Forum

Strony : 1 2 3 4 5 ... 8

#51 17-05-2021 o 22h41

Straż Cienia
LexanitaFoxx
Pokonała Kurę
LexanitaFoxx
...
Wiadomości: 836

Floy napisał

Myślicie, że Lance będzie wspominał coś o Valkyonie ważnego/konkretnego jeśli będzie WS'em Gardzi?


Myślę, że będzie zabawnie jeśli wcześniej na WSa miało się Valkyona w Origins xD Byłoby na pewno fajnie jakby coś wspomniał, chciałabym to zobaczyć. Chociaż z drugiej strony to trudny temat i możliwe, że nie będzie chciał o tym rozmawiać i będzie ucinał rozmowę za każdym razem jak będzie nam dane o to spytać. Może będzie mówił coś w stylu "Bardzo żałuję tego co zrobiłem, ale to odległa przeszłość, nie chcę o tym rozmawiać, nie pytaj mnie o Valkyona". Nie widzę go uzewnętrzniającego się ze swoich problemów, ale kto wie, może nas jeszcze zaskoczy.

@down Tak jak napisałaś, Beemov lubi pomijać wątki byłych WSów, także myślę, że tu będzie podobnie jak w Słodkim Flircie. O Lysandrze zostało wspomniane może z dwa razy, a jak się spytało takiego Kastiela o niego (a byli przecież BFF), to spadał lovometr. Także idąc tą logiką, może to być potraktowane tutaj podobnie. Możliwe, że jak spytamy Lanca o coś związanego z Valkyonem, to spadnie nam z nim lovo, a i tak się za wiele nie dowiemy.

Ostatnio zmieniony przez LexanitaFoxx (17-05-2021 o 22h58)


Zapraszam na swojego discorda :Kawiarnia
https://imgur.com/3rZMS2B.gif

Offline

#52 17-05-2021 o 22h52

Straż Obsydianu
Elentiya
Pomocniczka Jednorożca
Elentiya
...
Wiadomości: 301

@Floy

Myślę, że to będzie jeden z głównych wątków jego ścieżki. Najpewniej wspomnienia o bracie będą dla niego poważnym problemem (łał, ciekawe dlaczego xD). Z samego szacunku dla Valka powinien on zostać wspomniany, jednak z drugiej strony bimuf lubi się odcinać od byłych WSów, więc nie zdziwię się, jeżeli ten wątek zostanie zlany. Liczę na jakieś rozmowy, nawet kłótnie, bo przecież Gardzia widziała w Valku przyjaciela. To nie może zostać potraktowane bylejak.


https://i.giphy.com/media/lH2kOVYTNZnXqymU7u/200.gif

Offline

#53 17-05-2021 o 23h36

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Strażniczka na Szkoleniu
VampireCarmila
...
Wiadomości: 229

Jakby się nad tym dłużej zastanowić to obie opcje mogą się sprawdzić.
Było wspomniane ,że Lance automatycznie po zabiciu Valkyona tego żałował i tutaj też było to wspominane więc rzeczywiście fajnie by było gdyby to rozwinęli.

A z drugiej strony sprawa z lovometrem też byłaby bardzo możliwa biorąc pod uwagę zagrania beemoov.
Mam tutaj oczywiście na myśli scenariusz w którym ktoś miał na WS'a Valkyona i teraz postanowił mieć Lance.
Patrząc na wspomniany przykład Lysandra to nie wiem, nie zdziwiłoby mnie gdyby spadł z nim lovometr bo np. Lance może stwierdzić ,że lecimy na niego bo widzimy w nim jego młodszego brata (nie są jakoś mega podobni ,ale wiecie o co chodzi).
Nie mniej jeśli ktoś się zdecydował na taką ścieżkę to z chęcią zobaczę jak to potem wygląda.

Offline

#54 17-05-2021 o 23h55

Straż Obsydianu
Elentiya
Pomocniczka Jednorożca
Elentiya
...
Wiadomości: 301

@VampireCarmila

Zakładam, że będziemy musieli przeżyć z Lensu jakiś jego osobisty i skrywany dramat. Jak dla mnie całkiem banalnym rozwiązaniem w stylu bimufa będzie właśnie oparcie tego na zabiciu brata. Coś w stylu nawiedzania go w snach itd. Jestem pewna, że Garnek będzie kreowany jako postać przed którą Lens będzie chciał się w pełni otworzyć i opowiedzieć co mu na sercu leży. Idealny moment żeby się wyspowiadać z morderstwa brata.


https://i.giphy.com/media/lH2kOVYTNZnXqymU7u/200.gif

Offline

#55 18-05-2021 o 00h04

Straż Cienia
LexanitaFoxx
Pokonała Kurę
LexanitaFoxx
...
Wiadomości: 836

@up Nie wydaje mi się, że nagle po 7 latach zaczęły by go dręczyć senne koszmary na temat brata. Jeśli by się otworzył i wyspowiadał przed Gardienne, to by znaczyło, że to uczuciowy facet, a tutaj przecież panuje przekonanie, że jest rzeczowy i nie skupia się na takich sprawach.

