Forum

Strony : 1 2 3

#26 05-05-2021 o 14h10

Straż Obsydianu
Cata
Pomocniczka Jednorożca
Cata
...
Wiadomości: 370

@Lexi - WYBACZ.
Teraz sobie "pospekuluję" /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Jak myślicie - po ilu "ratunkach" Garnek wybaczy Ashkore'owi? Albo nawet "po ilu ratunkach się w nim zakocha"?

Offline

#27 05-05-2021 o 15h39

Straż Obsydianu
Shairan
Szefowa Straży
Shairan
...
Wiadomości: 1 548

@up Myślę, że pytanie powinno brzmieć: po ilu ratunkach on będzie miał jej dosyć xD
Ale co do Gard, coś mi się zdaje, że wybaczy mu w przeciągu 2-3 odcinków i zaraz będzie boom
"wielka miłość", "nie mogę przestać o nim myśleć" i inne takie bzdury xD Twierdzę tak na podstawie informacji o ilości odcinków, bo jednak 20 to dość mało na rozwinięcie relacji Z TAKIEGO poziomu niechęci...https://zapodaj.net/images/23df24c670281.png

Offline

#28 07-05-2021 o 14h33

Straż Cienia
Lanoline
Strażniczka na Szkoleniu
Lanoline
...
Wiadomości: 196

Po przejściu odcinków Nowej Ery bardzo żałuję, że wątek utraty swojego WS w The Origins jest tak bardzo zamieciony pod dywan. Myślałam, że bohaterka będzie częściej wspominać swoich towarzyszy, czy też utraconą miłość.
Najbardziej boli opcja, kiedy od razu bierze się za podrywanie Mathieu, tak jakby nic się nie stało...  /static/img/forum/smilies/neutral.png


https://i.ibb.co/R3CSzwX/d566a99-4e513a9e-a846-4b56-8dba-43b1d96b8c29.gif

Offline

#29 08-05-2021 o 09h55

Straż Obsydianu
Cata
Pomocniczka Jednorożca
Cata
...
Wiadomości: 370

@UP Najgorsze jest to, moim zdaniem, że wpychają nam na siłę, nawet jeśli nie chcemy - romans z Mathieu. Możemy nie lubić Nevry - luz, możemy nie lubić Ashkore - jak na tą chwilę- nie musimy. Mathiu nam wpychają. Dosłownie kilka godzin po tym, jak mój WS Valkyon - został zabity. A dla niej przecież czas się zatrzymał.

Offline

#30 08-05-2021 o 10h41

Straż Absyntu
Isari
Debiutantka
Isari
...
Wiadomości: 85

@up oh god yes, to jest takie wkurzające. Nie wiem dlaczego pszczółki pomyślały, że to dobry pomysł, ale przyznaję, że nawet nie będę próbowała przejść ANE przez to, a miałam jakieś nadzieję na lepszą fabułę.


https://funkyimg.com/i/2sFUc.png

Offline

#31 09-05-2021 o 21h07

Straż Obsydianu
Vandea
Żołnierka Straży
Vandea
...
Wiadomości: 2 228

Dużo zostało powiedziane, w większości się zgadzam... Dorzucę swoje trzy grosze.

Mam wrażenie, że Bimuf porwał się z motyką na słońce jednocześnie próbując zrobić kontynuację i część gry grywalną dla nowych graczy, bo relacje się WS-Gardienne zwyczajnie nie kleją przy zmianie WSa na innego.
Moim zdaniem w tej sytuacji powinni wymienić wszystkich WSów jeśli już...

"Valkyon zginął za ojczyznę, ale Nevra też może być."
"Hej Nevra, byłeś moim WS, ale w sumie to wolę Leiftana."
"Ez odszedł, pora zakochać się na nowu, widzę tu jakiegoś przystojnego mordercę."
Tak to widzę i oczywiście przy każdej zmianie WSa można by mnożyć przykłady. Gdyby dali wszystkich nowych WSów to jeszcze by się to kupy trzymało, że Gardienne szuka bratniej duszy, zwłaszcza po tym jak potraktowali ją "przyjaciele" i powoli poznaje nowe postaci.

