Forum

Strony : 1 ... 4 5 6

#126 09-06-2021 o 21h45

Straż Obsydianu
Shairan
Żołnierka Straży
Shairan
...

@Alienne dziękuję za ten komentarz ^^

@Floy możliwy scenariusz? Polecą szablonem tym samym dla każdego chłopaka i nie będzie to nic odkrywczego. Nagła, wielka miłość, Lancowi ucieknie kilka(dziesiąt) punktów IQ i zaloffcia sie zw Gardzi, a ona widząc, jak się zmienił, też go pokocha i żyli długo, szczęśliwie i w śniegu bo lodowy smok hihihi jestem dowciapna. Wyklują się małe smoczątka i wszystko pięknie. Po drodze jeszcze, zanim wybuchnie ta wielka fala miłości, uratuje ja ze dwa razy i odbędą sobie poważną rozmowę rozliczającą z przeszłosci Smoka, ale spłyconą do: "przepraszam, że byłem takim idiotą i zabiłem swojego brata. teraz jestę dobry". I chociaż bardzo bym chciała, żeby to było bardziej zawiłe, bardziej emocjonalne, to przeczucie mi podpowiada, że cos takiego się wydarzy. Może sie miło rozczaruję /static/img/forum/smilies/smile.png Z drugiej strony to chyba lepsza perspektywa, niż zupełne zniszczenie wątku, do czego też mają talent.

~~~~~~~~
Ok, nie chce pisać posta pod postem, ale..
No jesteśmy po piątym odcinku i kilka nowych rzeczy na temat Pana Smoka się pojawiło.
Co o tym myślicie?

Ostatnio zmieniony przez Shairan (16-06-2021 o 16h39)

Letho z Guleto smaży kotleto
https://zapodaj.net/images/93e28039ec0e0.png

#127 17-06-2021 o 14h13

Straż Cienia
Jewels
Młoda Rekrutka
Jewels
...

Ja chcę tylko napisać krótko, że po piątym odcinku Nowej Ery, zmieniłam sobie Wybranka z Leiftana na Lance'a. Zawiodłam się po tej postaci, bardzo możliwe, że przy nowszych, być może, tego pożałuję, ale... No cóż, Lance... Na chwilę obecną bardziej mnie pociąga fizycznie. xD

Wrażenia po piątym odcinku:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

https://i.imgur.com/jOZeQzb.gif

#128 17-06-2021 o 21h34

Straż Cienia
LexanitaFoxx
Strażniczka na Szkoleniu
LexanitaFoxx
...

@up

Mam bardzo podobne wrażenie po tym odcinku i też uważam, że to jedna z najlepszych scen jakie były do tej pory w New Era. W sumie napisałaś już chyba wszystko także nie mam nic do dodania i po prostu się pod tym podpisuję xD

Aczkolwiek co do ilustracji z Lancem z nowego odcinka, to jest ona dość zabawna. Postacie są narysowane bardzo dziwnie (bo tło jest śliczne), jakby w innym stylu niż zazwyczaj, a Lance wygląda na dość niskiego i wgl jakby miał 15 lat XD Eh.. Ta ilu nie do końca im wyszła, spodziewałam się czegoś bardziej szałowego.

Zapraszam na swojego discorda:Kawiarnia
https://i.imgur.com/looCN9i.png

#129 Wczoraj o 07h42

Straż Obsydianu
Shairan
Żołnierka Straży
Shairan
...

Ta scena to jest złoto xD Żal mi się biedaka zrobiło, kiedy Mati zaczął wyć xD Sama bym go hejtowała, no ale Gardzia się tam ledwie trzymała.

No i wpadło kilka nowych informacji. Coś, co w sumie było do przewidzenia, ale osobiście na to nie wpadłam - zmiennocieplność.

Rozmowa z początku odcinka była świetna. Jeju, ja czekam właśnie na takie sytuacje. Tylko Gard jak zawsze musiała te swoje "bo ty sie nie zmieniłeś bla bla bla". Dobrze, że na końcówce odcinka zmienia zdanie. Ogólnie interakcje z nim były bardzo przyjemne i liczę, że dalej będzie to wyglądało podobnie. Powoli się przed nami otwiera i mam nadzieję, że prowadzi to do jednej, szczerej i bardzo trudnej rozmowy. Obym się nie przeliczyła xd

Co do ilustracji, no cóż, nie mogę się nie zgodzić. Lance wygląda jakby ukradł(pożyczył) kamień filozoficzny i miał tak z 15 lat. Ale fakt, tło jest piękne i ten drafek też - uwielbiam drafki.