Edit:

Azalin napisał

Wolicie wersję większej ilości spoilerów z kategorii w głównych kategoriach, które będą bardziej ogólne (czyli tak jak jest teraz, informacje o postaci, strefa artystyczna, koniec) - czy rozbić to trochę bardziej, zrobić więcej kategorii, a nazwy zrobić wtedy bardziej precyzyjne?

Ja bym wolała więcej kategorii i bardziej precyzyjne nazwy, jeśli można i dziękuję za polecenie osób piszących fanfiki, jutro sobie przejrzę :3

Ostatnio zmieniony przez LexanitaFoxx (18-05-2021 o 01h08)


Zapraszam na swojego discorda :Kawiarnia
https://imgur.com/3rZMS2B.gif

Offline

#56 18-05-2021 o 00h54

Straż Obsydianu
Azalin
Stażystka
Azalin
...
Wiadomości: 63

Dobra, to po pierwsze drobne ogłoszenie - w pierwszym poście dorzuciłam kategorię na zbiór wycinków scen z odcinków i eventów. Podkreśliłam to już tam, ale powiem jeszcze raz - to nie solucja, nie prezentujemy tam wyborów, ani tym bardziej nie gwarantujemy, do jakiego rezultatu te wybory prowadzą. To tylko dla celów utrwalenia co ciekawszych scen. Postaram się na dniach uzupełnić o kilka rozmów z TO, a przynajmniej te, które mam i do których dotrę.

Mam też pytanie techniczne, jeśli ktoś ma jakieś preferencje w tej kwestii, może się wypowiedzieć. Konkretniej chodzi o organizację kategorii. Ostatnio podochodziło kilka spoilerów i zastanawiam się nad remontem. Wolicie wersję większej ilości spoilerów z kategorii w głównych kategoriach, które będą bardziej ogólne (czyli tak jak jest teraz, informacje o postaci, strefa artystyczna, koniec) - czy rozbić to trochę bardziej, zrobić więcej kategorii, a nazwy zrobić wtedy bardziej precyzyjne? Na razie nie mam nic konkretnego na myśli, to tylko luźna koncepcja i chcę się zorientować, czy w ogóle ma myśl kombinowanie w tę stronę.

@LexanitaFoxx Jeśli chodzi o kwestię fanficków - zanim to sobie uporządkuję, trochę to zajmie, więc mogę co najwyżej podać orientacyjnie miejsca, w których możesz coś znaleźć. Na pewno na tumblrze tetrakys tego trochę jest. Kiedyś sama pisała fanficki, obecnie tego nie robi, ale czasami dodaje posty, w których prosi pisarzy o reklamowanie się w komentarzach, możesz tam spojrzeć, jeśli tego jeszcze nie zrobiłaś. Jest też wspomniany przez @Nishka fanfick od andraaste. Z czego zdążyłam się zorientować, miał sporo części. Podejrzewam, że tak naprawdę większość z nich już znasz, są popularne. Jest też bodajże dwuczęściowy headcanon slowiedrakie co, jeśli Ashkore zgodziłby się, żeby Gardienne do niego dołączyła w 15 odcinku TO. Na pewno kojarzę też, że kiedyś było na tumblrze opowiadanie Monster, skupiało się wokół wydarzeń z 20-którychś odcinków TO, ale nie pamiętam, kto je pisał. I od razu powiem - nie mam pojęcia, czego możesz się po nich spodziewać, bo albo ich nie czytałam, albo tylko z wierzchu przejrzałam. Generalnie przy wyszukiwaniu tagiem #ashkore, a nie Lance, możesz znaleźć coś, co wyszło zanim odkryli jego tożsamość, to jedynie to mogę polecić. Nie wydaje mi się jednak, żeby miał jakoś super dużo fanficków ogólnie. Ewentualnie możesz sprawdzić na ao3, ale pewnie będą się powtarzać.