Nowy WS... Wrzucili jednego Mateusza, któremu naprawdę chciałam dać szansę, ale po tym jak wylądowałam w trzecim odcinku z nim na wschodzie słońca przed pożarem, bo plusowałam wszystkim WSom wypowiedzi równo i jakimś dziwnym trafem z nim miałam najwięcej na lovometrze (to w ogóle nieporozumienie, że na samym początku nie mamy konkretnego wyboru kogo chcemy spotkać tak jak było to w TO przy wyborze partnera do misji) i podziękuję. Po pożarze z krzykiem uciekłam do Leiftana.

Dlaczego nie Nevra? Cóż, lubiłam go w TO za jego tanie teksty na podryw i niby wrócił do starego stylu bycia... Tylko że nie... Gardzi w ogóle nie podrywa i jakoś tak...
I właściwie główny powód jest taki, że kiedy już manewrowałam lovometrami to wyszło mi, że będę mieć identyczne lovometry - więc wybór, więdzy Mateuszem i Leiftanem i chyba tak się nastawiłam, że już zostałam przy tym Leiftanie. ("Teraz to już nie chcę Nevry".)

W TO Leiftan, niezależnie od ścieżki kochał Gardienne na zabój i zastanawiam się czy zamierzają w ogóle to ruszyć. Tak jak (trochę) rozumiem, że chce się odciąć od spraw KG, ale czemu od Gardienne?


https://i.imgur.com/qqvGbY6.png


https://i.imgur.com/ubMtk9p.jpg


Oro nie sięga do sygnatury, bo ma tylko 150 cm wzrostu

https://i.imgur.com/SotIzBN.png


https://i.imgur.com/EcvLewI.jpeg


https://i.imgur.com/qeSmNZh.png


https://i.imgur.com/itwKtXN.png


https://i.imgur.com/4DpyoaF.jpg

Offline

#32 10-05-2021 o 13h01

Straż Obsydianu
Lilith
Młoda Rekrutka
Lilith
...
Wiadomości: 10

Większość osób tutaj uważa, że beemoov nie powinien dawać możliwości wyboru Lance jak wybranka serca. Ja szczerze jestem zadowolona z takiego obrotu zdarzeń. Nie podoba mi się jedynie fakt, że to wszystko dzieję się tak szybko. Chciałabym, żeby moja postać miała czas aby pogodzić się z tą sytuacją, opłakać śmierć i odejście swoich przyjaciół lub też ukochanego. Gra narzuca nam żebyśmy od razu rzucili się na szyję pierwszemu lepszemu samcowi, który pojawia się na horyzoncie. Poważnie?
I przede wszystkim GDZIE JEST POMNIK DLA VALKYONA? Nawet Leiftan dostał swój posąg po wszystkim co zrobił...
Chciałam tylko dodać że to troszkę ironiczne, że Valkyon przejął stanowisko szefa straży po "śmierci" Lance. Tylko po to, żeby po rzeczywistej śmierci Valkyona Lance mógł objąć to stanowisko.
Oraz pragnę dowiedzieć się co stało się z Floppy? Czy Lance przejął opiekę nad nią? W końcu to on podarował ją Valkyonowi.

@Cata
W 4 odcinku po jego ratunku już mamy opcje w stylu "może on rzeczywiście się zmienił..." więc nie zapowiada się na to  żeby gardzia długo się na niego złościła... no cóż mogę się założyć, że po powrocie z tej misji będzie miała swoje rozmyślenia w pokoju w stylu 'nie mogę przestać myśleć o tym jak mnie uratował OMG' Skoro gardzi wystarczyło, że wpadliśmy na Mathieu, żeby się w nim zakochać to nie wiele jej potrzeba żeby rzucić się na szyję Lancowi.

@Shairan gdzie została podana liczba odcinków? Jeśli to rzeczywiście będzie tylko 20 odcinków to zapowiada nam się nowy Uniwersytet...


NIE PISZ POSTÓW POD SOBĄ! ZOSTAŁY ONE SKLEJONE.

