Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 ... 6 7 8

#176 25-01-2020 o 13h29

Straż Obsydianu
Eladoria
Straż na szkoleniu
Eladoria
...

Ooo widzę,że wątek umarł jakiś czas temu O.o
No cóż udzielę się i powiem,że cieszę się,że są tu jakieś kpoperki,bo mimo,że ten wątek ucichł to i tak ciągle spotykam u kogoś na profilu wzmianki o kpopie <3
Jeśli chodzi o mnie to stanuje :
Oneus
Onewe
EXO
Monsta X
Super Junior
BtS
Cnblue
Seventeen
Got 7
i jeszcze pare innych <3

#177 18-06-2020 o 12h34

Straż Absyntu
Erileas
Straż na szkoleniu
Erileas
...

Widzę, że wątek jest od czasu do czasu odkopywany, by później znów został porzucony. Może jednak znajdzie się teraz ktoś gotowy do rozmowy o k-popie?

Szczerze mówiąc, przez BAAARDZO długi czas nie chciałam mieć z branżą k-popową nic wspólnego. Przeszkadzała mi sztuczność zachowań,parcie na posiadanie idealnej figury, przedmiotowe traktowanie artystów, shipowanie idoli (halo, to są ludzie, a nie fikcyjne postaci!). Wiem, że wchodzę na niestabilny grunt, ale obsesyjni fani zespołów, byli jak dla mnie głównym powodem odrzucenia k-popu jako gatunku.

Jakiś czas później stwierdziłam: "Dobra, dam temu szansę". Z dosyć pozytywnym nastawieniem odsłuchałam po kilka kawałków od dwóch najbardziej znanych zespołów: BTS i BLACKPINK.

No i co? A no nie porwała mnie ich muzyka. (proszę mi tu bez hejtu, to tylko moja opinia)
Niektóre piosenki wpadały w ucho, ale ich twórczość jako ogół nie była w moim typie.

Tym samym porzuciłam k-pop na dłuuugi czas.

Przypadkowo natknęłam się na utwór "HIP" od MAMAMOO i co ja mogę powiedzieć? Zakochałam się. Zarówno w ich muzyce, choreografii, jak i w samych dziewczynach. Sposób, w jaki łamały stereotypy naprawdę do mnie przemówił i szybko stałam się fanką zespołu.

Jakiś czas później zabłądziłam w odmętach Youtube'a i znalazłam filmik z idolami na różnych galach i innych wydarzeniach. Trochę bolało mnie, że większość z nich po prostu siedziała jak słupy soli i odliczała czas do zakończenia występu innej grupy. Jakież było moje zaskoczenie, kiedy zobaczyłam chłopaka, który dosłownie przeżywał występ i widać było, że świetnie się bawi.

Wspominałam już, że mam niezłe zdolności jeśli chodzi o zdobywanie informacji?
W tym przypadku nie zawahałam się ich wykorzystać. Kilka minut później wyczaiłam już, że był to HAN z grupy Stray Kids.

Od razu przesłuchałam ich piosenki i mogę powiedzieć, że oficjalnie zakochałam się w ich muzyce. Potem zakochałam się w samych chłopakach. Naprawdę wspaniali ludzie - zarówno pod względem tego jacy są i jaką muzykę tworzą.

Od tamtej pory, trochę bardziej przekonałam się do k-popu, aczkolwiek podchodzę do tego gatunku bardzo na luzie i z dystansem. Może jeszcze kiedyś bardziej wejdę w świat k-popu?

Pożyjemy zobaczymy ;D

Ostatnio zmieniony przez Erileas (18-06-2020 o 13h53)

"Once you know you can never go back
I gotta take it on the other side"

https://zapodaj.net/images/86832df8b1b8b.png.

Strony : 1 ... 6 7 8