Jeśli chodzi o kwestię Valka - no ja bym BARDZO chciała, żeby ta postać w końcu nabrała znaczenia. Szczerze mówiąc, już w TO, jak było mocno sugerowane, że Lens się w końcu nawróci, liczyłam, że stanie się to za sprawą Valkyona. Ale nie do końca TAKIE rozwiązanie miałam na myśli. ._. Ja ogólnie jestem ogromną fanką motywu więzi braterskiej i tego typu rzeczy i naprawdę, naprawdę chciałabym, żeby to było tutaj wyeksponowane. Jak wspominałam, nie wierzę tak całkowicie w żal Lensa (wiem, że na pewno się zmienił, bo imperatyw narracyjny, ale i tak nie wierzę xd), ale w to, że żałuje śmierci Valkyona, wierzę całkowicie i naprawdę dobrze byłoby to pociągnąć. Zwłaszcza, że to jest jeden z najważniejszych punktów zwrotnych w życiu Lance'a. (nawiasem mówiąc, chciałabym w końcu przejść się na grób Valkyona, bo póki co Gardienne skrzętnie to zlała)


https://i.imgur.com/r9XBhYD.gif

Offline

#57 18-05-2021 o 01h07

Straż Cienia
Lacrima
Żołnierka Straży
Lacrima
...
Wiadomości: 516

Witam, czytam sobie ten wątek od początku, w końcu postanowiłam się przyłączyć.

LexanitaFoxx, koszmary na temat Valkyona nadal go dręczą. W trzecim odcinku wyraźnie powiedział nam, że żałuje swojego czynu codziennie, o każdej porze dnia i nocy. Nic dziwnego, zaciukał swojego rodzonego brata, który kochał go do samego końca. Jest to ogromna zbrodnia i wyrzuty sumienia powinny ciągnąć się za nim przez całe życie (zasłużył sobie na to w pełni). Siedem lat to wcale nie jest jakiś długi okres czasu.

Nigdzie również nie napisano, że jest to postać bez uczuć. Bycie uczuciowym, a bycie rzeczową i praktyczną osobą absolutnie się nie wyklucza. Użytkowniczkom chodziło o to, że do Lance'a nie pasują słodkie i urocze sceny rodem z walentynkowej pocztówki. Sama również jestem tego zdania, a uważam siebie za bardzo uczuciową. Owszem, w przyszłości mogłaby nastąpić jakaś spokojniejsza randka, jednak na pewno nie na początku relacji, która powinna być o wiele bardziej burzliwa i dramatyczna, aby lepiej zgrywała się z The Origins i samą postacią Lance’a.

Wracając do Valkyona, mam nadzieję, że jego wątek będzie poruszany na tej ścieżce bardzo często, niezależnie od tego, kto był poprzednim WS’em naszej Gardzi. Jeśli Lance rzeczywiście żyje w ciągłym poczuciu winy, jak zostało to wspomniane, musi mieć naprawdę zniszczoną psychikę. Teraz wydaje się opanowany i zdystansowany, jednak w głowie musi rozgrywać się istny dramat (nie będę się nad nim zbytnio użalać, ma to na własne życzenie).

Zakładam więc, że w dalszych odcinkach Lance otworzy się przed Gardzią i opowie o uczuciach, które towarzyszą mu od tych siedmiu lat. Idę jego ścieżką, bo chcę zobaczyć na niej dużo angstu, dramatu i łez, jednak mocno obawiam się, czy Pszczoły to udźwigną. To może być naprawdę ciekawy romans, jednak potrzebne są tutaj spore umiejętności budowania psychiki postaci.

Azalin, ja byłabym nawet za tym, abyśmy ponownie ujrzeli ducha Valkyona. Jego dusza powinna spoczywać na Memorii, a Memoria zniknęła, zapewne dostaniemy jakiś wątek jej poszukiwań. W TO Valkyon spotkał się z nieżyjącą matką, dostaliśmy nawet piękną ilustrację z tej sceny. Ciekawie byłoby ujrzeć coś takiego między braćmi. Nie wiem, czy nie byłoby to jednak problematyczne u użytkowniczek, które mają Valka jako byłego WS'a, wchodzisz sobie w nowy romans, a tu powraca duch twojego ukochanego, trochę trudna sytuacja.

Swoją drogą, nie dziwię się fankom Valkyona, że w dużej części nienawidzą Lance'a, sama w ich sytuacji pewnie byłabym rozgoryczona.

Ostatnio zmieniony przez Lacrima (18-05-2021 o 01h14)


https://giffiles.alphacoders.com/168/168776.gif

Offline

#58 18-05-2021 o 01h18

Straż Cienia
LexanitaFoxx
Pokonała Kurę
LexanitaFoxx
...
Wiadomości: 836

Lacrima napisał

koszmary na temat Valkyona nadal go dręczą. W trzecim odcinku wyraźnie powiedział nam, że żałuje swojego czynu codziennie, o każdej porze dnia i nocy.