Offline

#33 10-05-2021 o 17h07

Straż Obsydianu
Vandea
Żołnierka Straży
Vandea
...
Wiadomości: 2 228

@Lilith, ogólnie to było do przewidzenia, że zrobią wielkie odkupienie Lancelota, ale o tyle o ile mogę przełknąć całą tą sprawę z wypuszczeniem go z więzienia i włączenie go w szeregi straży, tak danie mu dowództwa straży po bracie, którego zamordował...
No i mam nadzieję, że jego łapska nie dotknęły Floppy. :<

Btw., nie piszemy posta pod postem, lepiej je sklej razem. /static/img/forum/smilies/wink.png


https://i.imgur.com/qqvGbY6.png


https://i.imgur.com/ubMtk9p.jpg


Oro nie sięga do sygnatury, bo ma tylko 150 cm wzrostu

https://i.imgur.com/SotIzBN.png


https://i.imgur.com/EcvLewI.jpeg


https://i.imgur.com/qeSmNZh.png


https://i.imgur.com/itwKtXN.png


https://i.imgur.com/4DpyoaF.jpg

Offline

#34 10-05-2021 o 23h24

Straż Obsydianu
Cata
Pomocniczka Jednorożca
Cata
...
Wiadomości: 370

Tak mnie teraz naszło, a nie wiem czy ten wątek był poruszany. Mianowicie : MAPY
Skoro w The Orgins mamy 3 mapy : Mapę Osady El, Kapp i Fenguangów, to a w sezonie A New Era mamy już odnowioną osadę, to możliwe, że 2 mapą będzie mapa Gengkaku? W sumie, to mi się wydaje logiczne, bo region Kapp to pierwszy region w TO który odwiedzamy poza Ziemiami Eel.

Offline

#35 11-05-2021 o 16h09

Straż Obsydianu
Shairan
Szefowa Straży
Shairan
...
Wiadomości: 1 548

@Lilith to jest informacja od samych twórców, ale nie jestem w stanie podać źródła, wybacz.


@Cata świetne spostrzeżenie. W teorii powinniśmy coś takiego otrzymać. Liczyłam, że po 4 odcinku odblokują nam już nową mapkę, ale się przeliczyłam. Może po 5 odcinku dostąpimy takiej hojności XD

@Van no mnie też z Floppy zastanawia kwestia... sądzę, że zwyczajnie zostanie to pominięte

Natomiast pojawiły się na relacji instagrama informacje na temat eventu wielkanocnego xD

Ostatnio zmieniony przez Shairan (11-05-2021 o 16h09)https://zapodaj.net/images/23df24c670281.png

Offline

#36 11-05-2021 o 18h19

Straż Obsydianu
Cata
Pomocniczka Jednorożca
Cata
...
Wiadomości: 370

Jak będzie Floppy, to plz dajcie mi ją na wychowanie ;-; Chociaż obstawiam, że "dali" ją jakiemuś członkowi co wyjechał z KG. Tak, żeby nie musieli za dużo się męczyć z tłumaczeniem czemu.
Super... Wielkanoc w maju? Luzik. Co jeszcze? Boże Narodzenie w październiku? XD

Offline

#37 12-05-2021 o 10h18

Straż Obsydianu
Lilith
Młoda Rekrutka
Lilith
...
Wiadomości: 10

Co do eventu wielkanocnego to lepiej późno niż wcale. Zawsze to jakieś urozmaicenie. Ciekawe tylko w jakiej formie to będzie. Mam tylko nadzieję, że to nie będą zwykłe poszukiwania

@Vandea dziekuję, zapamiętam na przyszłość <3
@Shairan nie szkodzi <3, po prostu sama nigdzie nie mogłam znaleźć informacji na ten temat. Liczyłam na to, że tych odcinków będzie odrobine więcej ale no cóż

Fajnie by było, gdyby kwestia Floppy została wyjaśniona, ponieważ pojawiała się ona dość często w odcinkach.

I czy ktoś z was również zauważył  w którymś z odcinków, że wychodząc poza kwaterę na niebie można zobaczyć chmury układające się w kształt smoka? Skoro memoria zniknęła to czy jest szansa na to, że to jest dusza Valkyona? Tak przynajmniej ja to sobie tłumaczę

Szkoda, że nie dostajemy nowej lokalizacji po 4 odcinku, też na to liczyłam. Tak jak Shairan mówi, może zlitują się nad nami w kolejnym odcinku XD

Offline

#38 12-05-2021 o 12h23

Straż Cienia
Moyashi
Nowa
Moyashi
...
Wiadomości: 8

Lilith napisał

I czy ktoś z was również zauważył  w którymś z odcinków, że wychodząc poza kwaterę na niebie można zobaczyć chmury układające się w kształt smoka?


