Forum

Strony : 1 2 3 4

#76 04-08-2021 o 19h09

Straż Cienia
Nelynne
Młoda Rekrutka
Nelynne
...
Wiadomości: 12

Myślałem tak i dotarłem do wniosku. Eldarya jest pełna głupich, typowych motywów które są przeżute do wyrzygania, romanse z szefami i takie tam, punkty bez żadnego sensu. Matt mógłby tak naprawdę być ciekawy, serio. Mógłby być odmianą, równym nam, z pominięciem jego okropnego designu. Serio, widziałem jakie cudowne postacie można zrobić z ludzi w fantasy, znajomy stworzył tak jedną z najlepszych postaci jakie widziałem.
Mógłby na przykład być jakimś randomem który tak samo wpadł w grzybowy krąg, ale zamiast zachowywania się ,,OOOO SUPER SUPER" mógłby bać się tego świata, nie ufać innym, mieć trudności z przeżyciem. Jego przybycie mogłoby mieć miejsce nieco tylko wcześniej niż obudzenie się Garnek, lub nawet później. Moglibyśmy być jedynymi którym kurcze ufa na początku, bo jesteśmy niby ludźmi.

Ale ten cały potencjał jest nie użyty. Dostał okropny design oraz charakter, tworzy nie spójności logiczne (czemu z powodu Garnek do człowieka zarywa tyle fanek? No do Garnka to mało jaki fan zarywa).

Anyway, bawi mnie też, że gość zachowuje się w sumie nieco jak mc gdy o podrywaniu dziewczyn, przynajmniej tak się czuje po 1 i 2 odcinku (spoilery mi nie straszne). Mam nadzieje że typ nagle się rozwinie ciekawie.


Woah, Beemoov dają nam ludobójce na WS, zdrowe podejście

Offline

Strony : 1 2 3 4