Wiele rzeczy można z tego wywnioskować. To, że żałuje tego czynu o każdej porze dnia i nocy nie oznacza, że dręczą go koszmary. Owszem, może tak być, ale nie sądzę. Natomiast wracając do tematu randki, to owszem, na początku nie powinna mieć miejsca "słodka" randka. Jednak pragnę przypomnieć, że mamy naprawdę mało odcinków :(
Jeśli Lance miałby opowiedzieć coś Gardienne o Valkyonie, to wyobrażam to sobie w ten sposób, że idą razem nad jego grób i tam stoją chwilę w ciszy i nagle on zaczyna o nim mówić, a Gardienne stoi i słucha i nawet nie przerywa. Po ewentualnym uzewnętrznieniu się Lanca, wracają w ciszy. Jeszcze można by dodać deszcz dla psychizacji krajobrazu.

Ostatnio zmieniony przez LexanitaFoxx (18-05-2021 o 01h20)


Zapraszam na swojego discorda :Kawiarnia
https://imgur.com/3rZMS2B.gif

Offline

#59 18-05-2021 o 01h36

Straż Cienia
Lacrima
Żołnierka Straży
Lacrima
...
Wiadomości: 516

Ok, może mieć koszmary konkretnie jako senne wizje, może nie mieć. Zobaczymy, jak przedstawią to w dalszych odcinkach. Pisałam ogólnie o dręczących go wyrzutach sumienia, które są najprawdopodobniej bardzo silne do tej pory, jeśli o tym pamiętałaś, to zwracam honor.

Co do odwiedzenia grobu Valkyona, w sumie chciałabym ujrzeć taką scenę, nawet kiedyś wyobrażałam sobie coś podobnego, tyle, że to Gardzia sama poszła odwiedzić grób przyjaciela i na miejscu spotkała jego brata.
Właściwie Valkyon ma grób? Z tego co pamiętam,

Na wszelki wypadek wezmę to w spoiler, proszę mnie oświecić, jeśli nie muszę

a nie mogę sobie przypomnieć, czy mówili o samych szczegółach pochówku Valka (ale przykro mi się o tym pisze).

Ostatnio zmieniony przez Lacrima (18-05-2021 o 01h41)


https://giffiles.alphacoders.com/168/168776.gif

Offline

#60 18-05-2021 o 01h40

Straż Obsydianu
Elentiya
Pomocniczka Jednorożca
Elentiya
...
Wiadomości: 301

@Azalin

Zapomniałam o grobie Valka! Ogólnie to mam podobnie i bardzo ubolewam, że wątek braterski kiedy już się pojawił, to w zasadzie równie szybko został brutalnie zgaszony. Interakcji pomiędzy Lancem, a Valkiem jest jak kot napłakał, a brakuje mi trochę przedstawienia tej relacji w grze. Liczę, że właśnie Lensu się otworzy. Z Garnka zrobią tą osobę, która pozwoli mu zaleczyć stare rany (a kto pomoże zaleczyć rany Valka XD). Nawet widzę jak kulminacyjny moment ich niejasnej relacji ma miejsce nad grobem Valkyona. Lens przeżywający katharsis, a Gadzia stoi i wspiera go obecnością jednocześnie nie będąc zbyt nachalną. Takie rzeczy chcę zobaczyć.

@Lacrima

Zobaczenie jego ducha to mogłoby być zbyt wiele. Nie chcę myśleć jak poczułyby się fanki Eza, gdyby Valkyon dostał w NE chociaż minimum "czasu antenowego" jako on sam. Jednak wzmianki o tych dwóch postaciach są jak najbardziej na miejscu. Szczególnie w przypadku smoka. Jeżeli bimuf zamiecie to pod dywan, to tylko pogorszy wizerunek Lensa. Koleś zabił brata, a teraz nawet o nim nie wspomni? Nawet nie okaże minimum skruchy? No mocno słabe.. serio. Dlatego mam wrażenie, że poprowadzą te dialogi bardzo bezpiecznie, tak żeby nie musieli rozdzielać ich na te dla strażniczek z innym wsem i na te z Valkiem za wsa. To zbyt niezręczna sytuacja (do której bimuf sam dopuścił, wiadomo xd), więc pewnie będą tego unikali na taką skalę. A przynajmniej taką mam nadzieję. Nie chciałabym, żeby Valk za śmierci był jeszcze tak upokarzany.