Oooo, nie zwróciłam na to uwagi, ale aż musiałam zajrzeć na wiki i sprawdzić /static/img/forum/smilies/big_smile.png fajny smaczek, nie powiem. Ciekawe czy będzie do tego jakieś nawiązanie w przyszłości?

Swoja drogą, też uważam, że Valkyon powinien mieć swój pomnik. Poświęcił się w takim samym stopniu co Gardzia i Leiftan, jeśli nie bardziej. W końcu oddał życie, a pozostała dwójka koniec końców żyje dalej.


https://64.media.tumblr.com/0c4450a5110d7101e9218fe96200767f/tumblr_p5lc7txUKl1r00lgio2_500.gifv

Offline

#39 12-05-2021 o 13h14

Straż Obsydianu
Cata
Pomocniczka Jednorożca
Cata
...
Wiadomości: 370

Już kiedyś o tym wspominałam, przed pożarem, ale powtórzę :
Dopóki nie zobaczę ciała/sceny jak go chowają czy jego ducha/duszy czy innej formy NIE WIERZĘ że Valky jest martwy. Nie ma bata, jestem uparta. Poza tym, liczę na to, że skoro Ofelia jest wyrocznią (chyba każdy już to zauważył xd) to straciła swoją dorosłą formę ratując Valkyona. No bo kurczę, bez niego El, a może inne krainy zostałyby zrównane z ziemią. Mogłaby chociaż go uratować no...

Offline

#40 12-05-2021 o 13h24

Straż Absyntu
Acerola
Pomocniczka Sylfów
Floy
...
Wiadomości: 1 054

Widzę parę scenariuszy co do tego jak rozwiążą wątek przenikania światów.
1.Garnek wyląduje z Matim i kimś jeszcze na ziemi i będą czegoś szukać/zbierać tylko informacje

2.Pojawi się opcja, że Gardzia będzie mogła wrócić na ziemię i będzie o tym myśleć tak długo, że się dostanie lekkiego załamania. Będą jakieś retrospekcje przypomnienie wątku z eliksirem z odcinka 13, ale ostatecznie tam nie wróci

3.Mati razem z nami weźmie podczas wspólnej misji z pozostałymi WSami na wycieczkę krajoznawczą. Jeszcze się okaże, że mieszkali blisko siebie i razem z naszym człowiekiem spróbujemy dowiedzieć się o obecnym życiu zostawionych bliskich

4. Ziemia zacznie poważnie nam zagrażać. Ludzie odkryją przejście do Eldaryi inne niż czarodziejki krąg grzybów i zaczną je badać

5. Można by w tym wykorzystać Ophelie i ona przeniesie się z naszą Gardzią na Ziemię we śnie, a potem okaże się, że to jednak nie sen i będziemy w nieciekawej sytuacji. Wtedy nasz WS musi nas ratować, bo my wybawczynie nie umiemy uciec z dawnego domu

To na razie wszystko co wymyśliłam. W wątku powrotu na Ziemię chciałabym zobaczyć Chrome'a podczas pełni, który wtedy musi się przemienić


@Cata w trzecim odcinku przez chwilę wierzyłam, że nasza Gardzia zobaczyła Valkyona a nie Lance'a

Ostatnio zmieniony przez Floy (12-05-2021 o 13h25)


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Danie nowych strojów tylko na mapkę, która i tak już jest przeładowana to najgorsza możliwa opcja i bardzo wzbogacająca Beemoova. Jeszcze jak będzie trzeba tam szukać fragmentów ilu to cud miód jaki te pszczoły wyrabiają.

Offline

#41 12-05-2021 o 13h35

Straż Obsydianu
Cata
Pomocniczka Jednorożca
Cata
...
Wiadomości: 370

@UP Błagam. Nie po to gramy w grę fantasy, żeby Nas teraz na Ziemię przenosili. Ewentualnie zgodzę się na coś w stylu Memorii - pamiętacie ten czarno-biały sen, który w sumie snem nie był, mimo że spaliśmy, a nas nie mogli dobudzić? Na coś takiego się zgodzę. Byle, by to było krótkie, lub jeśli dłuższe, żeby było przeplatane wątkami WS'ów czy postaci drugopalnowych jak Ewelein, Huang Hua, Chrome, Karenn czy Feng Zifu.

