju, mały problem w tej stylce to to, że tego nie widać na pierwszy rzut oka. Tutaj właśnie ja mam duży problem, bo niby to problem, ale mi się i podoba i nie. Całość wygląda bogato i nie jest chaotycznym miszmasz i więcej. 9,5/10

Ostatnio zmieniony przez Floy (11-07-2021 o 13h52)


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Żeby uratować fabułę 2 sezonu Beemoov musiałby napisać go od początku

Offline

#1386 11-07-2021 o 17h58

Straż Cienia
Aizai
Stażystka
Aizai
...
Wiadomości: 43

Bardzo ładna stalówka. Wygląda tak dostojnie.
Troszkę nie wiem co się dzieje na głowie ale i tak jest ładnie.
nie wiem co powiedzieć wiecej
10/10

Offline

#1387 11-07-2021 o 19h05

Straż Obsydianu
Yisynore
Strażniczka na Szkoleniu
Yisynore
...
Wiadomości: 164

zacznę może od tego, że podoba mi się połączenie metaliczności i kwiatów. wygląda to ciekawie i dosyć nietypowo, nie widuje się często takich połączeń. gorset, sukienka i bluzka mysterious enchantress jak najbardziej mi się podobają, natomiast ta shooting star już tak bardzo średnio. uważam, że te rękawy kończą się zbyt ostro w porównaniu z rękawami narzutki i tworzy to wrażenie bałaganu. ogromnie podoba mi się użycie skarpet secret ingridient, tworzą świetny efekt z narzutką, ale te niebieskie podwiązki z bodajże zestwawu cherry archer totalnie mi tu nie pasują kolorystycznie. moim zdaniem ten niebieskawy gryzie się z kolorami stylizacji okropnie, tak jak na nogach tak i na włosach. dlatego pomimo tego że model włosów popieram jak najbardziej, tak kolor moim zdaniem jest na minus. twarz jest ładna i sympatyczna, a ozdoby na głowie wyglądają w porządku.
7/10

Ostatnio zmieniony przez Yisynore (11-07-2021 o 19h35)


https://64.media.tumblr.com/7e40f3852ef1fe68826f3da3a6baef75/0e65300130eb1907-d7/s400x600/5c1833a445e4cb5de3a148c58452b9d582e6dd57.gifv

Offline

#1388 11-07-2021 o 21h02

Straż Absyntu
Meliah
Pomocniczka Sylfów
Meliah
...
Wiadomości: 1 269

Twoja stylizacja to zdecydowanie jedna z tych, po których ujrzeniu pierwszym słowem które się nasuwa jest "wow"
Już miniaturka mnie urzekła i stwierdziłam, że muszę cię ocenić, ale kiedy weszłam w całą postać to mnie zamurowało.
Połączenie tych wszystkich sukienek dało niesamowity efekt! Nie jestem pewna czy kiedykolwiek wpadłabym na to żeby je wszystkie ze sobą połączyć, ale  naprawdę to jest genialne. Jeszcze w połączeniu z tą bluzką wygląda jak jedna sukienka o bardzo bufiastym dole.
Dodatki też dobrane dobrze - ta koronka z kapelusika fajnie wygląda z tym bolerkiem? Bo chyba to jest bolerko

Ogólnie mogłabym tak wypisywać i się zachwycać, bo serio mi się spodobało, chociaż nie jest to styl mojej Gard C:
10/10

Ostatnio zmieniony przez Meliah (11-07-2021 o 21h35)


❀ My Dystopia  ❀
https://64.media.tumblr.com/0c02761cdbb39769497857dd3fa9ae44/ec171a73e03ddab1-64/s540x810/2b406b1b3826faf5d820cfc8324ea012629089b0.gifv

Offline

#1389 11-07-2021 o 21h46

Straż Absyntu
Akasiena
Młoda Rekrutka
Akasiena
...
Wiadomości: 18

Widzę, że poszłaś w dość mocno stonowaną kolorystykę, a jako że ja sama bardzo lubię nude i beże to na początku się zachwyciłam, ale jak zobaczyłam całość to niestety moje zdanie uległo zmianie.
Po pierwsze: wszystko się ze sobą nieładnie zlewa, przez co całość wygląda po prostu mdło. Dalej, brakuje mi czegoś, co sprawiałoby że chcę patrzeć na tę stylizacje. Moim zdaniem jest tutaj za skromnie i powinnaś dodać jakieś warstwy czy nawet pasek, żeby ta bluzka się tak nie odcinała od spódnicy, bo wygląda to niekorzystnie. Więcej kolorów i dodatków, a stylizacja byłaby naprawdę dobra.
Ode mnie 4/10.