https://i.giphy.com/media/lH2kOVYTNZnXqymU7u/200.gif

Offline

#61 18-05-2021 o 02h06

Straż Cienia
Lacrima
Żołnierka Straży
Lacrima
...
Wiadomości: 516

Elentiya, zgadzam się, że to za wiele dla wielu graczy, dlatego zasugerowałam, że Pszczoły prawdopodobnie na to nie pójdą. Bardziej myślałam o Valku, jednak fanki Ezarela również mogłyby się wkurzyć. Jest to jednak tylko gierka otome, dlatego trzeba znaleźć złoty środek, aby w miarę zadowolić wszystkich użytkowników (chociaż co do tego zadowalania przez Beemoov mam duże wątpliwości XD). Po prostu sobie gdybam i snuję wizje, bo taka scena na pewno byłaby ciekawa, jeśli nie trzeba byłoby się trzymać pewnych ograniczeń.

Teraz wybiegnę daleko w przyszłość. Jak w ogóle wyobrażacie sobie zakończenie historii Garnka i Lance'a w grze? Szczerze powiedziawszy, jakoś średnio widzę u nich typowy happy end, gdzie żyli długo, szczęśliwie i mieli gromadkę pociech. Może Lance zginie ratując (znowu) Gardienne, ale z drugiej strony jest to strasznie oklepany motyw ostatecznego odkupienia win. Jestem ciekawa, co Beemoov wymyśli.

Ostatnio zmieniony przez Lacrima (18-05-2021 o 16h02)


https://giffiles.alphacoders.com/168/168776.gif

Offline

#62 18-05-2021 o 12h12

Straż Obsydianu
Elentiya
Pomocniczka Jednorożca
Elentiya
...
Wiadomości: 301

@Lacrima

Chciałabym, żeby Lance jednak mimo wszystko okazał się złolem. Żebyśmy mogli przejść na złą stronę. Nie zapowiada się, żeby tak było, ale wtedy ten romans byłby ultra ciekawy, a nie oklepany. Zgadzam się z Tobą, ogólnie to też nie widzę happy endingu tej pary. To by było zbyt banalne. Lens po nawróceniu sprawia delikatne wrażenie, że gdyby przyszło co do czego, to tym razem w obronie bliskiej mu osoby zrobiłby wszystko, być może nawet znowu czynił zło. Nie chcę widzieć sielanki, chciałabym, żeby były między nimi sensowne wymiany zdań, może nawet kłótnie (tylko pls nie tak skrajne jak Koori vs wszystkie samce w grze). Żeby mimo wszystko trzeba było walczyć o to uczucie, a nie mieć podanego go na tacy od tak. Jego śmierć jako zwieńczenie historii, to nie jest taki zły pomysł. Ewentualnie wspólna śmierć. Tylko taka już legitna xD


https://i.giphy.com/media/lH2kOVYTNZnXqymU7u/200.gif

Offline

#63 18-05-2021 o 20h01

Straż Obsydianu
Nelé
Nowa
Nelé
...
Wiadomości: 8

@Lacrima, ja to nawet wróżę im rozstanie. Ich drogi się rozejdą za obustronnym porozumieniem, ale z kilkoma szramami na duszy. Też nie widzę w ich przypadku szczęśliwego zakończenia, a tym bardziej nie potrafię sobie wyobrazić Lance'a i Gardzi jako rodziców - najgorszy materiał na starych xd Po prostu w ich związku może być dużo napięć, iskier  i namiętności, a na koniec każdy pójdzie w swoją stronę. Nie chciałabym, żeby Lance umarł - nie żeby mi go było szkoda xd tylko Valky już odpadł i jeszcze on-brat-jego podzielić miałby ten los? Niechże ostatni jaszczur, cytując pewien film, dożyje swojej śmierci. Tak dla odmiany. Ale intryguje mnie teraz, czy w razie śmierci pochowaliby go w mogile brata.

A tak wgl, po niedawnym ograniu w pełni 4 odcinka doszłam do wniosku, że wolałabym się z Lancem kumplować niż WSić. Podobał mi się tok rozmowy między nim a Garnkiem i o wiele łatwiej jest mi sobie wyobrazić, że mogłaby z tego powstać zgryźliwa i szczera aż do bezczelności okołoprzyjacielska relacja. Dlatego też ciekawi mnie, jak te kontakty będą wyglądały na ścieżkach innych chłopców - czy Garnek pozostanie z Lancem we wrogich stosunkach czy znajdą nić porozumienia i się dogadają.