Offline

#42 12-05-2021 o 20h28

Straż Absyntu
Acerola
Pomocniczka Sylfów
Floy
...
Wiadomości: 1 054

@Up Absurdy Beemoova to inny wymiar absurdów i braku logiki. Mogliby nas nawet wysłać na ziemię w taki sposób jak do Balenvi w 12 odcinku, gdzie dopiero po czasie dowiadujemy się jak do tego doszło.


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Danie nowych strojów tylko na mapkę, która i tak już jest przeładowana to najgorsza możliwa opcja i bardzo wzbogacająca Beemoova. Jeszcze jak będzie trzeba tam szukać fragmentów ilu to cud miód jaki te pszczoły wyrabiają.

Offline

#43 12-05-2021 o 23h04

Straż Absyntu
Blossom
Odpowiedź na Wszystko
Kaattiiee
...
Wiadomości: 42

Lilith napisał

@Shairan gdzie została podana liczba odcinków? Jeśli to rzeczywiście będzie tylko 20 odcinków to zapowiada nam się nowy Uniwersytet...

Zgadzam się totalnie. Jeśli tak jak wyżej wyczytałam jest to oficjalna informacja od twórców, to nie zapowiada się dobrze /static/img/forum/smilies/hmm.png Ja myślałam, że w The Origins wejście Gardzi w związek z WS stało się stosunkowo szybko, ale skoro NE ma mieć 20 odcinków to wolę nie myśleć co tutaj się będzie działo. Trzeci odcinek: spotykamy Lance'a, czwarty odcinek: ratuje nas, to może w piątym będzie już wielka przyjaźń i zmiana nastawienia do niego o 180 stopni?


https://tgram.ru/wiki/stickers/img/LadyDimitrescu/gif/5.gif

Offline

#44 21-05-2021 o 02h29

Straż Cienia
Taara
Pomocniczka Sylfów
Taara
...
Wiadomości: 1 312

@up dokładnie, nadal mam z tym potężny problem. Z Nevrą zżyłam się tak mocno, że autentycznie w głowie układałam jakieś lepsze scenariusze, jak mogli to zrobić. Już 4 odcinek a mam wrażenie, że Garda nadal się z nimi nie "przywitała".


| ʏᴏᴜ'ʀᴇ ᴀ ᴡᴀʟᴋɪɴɢ ᴛᴀʟᴋɪɴɢ ᴄᴀɴᴅʏ ᴛʀᴀɢᴇᴅʏ |
https://64.media.tumblr.com/82326840308b282b90c2b6dd3c403d13/7362960df7bf90b2-25/s500x750/7b0e74d5404ad66cfed9cbabdf387a858b5fce48.gifv

Offline

#45 21-05-2021 o 10h47

Straż Obsydianu
Myrida
Pokonała Dahu
Myrida
...
Wiadomości: 2 757

Wpadam z zapytaniem czy po aktualizacji apki też zauważyliście, że w mini gierkach coś nie gra? I że to raczej źle wróży wampirze mu szefowi straży cienia?

może zaniepokoić fanki Nevry
@Arha niby tak, ale jego mini wersja była w tych mini gierkach. Więc mnie zastanawia nagła zmiana.

Ostatnio zmieniony przez Myrida (21-05-2021 o 10h52)


Patrzcie i podziwiajcie kocią mnie autorstwa @Anatea https://i.ibb.co/ygNQv3x/m8-1.png

Offline

#46 21-05-2021 o 10h48

Straż Obsydianu
Arha
Strażniczka na Szkoleniu
Arha
...
Wiadomości: 218

@Myrida w drugim sezonie Nevra nie jest już szefem straży, więc wszystko się zgadza...


Rudy jest nieugięty! Wie wszystko! Widzi wszystko! Je wszystko!
Nie bądź jak Rudy... Albo... strzeż się kitku!