Ostatnio zmieniony przez Akasiena (11-07-2021 o 21h59)

Offline

#1390 12-07-2021 o 12h50

Straż Obsydianu
Coma
Młoda Rekrutka
Coma
...
Wiadomości: 10

Pierwsze co mnie uderzyło to połączenie z chowańcem. Jest naprawdę świetne. Strój wygląda jak inspirowany chowańcem i naprawdę fajnie to wygląda.
Nie podoba mi się to co masz na głowie. To srebrne. Nie masz na sobie niczego innego w tym kolorze i dlatego mimo, że dodaje objętości to zastąpiłabym czymś innym (może fioletem z tego samego zestawu? nie wiem jak by to wyglądało). EDIT Właśnie spojrzałam jak to wygląda na forum i kolor jest zupełnie inny - fioletowy i pasujący. Nie wiem czy to wina mojego sprzętu czy może na tle po prostu to tak wygląda. Tak czy inaczej jest jednak w porządku. Z innych minusów to na moje za dużo elementów wokół. Z jednej ręki lecą kropeczki, po drugiej stronie piksel-kwadraciki i jeszcze przy butach mgła. Szczególnie nie podobają mi się właśnie te piksele. Moim zdaniem psują efekt i mogłoby ich nie być. Nie wiem też czy te uszy nie są wplecione trochę na siłę. Bez nich byłoby jeszcze bardziej wszystko zgrane z twoim chowańcem.
To tyle moim zdaniem z minusów. Twarz jest fajna. Nie jest na niej za dużo, powiedziałabym, że mało, ale dzięki temu nie jest przedobrzone i fajnie wygląda.
Kolorystycznie wszystko pasuje. Naprawdę dajna stylizacja. Nie do końca mój klimat, ale fajna.
8,5/10

Ostatnio zmieniony przez Coma (12-07-2021 o 13h00)

Offline

#1391 12-07-2021 o 13h18

Straż Absyntu
truflogon
Pomocniczka Jednorożca
truflogon
...
Wiadomości: 418


Jestem pod wrażeniem. Moje pierwsze myśli od razu połączyły postać z mgłą. Raczej ciężko uzyskać taki efekt, a Tobie się udało. Kolory idealnie współgrają ze sobą, są jakby przezroczyste co pasuje do koncepcji. Plus za wykorzystanie chowańca i tła, które świetnie współgra z całością.
Nie jestem przekonana do skrzydeł. Wychodzą za bardzo na pierwszy plan, no chyba, że taki był zamiar. 9/10 Bardzo ładna stylizacja.

Ostatnio zmieniony przez truflogon (12-07-2021 o 13h29)

Offline

#1392 12-07-2021 o 14h21

Straż Absyntu
Igris
Pokonała Kurę
Igris
...
Wiadomości: 775



Bardzo ładne kolory.
Twarz jest sympatyczna, a niecodzienne usta wyglądają ciekawie. Bardzo podoba mi się odcień włosów którego użyłaś. Przyznaje ze to jeden z moich ulubionych ale jakoś tak mi nie pasuje do tego co ubieram xD
Całość pasuje do siebie, nie mogę się przyczepić że coś odstaje. Jest schludna i klimatycznie chyba każdy zobaczy w niej wróżbitkę.
Od siebie zostawię 8/10 jest ładnie ale nio to nie mój styl i może dlatego się nie zachwyciłam.

Ostatnio zmieniony przez Igris (12-07-2021 o 14h21)


https://i.imgur.com/ZX0MXSz.png

Offline

#1393 12-07-2021 o 14h25

Straż Absyntu
Meliah
Pomocniczka Sylfów
Meliah
...
Wiadomości: 1 269

Widzę, że zanim ci oceniłam stylizację to zdążyłaś zmienić >_< Ale to nic! Ta jest równie cudowna co poprzednia <3
Uwielbiam w twoich stylizacjach twarz Gard, jest przesłodka i oryginalna. Z tego co kojarzę to jest chyba część tej karnacji z nogami jelenia, także plus za to że udaje ci się je sprytnie schować.
Co do samej stylizacji - uwielbiam kolorystykę tej postaci. Ta delikatna zieleń bardzo ładnie komponuje się z tym niebieskim kolorkiem i białymi włosami.
Całość jest w chłodnych barwach ale zupełnie to nie przeszkadza, wręcz idealnie wygląda na tym tle moim zdaniem.
Ogólnie całość jest genialna 10/10