Offline

#64 18-05-2021 o 20h06

Pomocniczka Sylfów
Floy
...
Wiadomości: 1 257

@Nele
Lance jako ojciec /static/img/forum/smilies/lol.png
Jedyna wersja jaką widzę to ta, w której wychodzi po mleko/papierosy


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Żeby uratować fabułę 2 sezonu Beemoov musiałby napisać go od początku

Offline

#65 18-05-2021 o 21h42

Straż Cienia
LexanitaFoxx
Pokonała Kurę
LexanitaFoxx
...
Wiadomości: 836

Nie wróżę Gardienne i Lancelotowi złego zakończenia. Myślę, że wszystko pójdzie w dobrą stronę, ale proszę mi tu nie pisać o dzieciach xD Co to to nie, nie zgadzam się na to! Moja Gardienne nie będzie mieć dzieci, zwłaszcza, że tak jak już było wyżej wspomniane, ani ona, ani Lance się do tego nie nadają. Tzn, myślę, że jeśli by się postarali, to byliby nie najgorszymi rodzicami, ale to naprawdę wymagałoby wieeelu starań. Ze zręcznością Gardienne potencjalne dziecko skończyłoby zapewne jak w historii Madzi z Sosnowca, a tego nikt by nie chciał. Natomiast Lance jako ojciec... Hmm, chyba potrafię to sobie wyobrazić, jednak wolałabym, żeby po prostu był "daddy" Gardienne xD

@down Ja w ogóle nie widzę Lanca jako osoby aseksualnej. Gdyby coś takiego zrobili, to przestałabym prawdopodobnie grać w Eldaryę, bo inni WSi mnie nie interesują.

Ostatnio zmieniony przez LexanitaFoxx (19-05-2021 o 17h03)


Zapraszam na swojego discorda :Kawiarnia
https://imgur.com/3rZMS2B.gif

Offline

#66 19-05-2021 o 15h02

Straż Obsydianu
Elentiya
Pomocniczka Jednorożca
Elentiya
...
Wiadomości: 301

@Nelé

W zasadzie to już wcześniej myślałam o tym, że relacja z Lancem wydaje się naturalna, kiedy postrzegamy ją jako kumplostwo. Dotarło do mnie, że to co chciałabym zobaczyć, to przedstawienie go jako postaci aseksualnej. Związek z nim w takiej sytuacji byłby dla mnie czymś bardzo ciekawym i odświerzającym od tych wszystkich segzów wpychanych gdzie się da. Bimuf wtedy mógłby pokazać jego duszę, nie skupiałby się na cielesności. Skoro Chani w syfku jest aseksualna, to śmiem twierdzić, że to nie jest nawet tak nierealna wizja, że bimuf kiedyś nam zaserwuje taką opcję. Wizja aseksualnego Lance'a po prostu pasuje mi do jego kreacji. Nie potrzebuję segzów w co drugim odcinku, żeby doceniać taki romans. (Plus wiadomo, to nie jest tak, że aseksualność to wieczny celibat.)

@Floy

xD Zabawna wizja. Też nie widzę go w roli wzruszonego ojczulka. Lens kreowany jest na postać bardzo niezależną i wycofaną, i o ile mam wrażenie, że gdyby faktycznie został ojcem, to podszedłby do tego zadaniowo i nie zaniedbałby dziecka, tak wątpię, że po prostu takie życie uszczęśliwiałoby go.


https://i.giphy.com/media/lH2kOVYTNZnXqymU7u/200.gif

Offline

#67 19-05-2021 o 17h32

Straż Lśniąca
Lexi
The Crimson Witch
Lexi
...
Wiadomości: 624

@Elentiya, jeśli już o seksualności mowa - to przyznam, że ja Lance'a widzę również jako osobę aseksualną. Zastanawiałam się kiedyś nad tym, ale powiem też, że demiseksualizm czy sapioseksualizm też by mi tutaj pasował. Lance i obecna jego kreacja nie pasuje mi do tego, co beemoov zazwyczaj nam oferuje i ile bym dała za to, by ten romans nie był tak szybki, jak myślę, że będzie.


https://cdn.discordapp.com/attachments/479207850493607960/868521614478807071/Lexi.gif

Offline

#68 19-05-2021 o 17h39

Straż Cienia
Jewels
Młoda Rekrutka
Jewels
...
Wiadomości: 22

Zastanawiam się, jak potoczy się jego postać w Nowej Erze.
W pierwszym sezonie nie mogliśmy się nacieszyć jego obecnością, tymbardziej relacją miłosną, bo jego ścieżka została całkowicie zmieniona wskutek zgrzytów w zespole Beemoov-a.