Trzaskajo mi biodra! Bo mogo! xD

Offline

#47 21-05-2021 o 11h29

Straż Obsydianu
Alienne
Strażniczka na Szkoleniu
Alienne
...
Wiadomości: 151

@Myrida, Nevra nadal jest w mini gierkach, jak się przełączysz na TO. Przy gierkach powinni stać szefowie Straży, więc wszystko jest w porządku, po prostu Chrome powinien tam stać zamiast Nevry od samego początku NE :)


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/764e3f0c-4df5-43d9-ab60-3e05139ef3ba/d1mv2bz-93b4f9e9-b8ff-4ff2-97a2-56ece2cccf98.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzc2NGUzZjBjLTRkZjUtNDNkOS1hYjYwLTNlMDUxMzllZjNiYVwvZDFtdjJiei05M2I0ZjllOS1iOGZmLTRmZjItOTdhMi01NmVjZTJjY2NmOTguZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.XpsjbvdZ-Mxsta0JlFEVgdodJ6u0I0kmcUJQtvht8TY

Offline

#48 21-05-2021 o 11h39

Straż Absyntu
Amasanii
Stażystka
Amasanii
...
Wiadomości: 61

Mam nadzieję, że Leiftan jest jakis opętany/jego ciałem ktos kieruje, bo naprawdę nie rozumiem jego znieczulicy i zmiany o 180 stopni, gdy dla niego minęła przecież chwila...
Liczyłam na wielkie pojednanie kochanków, a jakieś dramy później. Ale zaserwowane dramy na starcie...nie, nie i jeszcze raz nie. Leiftan pacyfista? Jak ktos zaatakuje Gardzię, to będzie bezczynnie stał? Sama sobie nie poradzi, bo oczywiście bedąc przez chwilę w Krzysztale zapomniała każdego ruchu obronnego. Jakaś pamięć mięśniowa powinna tu zadziałać >.>

I uwaga, chyba wywołam burzę.
Wątek z "nawróconym" Lancem nawet mi się podoba. Koniec końców on nie był zły...jak to się mówiło, hmm...

Not evil, just broken

Oczywiście nie podoba mi się traktowanie Gardzi jak kidosa, który strzela według innych fochy, bo złoczyńca został Kierownikiem Wydziału Obsydianu. Należałoby okazać trochę zrozumienia naszej Śpiącej Od 7 Lat Królewnie, Huang Hua działa mi na nerwy...i w ogóle jej fryzura i ubrania- nieee, dajcie mi starego feniksa.
Sama jestem w stanie zrozumieć, ze Lancowi się zmieniły priorytety, ale mogli go gdzieś wysłać, żeby Gardzia mogła ta wiadomość przyswoić.

No, i skoro mnie Leiftan już nie chce, to biorę się za zmiękczanie serca Nevry!


https://lh3.googleusercontent.com/-vm7PgXjGpbs/YLIxKrPKk-I/AAAAAAAAFCY/6Y_aLShOEnMiIq2tZVJGm7t3cAWtwvBpwCLcBGAsYHQ/s16000/miniaturka.png

Offline

#49 24-05-2021 o 12h40

Straż Obsydianu
Yisynore
Debiutantka
Yisynore
...
Wiadomości: 146

zaczynam przechodzić the origins od początku i właśnie skończyłam odcinek 8, szczerze? przerażają mnie te sugestie domniemanego związku gardzi i chrome'a, które robią inne postacie, jakby what the heck, chrome ma w tamtym momencie 15 lat a gardienne ze dwadzieścia coś?? słucham? nie rozumiem, co w ogóle przeszło beemove przez myśl wymyślając te dialogi, tak szczerze.


https://64.media.tumblr.com/7e40f3852ef1fe68826f3da3a6baef75/0e65300130eb1907-d7/s400x600/5c1833a445e4cb5de3a148c58452b9d582e6dd57.gifv

Offline

#50 24-05-2021 o 12h44

Straż Obsydianu
Myrida
Pokonała Dahu
Myrida
...
Wiadomości: 2 757

@Yisynore. W tej grze jest wiele, naprawdę wiele moralnie do zakwestionowania sytuacji.

•Ludobójca na wolności.
•Jeden lud namawiający drugi do popełnienia zbiorowego samobójstwa w imię "wspólnego dobra"
•Seryjna morderczyni dzieci odchodząca w siną dał ku happy end z matką jednej ze swoich ofiar.

I można tak dalej wymieniać

Ostatnio zmieniony przez Myrida (24-05-2021 o 12h47)


Patrzcie i podziwiajcie kocią mnie autorstwa @Anatea https://i.ibb.co/ygNQv3x/m8-1.png

Offline

Strony : 1 2 3