Ostatnio zmieniony przez Meliah (12-07-2021 o 22h43)


❀ My Dystopia  ❀
https://64.media.tumblr.com/0c02761cdbb39769497857dd3fa9ae44/ec171a73e03ddab1-64/s540x810/2b406b1b3826faf5d820cfc8324ea012629089b0.gifv

Offline

#1394 12-07-2021 o 14h57

Straż Cienia
Tsuyami
Strażniczka na Szkoleniu
Tsuyami
...
Wiadomości: 225

Cała stylizacja daje mi taki morski vibe, ze względu na połączenie białego z niebieskim.
Patrząc na sukienkę połączoną z body i paskiem, to bardzo mi się to podoba.
Buty, czy wachlarz, również świetnie odnajdują się w tej stylizacji poprzez kolorystykę.
Twarz twojej strażniczki jest bardzo urocza i ładna, kolor włosów idealnie dopełnia się z cerą.
Mimo tego, że kolor peruki bardzo się dopełnia z całością, uważam że poprzez wybranie tych kwiatków, gubi się całość zwłaszcza przy tych czarnych kwiatach na ciele twojej strażniczki.
Nie za bardzo mi one tutaj pasują, a psują mi odbiór stylizacji jako całości.
Dodałbym też jakieś ładne białe, bądź niebieskie rajstopy. Oprócz tego brakuje mi też jakiegoś fajnego niebieskiego akcentu na głowę twojej postaci.
Coś co by podkreśliło resztę.
6/10

Ostatnio zmieniony przez Tsuyami (13-07-2021 o 01h15)



https://imgur.com/jd7SWBw.jpg

Offline

#1395 12-07-2021 o 15h52

Straż Absyntu
Liraeth
Żołnierka Straży
Liraeth
...
Wiadomości: 596

Bardzo fajna stylizacja, bardzo w moim klimacie! Kocham orientalny klimat, a tutaj mamy demoniczny orientalny klimat! Super, suuuuper wykorzystanie dołu z setu Koori do sukienki z mapki - całość sprawia jakby była jednym strojem dosłownie. Naprawdę świetna baza, berło w łapie, które pokazuje jak mocna jest demonica z krajów dalekowschodnich, rogi jako symbol zła. Z jednej strony demon a z drugiej czarodziejka, ale o mrocznych mocach. Twarz nienaganna, przyciąga wzrok, rzekłabym, że ładna. Ewentualnie od siebie dodałabym coś jeszcze, bo mimo, że stylizacja jest przednia to czegoś mi brakuje, jakiejś takiej wisienki na torcie, bo sam tort jest, ale tego owocku zabrakło. Zostawiam 9/10.

// dziękuję ;-;

Ostatnio zmieniony przez Liraeth (13-07-2021 o 16h06)

Offline

#1396 12-07-2021 o 19h37

Straż Obsydianu
Myrida
Pokonała Dahu
Myrida
...
Wiadomości: 2 960

Jak ja się cieszę że cię dotrwałam!


Twoja stylką to szczyt kunsztu! Jest po prostu bajeczna! Ciężko mi tu wymienić pochwały, wszystko jest cudowne i idealne. Chcę powiedzieć, że stylka jako całokształt i przy analizie poszczególnych elementów to po prostu ideał. Nawet ten draflayer na kwiatku. Po prostu przejaw geniuszu!

Jeśli twoja stylizacją nie zasługuje na 10/10 to żadna inna stylka na pewno nie!
Najchętniej dała bym 50/10.
To co stworzyłaś to cudo! Musisz to zapisać w ulubionych. Nie może ci przepaść /static/img/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Myrida (12-07-2021 o 21h39)


Patrzcie i podziwiajcie kocią mnie autorstwa @Anatea https://i.ibb.co/ygNQv3x/m8-1.png

Offline

#1397 12-07-2021 o 19h59

Straż Obsydianu
MirokuSakumi
Młoda Rekrutka
MirokuSakumi
...
Wiadomości: 12

Klep klep
Nigdy bym nie pomyślała, że połączenie czerni z turkusem mi się spodoba. Każda warstwa stroju do siebie pasuje jakby były z jednego kompletu. Z całości i tak najbardziej zwracam uwagę na twarz, która jest bez jakichkolwiek dodatków, ale na prawdę przyciąga wzrok. Czuć od twojego stroju magię przez unoszącą się książkę oraz wodę. Jedynym minusem niezależnym od ciebie jest dopasowanie odcieni czerni. Trochę boli mnie w oczy różnica kolorystyczna, ale jak wiadomo to wina bimufu. Pomimo tego, że nie przepadam za turkusem na eldzie to Tobie ten kolor pasuje, i na prawdę to pierwszy strój w którym mi się ten kolor podoba. 10/10