Bardzo mnie ciekawi, jak to będzie wyglądało w drugim sezonie. Nie cieszy mnie fakt, że ma on prawdopodobnie zawierać w sobie 20 odcinków z tego względu, że najzwyczajniej w świecie nie będzie na to czasu. The Origins mimo wielkiej zawartości epizodów, nigdy nie czułam się, że to się niepotrzebnie przedłuża. Boję się, że tutaj będą chcieli parę wątków napchać przez 1-2 odcinki i będzie tego za dużo.

A co za tym idzie, wykreowana postać przez zespół pszczółek może nie tyle co stać się sztuczna, ale i potwornie zepsuta. A tego bym nie chciała, bo Lance ma dalej potencjał na byciem nie tylko dobrym Wybrankiem, ale i jako jego postać.

Cieszy mnie fakt, że jest to jedyna postać, u której zaszły takie zmiany wskutek upływu lat. Ma zarost, a to dodaje mu dużego plusa ode mnie. Nie jest już tym gówniarzem, którego poznaliśmy w The Origins. Czas go popchnął i to mnie pociąga.

Co zabawne, gdy po raz pierwszy zobaczyłam go w grze, moją pierwszą myślą było: "wygląda jak menel", głównie przez jego posturę i dziwną minę, ale gdy już emocje opadły jego pojawieniem się, tak uważam, że wcale nie wygląda najgorzej.
Inna sprawa się ma z ilustracjami: tutaj akurat nie narzekam, wygląda po prostu dobrze.

Nie mogę się doczekać eventu wakacyjnego. Naprawdę liczę, że będziemy mogli robić coś z chłopakami i będą boskie ilustracje z tego.


https://i.imgur.com/jOZeQzb.gif

Offline

#69 19-05-2021 o 17h40

Straż Cienia
LexanitaFoxx
Pokonała Kurę
LexanitaFoxx
...
Wiadomości: 836

Ja liczę na szybki romans i hot sceny. Nie miałabym nic przeciwko gdyby już w Genkaku się coś wydarzyło, ale ehh... Marzenie ściętej głowy.

@Jewels, chyba chciałaś napisać "sexy menel" XD

Ostatnio zmieniony przez LexanitaFoxx (19-05-2021 o 17h47)


Zapraszam na swojego discorda :Kawiarnia
https://imgur.com/3rZMS2B.gif

Offline

#70 19-05-2021 o 17h54

Straż Cienia
Jewels
Młoda Rekrutka
Jewels
...
Wiadomości: 22

Zwłaszcza z tym jęzorem:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)Nie cytuj osoby nad sobą!


https://i.imgur.com/jOZeQzb.gif

Offline

#71 19-05-2021 o 19h06

Straż Obsydianu
Elentiya
Pomocniczka Jednorożca
Elentiya
...
Wiadomości: 301

@Lexi

Dlatego mam nadzieję, że jego postać nie zmieni się w myśl zasady, że "przy Garnku się otwarł i jest kimś zupełnie innym". Obecnie naprawdę podoba mi się to jak go napisali (pomijając absurd z przebaczeniem i tym jaką funkcję w Straży pełni). Jego kwestie dialogowe to był jakiś powiew świeżości. Dokładnie tak jak napisałaś, przez to jak to teraz wygląda naprawdę koncept Lenca z inną orientacją pasuje mi do plotu. Z całym szacunkiem dla fanów Mateusza, to tylko moje osobiste odczucia, ale porównując jego jako WSa do Lensa, to moim zdaniem Lens ma dużo więcej do powiedzenia i przedstawienia. Nie chcę, żeby zasłonili potencjalną głębię tej relacji tylko seksem. Mati pasuje mi na kogoś z kimś romans opiera się na namiętności i cielesności, ale nasz smok już nie. Interesują mnie jego uczucia i to jak je przeżywa. Wiedząc, że będzie zaledwie 20 wydaje mi się to oczywiste, że na relacje będzie bardzo mało czasu. Dlatego obawiam się, że zapchają te romanse jedynie scenami łóżkowymi i niczym więcej.