@Jewels myślę, że takie scenki jeszcze przed nami /static/img/forum/smilies/wink.png Znając możliwości Beemov, może być różnie... skrajnie przesadnie, skrajnie słodziutko lub zwyczajnie za dużo dobrego. Chociaż w tym przypadku wcale się nie obrażę, lubię popatrzeć na dobre piksele.

#130 Wczoraj o 13h25

Straż Cienia
Jewels
Młoda Rekrutka
Jewels
...

@up
@LexanitaFoxx

Ja się tak bardzo nie mogę doczekać, jak rozkwitnie między tą dwójką romans. Nie wiem w sumie, co mnie bardziej ciekawi: ta ich miłość czy miny pozostałych członków straży, że flirtujemy z naszym byłym wrogiem, który nie raz próbował nas zabić. xD Jak mamy żyć i czekać kolejne dwa miesiące do następnego odcinka... Duh.

Ostatnio zmieniony przez Jewels (Wczoraj o 13h27)

https://i.imgur.com/jOZeQzb.gif

#131 Wczoraj o 13h50

Straż Lśniąca
Lexi
The Crimson Witch
Lexi
...

No cóż, po tym odcinku nie ma odwrotu - mam oficjalnie 85 na lovometrze z Lance'm i jestem całkiem zadowolona tego, jak potoczył się odcinek, choć mam kilka "ale". (Poniżej mogą być pewne spoilery z piątego odcinka. Oprócz "ale" znajdą się tam też moje przemyślenia oraz to, co mi się podobało.)
           Pierwszym będzie to, co już niegdyś tutaj przytaczałam - musiałam się odciąć od Lance'a z TO i wytłumaczyć sobie, że to praktycznie inna postać. Ja się cieszę w pewnym sensie, że nie jest on tą samą postacią, gdyż Lance w ostatnich odcinkach sezonu był strasznie agresywnym złolem, który ani to logiczny specjalnie nie był, ani przemyślany. Teraz jego charakter zdecydowanie bardziej mi pasuje - to już kolejny raz, kiedy rozmawia mi się z nim najłatwiej ze wszystkich osób. Można puścić jakiś głupi tekst (typu tego w odcinku 4 odnośnie zapewniania rozrywki), można być z nim poważnie szczerym (gdy podchodzi do Ciebie w piątym odcinku, gdy idziesz sobie po górze). Co więcej, prezentuje się jako poważna oaza spokoju, która nie daje się sprowokować oraz która jest gotowa do obrony swoich ludzi (tutaj "swoich ludzi" mam na myśli jako członków KG). I to wszystko jest super. Dopóki się nie wróci do tego, że Lance jest tak zupełnie różny od tego, kim był w TO, ze ma się wrażenie, ze jednak choruje na rozdwojenie jaźni. Tutaj faktycznie się przejawia to, że Ashkore jest bliższy Lance'owi niż Lance po 15 odcinku.
           Co dalej? Podobała mi się scena jak z filmu "Jak wytresować smoka" - lot był fajnie opisany, sam Lance i jego pokaz był interesujący; jest kurcze smokiem i lata, to super, latanie nie jest dla wszystkich! Uważam, że to był fajny moment tego odcinka, chyba najciekawszy.
           Podobał mi się też Lance, którego można by obrażać i obrażać, a który dalej nie daje się sprowokować - to również doceniam w tym odcinku. Że pokazali nam, że jest ktoś w tej straży, na którego kłótnie i obrazy specjalnie nie działają. Wydaje się być obecnie chyba najbardziej kompetentną osobą w naszym gronie.
           Niepokoi mnie trochę koniec odcinka - z jednej strony cieszę się, ze Gard zaczęła dostrzegać to, ze faktycznie się zmienił, że to nie ta sama osoba. Nie minęło - niestety - zbyt dużo czasu, odkąd zobaczyła go po raz pierwszy i trochę to będzie mnie kłóć. Bo Beemoov zapomniał najwyraźniej, że grzechy Lance'a nie są takie hop siup. W końcu zabił swojego brata. A obecnie tak naprawdę już o tym nasza postać niemalże zapomniała. Bo każdy zapomniał o Valkyonie. To będzie mnie gryźć już chyba do końca i będę musiała z tym po prostu pogodzić.
           Nie zrozumcie mnie źle, wybaczać trzeba ludziom, ale mam wrażenie, że przez to że gra prowadzi jedną ścieżkę (z czterema ws'ami, ale nadal jedną ściezkę) postać Lance'a tylko na tym straciła. Bo w tym samym czasie, w którym inni się zaprzyjaźnili znowu (lub od początku) z Leiftanem, Nevrą i Mateuszem, Gard musiała nie tylko przebaczyć Lance'owi, ale również i zaprzyjaźnić. To dwa razy więcej roboty!