Ostatnio zmieniony przez MirokuSakumi (13-07-2021 o 18h32)


FanpageGG:12712611 Discord: MirokuSakumi#1019Sygnaturka od @Natsi 
https://i.imgur.com/2z3pAf4.gif

https://64.media.tumblr.com/5887939c006292f21af7becb8594dd93/eae06e555fe0656c-ba/s400x600/3930d93cc2e43134ae49596b3235740270ef2ff2.gifv

Offline

#1398 12-07-2021 o 20h47

Straż Absyntu
Igris
Pokonała Kurę
Igris
...
Wiadomości: 775



Prosta a zarazem tak wyrazista stylizacja.
Ta bielizna i tatuaż dają bardzo fajny efekt. Dobrze ze go nie przykrywałaś.
Tułów jest naprawdę świetny nie przekombinowany.
Mam jedynie wątpliwości co do cienia... jak dla mnie jest zbędny. Nie ma takiej wyrazistości jak reszta elementów których użyłaś. Niepotrzebnie odciąga uwagę od tego co dobre.
Może spróbowałabym znaleźć coś do dłoni co dodało by jeszcze wymiaru.
Mam też troszkę uczucie że twarz jest niekończona... Niby dobrze ze nie widać oczu ani ust ale nie jest całkiem czarna przez tatuaż i karnacje Może z maską wyglądało by to korzystniej.
Od siebie zostawiam 8/10

Ostatnio zmieniony przez Igris (12-07-2021 o 21h01)


https://i.imgur.com/ZX0MXSz.png

Offline

#1399 12-07-2021 o 20h56

Straż Obsydianu
CIementine
Pokonała Kurę
CIementine
...
Wiadomości: 750

Przyznaję, że weszłam na wątek bardziej z nudów, co by poprzeglądać odpicowane garnki, ale od razu, gdy zobaczyłam twoją postać, klepnęłam posta. Bardzo podoba mi się twarz stylizowana na jelonka. Widać, że dużą wagę przykładasz do makijażu. Sama nie umiem zastosować użytych przez Ciebie oczu, ale tutaj mają bardzo dużo sensu. Buty, choker oraz fajka pasują do całości, doceniam użycie gorsetu oraz monochromatycznych elementów. Mam jednak wrażenie, że od pasa w dół dzieje się się odrobinę za dużo, tak samo w okolicy dekoltu. Na twoim miejscu pozbyłabym się kilku elementów, czasami mniej znaczy więcej. Całokształt podoba mi się, 8/10

Ostatnio zmieniony przez CIementine (12-07-2021 o 21h01)


still better lovestory that twilight... is there any better lovestory than twilight tho?
https://static2.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2020/12/charlie-and-carlisle-twilight.jpg

Offline

#1400 12-07-2021 o 21h34

Straż Obsydianu
Yisynore
Strażniczka na Szkoleniu
Yisynore
...
Wiadomości: 164

okejj, zacznę może od tego, że bardzo podoba mi się ten lisi motyw (kitsune może??). twarz jest ładna, uważam, że pasuje do postaci. ogromnie podoba mi się dobór paska, kurtki i butów, wyglądają razem świetnie. fuksjowy kostium pod spód też wygląda cacy. nie rozumiem natomiast tej czerwieni pod kurtką, uważam, że  robi tylko bałagan niżeli wpasowuje się kolorystycznie w inne czerwone elementy, tak samo jak kryształy z karnacji, które wystają z butów. połączenie wachlarza i lampionu to nie jest dobry pomysł, już pomijając że w tej samej ręce to, o ile lampion z tym rękawem jakoś widzę, tak wachlarz niezbyt.
4/10 za ładną buzię i dobrą bazę, ponieważ uważam, że dodatki są do dopracowania :>

Ostatnio zmieniony przez Yisynore (12-07-2021 o 22h06)


https://64.media.tumblr.com/7e40f3852ef1fe68826f3da3a6baef75/0e65300130eb1907-d7/s400x600/5c1833a445e4cb5de3a148c58452b9d582e6dd57.gifv

Offline

Strony : 1 ... 54 55 56 57 58 ... 85