https://i.giphy.com/media/lH2kOVYTNZnXqymU7u/200.gif

Offline

#72 19-05-2021 o 19h15

Straż Lśniąca
Lexi
The Crimson Witch
Lexi
...
Wiadomości: 624

@Elentiya, poza tym, nie wiem, czy zwróciłaś uwagę, ale to właśnie z Lance'm można sobie pożartować. W sytuacji, w której dałam coś, co brzmiało nieco zaczepliwie, ale śmiesznie, dostawałam minus z resztą bohaterów - a tutaj? Lance w 4 odcinku zaprezentował, że można w jakimś stopniu żartować sobie z przeszłości. To - mam wrażenie - mogłoby powoli doprowadzać do takiej gorzko-szorstkiej przyjaźni. I dopiero ewentualnych uczuć.
Naprawdę chciałabym, żeby beemoov nie podszedł do relacji z Lance'm tak samo jak z resztą. Wolałabym, żeby to zaczęło się od tej pewnej nienawiści i powoli stopniowo szło w stronę przebaczenia z uczuciami bardziej platonicznymi lub przyjacielskimi niżby w stronę cieleności. Wydaje mi się, że nawet demiseksualizm bardziej pasowałby do niego. Jego psychika po tym wszystkim (abstrahując już od tego, jak irracjonalne jest to, że siedział w więzieniu tylko rok i że "prześwietlenie" przez Huang Hua wystarczyło!) jest zupełnie inna niż była. Jest zdystansowany, zamknięty na innych - myślę, że długie rozmowy i poznawanie siebie byłoby tutaj super. I dopiero to doprowadziłoby do tego, iż Gard zaczęłaby go pociągać fizycznie. Myślę, że to naprawdę byłoby ciekawe, bo Lance wydaje mi się być postacią, która mogłaby być naprawdę głęboka i ludzka.


https://cdn.discordapp.com/attachments/479207850493607960/868521614478807071/Lexi.gif

Offline

#73 19-05-2021 o 19h39

Straż Obsydianu
Azalin
Stażystka
Azalin
...
Wiadomości: 63

@Lexi Ojej, już wcześniej myślałam o aseksualności w przypadku Lensa, ale mam wrażenie, że z demiseksualizmem trafiłaś w sedno, nawet jeszcze bardziej to czuję w jego przypadku. I nawet nie tylko przez pryzmat NE, ale całej jego postaci, na wszystkich etapach mam wrażenie, że to pasowałoby tutaj najbardziej (a patrząc na to z jeszcze innej strony, jako firma mieliby tu bardzo dobrą okazję na reprezentację mniejszości w naturalny, niewymuszony sposób - postać mają już pod to idealnie zarysowaną). Naprawdę szkoda tych 20 odcinków, bo coś czuję, że polecą po linii najmniejszego oporu, a mają naprawdę ogromny potencjał tutaj.


https://i.imgur.com/r9XBhYD.gif

Offline

#74 19-05-2021 o 21h01

Straż Cienia
Tsukisia
Stażystka
Tsukisia
...
Wiadomości: 66

@Lexi, módlmy się, by Lance nie był sapioseksualny, bo z intelektem Gardzi nigdy do żadnego związku nie dojdzie ( ಥ  ͜ʖ   ಥ)
A tak na serio, z tym demiseksualizmem chyba trafiłyście w sedno. Nie chciałabym, żeby był aseksualny, bo jednak lubię mój headcanon, w którym Lance lubi nieco mocniejsze łóżkowe doznania (chyba podobnie jak Valkyon? Nie grałam w jego ścieżkę, więc nie wiem, ale kojarzę, że był taki motyw), ale również mam nadzieję, że jednak ta relacja oprze się na czymś konkretniejszym niż to, co zostało nam zaprezentowane w TO jeśli chodzi o romanse...

Swoją drogą, jeśli chodzi o mniejszości, trochę jestem zdziwiona zagraniem beemoovu. Na syfie cała ta afera z wymienianiem WSów mogła być usprawiedliwiona chęcią stworzenia trochę bardziej zróżnicowanej ekipy – w końcu doszli bohaterowie o różnych kolorach skóry, w dodatku jedna kobieta... A tutaj? Jedynie Lance może zostać podciągnięty jako reprezentacja mniejszości.

Offline

#75 20-05-2021 o 00h57

Straż Obsydianu
Elentiya
Pomocniczka Jednorożca
Elentiya
...
Wiadomości: 301

Mam tylko wątpliwości co do tego jak Bimuf przedstawiłby demiseksualizm u Lensa. Bo ja już to widzę, jak na siłę wciskają jakieś przełomowe JEDNO wydarzenie, które sprawia, ze Lens w Gardzi widzi właśnie coś więcej. Dlatego wolę u niego widzieć aseksualizm, bo w przypadku demi, to bimuf mógłby spartaczyć sprawę jeszcze bardziej. Ostatecznie ich celem i tak byłoby pchnięcie Lęsu do wyrka Garnka. Tak przynajmniej czuję.


https://i.giphy.com/media/lH2kOVYTNZnXqymU7u/200.gif

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 8