           I obawiam się, że sceny zbliżeń nadchodzą szybciej niż myślimy. Mam nadzieję, że nie, bo szczerze wolałabym się teraz skupić może na fabule dotyczącej przenikania światów, samemu rozwoju relacji z bohaterami niż scenach np. łóżkowych. Ale ten odcinek wydawał się być takim ostatecznym resetem dla Lance'a i mam wrażenie, że od teraz po prostu będzie tak jak inni. Trudno to dokładnie wytłumaczyć - mam nadzieję, ze jednak ktoś mnie zrozumiał ;3;

//@Shairan, Zazdroszczę, ja niestety nie zdobędę z 5 stówki, bo musiałabym robić replay i 3 odcinka, żeby zniszczyć sobie lovo z Nevrą. Nie mógł po ratunku podejść do mnie Lance, gdyż to wampir miał wyższy w tamtym momencie lovometr i zwyczajnie nie mogłam sobie podbić jeszcze wyżej XD to głupie jest

https://i.imgur.com/HSIyylI.png

#132 Wczoraj o 14h18

Straż Obsydianu
Shairan
Żołnierka Straży
Shairan
...

Lexi, ja doskonale rozumiem. I Twoje spostrzeżenia są jak najbardziej słuszne! I też bym sobie życzyła więcej czasu na pewne procesy, żeby było to bardziej naturalne, ale rzeczywistość jest taka, że polecą jedną linią z każdym WSem, co też sama pisałam we wcześniejszych postach. Gdyby Lance wprowadzony był np. już w drugim odcinku, mieliby wraz z Gardią więcej czasu na przetrawienie siebie nawzajem.
I ja tez myślę, że zbliżenie nadchodzi wielkimi krokami, bo mamy już 1/4 z zaplanowanej ilości odcinków. A to wbrew pozorom jest już znaczna część.
W tym odcinku, jak na nich, fajnie wyważyli relacje z wybranym jaskiniowcem i jednocześnie trochę rozwinięcia fabuły i zagłębienia się w problem. Mam nadzieję, że minimalnie taki poziom zostanie utrzymany, żeby to się jeszcze kupy trzymało. Niestety, my możemy chcieć, marzyć, oczekiwać, ale prawda jest taka, że pójdzie to szablonem i tyle /static/img/forum/smilies/sad.png
I absolutnie nie narzekam, bo moje oczekiwania na razie zostały przekroczone, więc jestem miło zaskoczona.

I gratki z lovometrem :3 mnie się udało 100 wbić ♥

@Jewels musiałam się trochę nad tym zastanowić, bo reakcje mogą być dość.. różne xD Już widzę zadowoloną Huang Hua, która rzuca jakiś zaczepnoobronny tekścik xd Myślę, że niektórzy na pewno wytkną Gardzi, że przecież nie tak dawno temu chciała go wywalić ze straży xd

Ostatnio zmieniony przez Shairan (Wczoraj o 14h36)

#133 Dzisiaj o 00h42

Straż Cienia
LexanitaFoxx
Strażniczka na Szkoleniu
LexanitaFoxx
...

Znalazłam na Tumblr jeden wpis dotyczący Lanca i aż muszę się tym tutaj podzielić:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Tak bardzo się z tym zgadzam. Z jednej strony Lance jest właśnie takim typem wszystkowiedzącym, ale mało zna się na świecie ludzi i zawsze jak pyta o coś czego nie rozumie, to to jest takie zabawne i jednośnie urocze. Oczywiście rozumiem jego ciekawość i że może nie wiedzieć tych rzeczy, ale właśnie z racji tego, że jest taki oczytany i tak dalej, to ten kontrast jest świetny i bawi za każdym razem xD

Zapraszam na swojego discorda:Kawiarnia
https://i.imgur.com/looCN9i.png

#134 Dzisiaj o 14h10

Straż Absyntu
Floy
Pomocniczka Jednorożca
Floy
...

Jeśli Mateusz miałby okazać się kimś innym niż człowiekiem to liczę, że będzie to inne stworzenie niż smok, ale gdyby jednak smok, to biorą pod uwagę, że Lance jest smokiem  i Mati go podziwia to nawet z jakąś przyjemnością patrzyłabym jak on uczy się od Szefa Obsydianu tego co musi wiedzieć

Gdy widzę poczynania Beemoova chce przyłożyć do głowy pistolet na wodę i nacisnąć spust

Strony : 1 ... 4 5 6